PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -712
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 dec
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Nicolaaskerk
Valkenswaard
20:00
dB's
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
013
Tilburg
1
20:15
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
Plantagekerk
Harderwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
1
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
't Ukien
Kampen
Bitterzoet
Amsterdam
1
Paard
Den Haag
1
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
013
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
Luxor Live
Arnhem
1
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
1
5
21:30
Willemeen
Arnhem
23:00
Merleyn
Nijmegen
za 16 dec
Bar
Rotterdam
Theater De Klinker
Winschoten
Theater Sneek
Sneek
ATLAS Theater
Emmen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
Het Bolwerk
Sneek
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Het Musiater
Zevenaar
Scheldetheater
Terneuzen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Witte Bal
Assen
Time Out
Gemert
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kattendans
Bergeijk
Het Kielzog
Hoogezand
Orpheus
Apeldoorn
1
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Chassé Theater
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
LantarenVenster
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Perron-3
Rosmalen
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Effenaar
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:15
De Bosuil
Weert
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Brigant
Arnhem
De Peppel
Zeist
Paard
Den Haag
4
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Patronaat
Haarlem
1
Grenswerk
Venlo
2
20:00
Reflektor
Liège
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Iduna
Drachten
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Theater De Veste
Delft

vrijdag 15 december 2017

Foto Ronnie Flex / Ronnie Flex & Deuxperience Band
Ronnie Flex / Ronnie Flex & Deuxperience Band TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Dimitri Vegas & Like Mike
Dimitri Vegas & Like Mike Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Mister and Mississippi Fluor, Amersfoort
20:00
Pink Floyd Project De Meenthe, Steenwijk
20:00
Wibi Soerjadi Nicolaaskerk , Valkenswaard
20:00
Cocaine Piss dB's, Utrecht
Foto The Charm The Fury
The Charm The Fury Gigant, Apeldoorn
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert 013, Tilburg
1
20:15
Sven Ratzke De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje Plantagekerk, Harderwijk
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Asko|Schönberg Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
1
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig Doornroosje, Nijmegen
20:15
New Cool Collective Hedon, Zwolle
20:15
Anúna Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Eefje De Visser
Eefje De Visser Doornroosje, Nijmegen
1
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Call It Off De Helling, Utrecht
20:15
Stef Bos - Kern Theater Sneek, Sneek
20:30
Brainwash Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Ntjam Rosie Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
40 jaar Talking Heads: 77 Q-Factory, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk Meervaart, Amsterdam
Foto Def Americans
Def Americans Gebouw T, Bergen op Zoom
1
20:30
Intergalactic Lovers Podium 't Beest, Goes
20:30
De B-kant De Kargadoor, Utrecht
20:30
Scrum 't Ukien, Kampen
Foto Son Little
Son Little Bitterzoet, Amsterdam
1
Foto Bazzookas
Bazzookas Paard, Den Haag
1
20:30
Giant Tiger Hooch De Vorstin, Hilversum
20:30
Tobias Delius Bimhuis, Amsterdam
20:45
Roy Donders 013, Tilburg
21:00
3FM Serious Request benefiet-avond Vera, Groningen
21:00
Happy Camper Hedon, Zwolle
Foto Tim Vantol
Tim Vantol Luxor Live, Arnhem
1
21:00
Broederliefde De Vorstin, Hilversum
21:00
Kris Berry Bibelot, Dordrecht
21:00
Iron Mask Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Arno Adams Poppodium Volt, Sittard
21:00
HUISMERK PopEi, Eindhoven
21:00
Sue the Night Altstadt, Eindhoven
1
5
21:30
Smoking Alaska Willemeen, Arnhem
23:00
Midas / PALMSY Merleyn, Nijmegen

zaterdag 16 december 2017

Tom Trago Bar, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Theater De Klinker, Winschoten
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater Sneek, Sneek
Eric van Sauers - De lief en leed tour ATLAS Theater, Emmen
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater Bellevue, Amsterdam
De Kift Het Postkantoor, Bovenkarspel
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Veur Theater, Leidschendam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Diligentia, Den Haag
Call It Off Het Bolwerk, Sneek
Emilio Guzman - Kom dan! ECI Cultuurfabriek, Roermond
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World Het Musiater, Zevenaar
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Scheldetheater, Terneuzen
TaxiWars Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sjaak Bral Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leif de Leeuw Band De Witte Bal, Assen
Broederliefde Time Out, Gemert
Richard Groenendijk - Om alles Zaantheater, Zaandam
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Kattendans, Bergeijk
Piepschuim Het Kielzog, Hoogezand
Foto Oleta Adams
Oleta Adams Orpheus, Apeldoorn
1
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Agora Theater Lelystad, Lelystad
Danny Vera Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Guido Weijers - Oudejaarsconference Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Kameleon Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Goudse Schouwburg, Gouda
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ntjam Rosie LantarenVenster, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Perron-3, Rosmalen
14:30
Freeze Festival Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Eindhoven Metal Meeting Effenaar, Eindhoven
17:00
Kim Hoorweg & Nolan Trio Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Lady Pank Melkweg, Amsterdam
18:30
O'G3NE Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:15
The Hillbilly Moonshiners De Bosuil, Weert
19:30
Sevn Alias Patronaat, Haarlem
19:30
Sjaak Bral Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Vuurwerk! Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Finn Andrews TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Massive Assault Brigant, Arnhem
Kenny B De Peppel, Zeist
Foto K's Choice
K's Choice Paard, Den Haag
4
Foto Bløf
Bløf TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Mister and Mississippi Patronaat, Haarlem
1
Foto Afterpartees Slotconcert
Afterpartees Slotconcert Grenswerk, Venlo
2
20:00
Tjens Matic Reflektor, Liège
20:00
Nick & Simon Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jo Harman Iduna, Drachten
20:00
De Dijk Paradiso, Amsterdam
20:00
Diggy Dex 013, Tilburg
20:00
Ricky Koole Theater De Veste, Delft
Pagina -712