PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -711
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 21 dec
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Vera
Groningen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C-Mine
Genk
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
De Paap
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
2
EKKO
Utrecht
1
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
2
vr 22 dec
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podium Mozaiek
Amsterdam
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
LantarenVenster
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
De Maaspoort
Venlo
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Aan de Slinger
Houten
De Kattendans
Bergeijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Ketelhuis
Eindhoven
Het Diekhuus
Middelharnis
Wesopa Weesp
Weesp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:00
ATLAS Theater
Emmen
19:30
De Bonte Wever
Assen
20:00
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Mezz
Breda
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Vorstin
Hilversum
Mezz
Breda
20:00
De Bosuil
Weert
1
Evenementenhal Breepark
Breda
20:00
Corneel
Lelystad
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Meester
Almere
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
P3
Purmerend
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Grote Kerk
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
DeMess
Naarden
20:15
Perron-3
Rosmalen
Hedon
Zwolle
3
6
De Helling
Utrecht
1
De Oosterpoort
Groningen
2
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Effenaar
Eindhoven
1
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Vera
Groningen
1
Boerderij
Zoetermeer
1
4
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
1
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen

donderdag 21 december 2017

20:00
Bouke ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Howlin' De Spot, Middelburg
20:00
ORB Vera, Groningen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Markant Uden, Uden
20:00
The Sleigh Shakers Pacific Parc, Amsterdam
20:00
Mister and Mississippi Rotown, Rotterdam
20:15
Arthur Japin & Silbersee & Jorg Brinkman Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving Theater De Veste, Delft
20:15
Tjens Matic C-Mine, Genk
20:15
De Kift De Helling, Utrecht
20:15
Fuad Hassen - Held Cultura, Ede
20:15
Sjaak Bral Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Diggy Dex & Band / Terilekst Doornroosje, Nijmegen
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Chassé Theater, Breda
20:30
Rachmaniov in de polder Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Hollands Glorie Luxor Live, Arnhem
20:30
Pater Moeskroen Fluor, Amersfoort
20:30
Ivo Bernard / Stompin' Grounds / The Ten Bells Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
De Waanzin De Paap, Den Haag
20:30
Jaap Blonk: System in the Madness Bimhuis, Amsterdam
Foto Luwten
Luwten Merleyn, Nijmegen
2
Foto Altın Gün
Altın Gün EKKO, Utrecht
1
22:00
Soulwax TivoliVredenburg, Utrecht
2

vrijdag 22 december 2017

Claudia de Breij - Nu Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Fuad Hassen - Held Podium Mozaiek, Amsterdam
Jochen Otten - Troosten Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst LantarenVenster, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater De Kolk, Assen
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - Kerst in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Figi Theater, Zeist
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers DeLaMar, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen Theater Aan de Slinger, Houten
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt De Kattendans, Bergeijk
Pieter Derks - Spot Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Marco Lopes - Moedt De Kattendans, Bergeijk
Tom Trago Ketelhuis, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam Het Diekhuus, Middelharnis
Eva Crutzen - Opslaan Als Wesopa Weesp, Weesp
Cameretten - Finalistentournee 2017 Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret ATLAS Theater, Emmen
19:30
Oleta Adams De Bonte Wever, Assen
20:00
Popkoor Pokomotions So What!, Gouda
20:00
Sjaak Bral Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
X-Max Reggae Party met Stontjie Reggae Crew dB's, Utrecht
20:00
Mister and Mississippi Nieuwe Nor, Heerlen
Foto Briqueville / Brutus / Steak Number Eight
Briqueville / Brutus / Steak Number Eight Mezz, Breda
1
20:00
Green Lizard Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Soulmachine De Vorstin, Hilversum
Nele Needs A Holiday Mezz, Breda
20:00
Phantom Elite De Bosuil, Weert
1
Foto Tiësto
Tiësto Evenementenhal Breepark, Breda
20:00
Berget Lewis - A soulful Xmas Corneel, Lelystad
Foto Bløf
Bløf Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Celine Cairo Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Dimitri Vegas & Like Mike
Dimitri Vegas & Like Mike Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Overslept De Meester, Almere
20:00
Soulwax Lotto Arena, Antwerpen
20:00
De Bossche Jazzsessie Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub P3, Purmerend
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
New Cool Collective Bibelot, Dordrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sunday at eight Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Eefje De Visser Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Teske Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Luwten Paradiso, Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje Grote Kerk, Zwolle
20:00
Bettie Serveert Het Bolwerk, Sneek
20:00
Sabrina Starke TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
In het licht van...Kerst Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Dutch DeMess, Naarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Perron-3, Rosmalen
Foto Vandenberg's Moonkings
Vandenberg's Moonkings Hedon, Zwolle
3
6
Foto Dool
Dool De Helling, Utrecht
1
Foto The Nits
The Nits De Oosterpoort, Groningen
2
20:30
SiSoSesSies Paco Plumtrek, Almelo
Foto De Jeugd Van Tegenwoordig
De Jeugd Van Tegenwoordig Effenaar, Eindhoven
1
20:30
Nadja Filtzer Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
The Charm The Fury Podium 't Beest, Goes
20:30
Deena Ray / Romy Deville / Xarah von den Vielenregen Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Sevn Alias Bibelot, Dordrecht
20:30
DASH! Bimhuis, Amsterdam
20:30
Metropole Orkest & Caro Emerald De Oosterpoort, Groningen
20:30
Massada Cacaofabriek, Helmond
20:30
Kim Janssen + Rosemary & Garlic in Groene Engel Groene Engel, Oss
20:30
Uit de hoge hoed, improc comedy Neushoorn, Leeuwarden
Foto Bazzookas
Bazzookas Vera, Groningen
1
Foto The Doors Alive
The Doors Alive Boerderij, Zoetermeer
1
4
21:00
Tokoloko Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Chezidek Grounds, Rotterdam
21:00
Pater Moeskroen Gebouw T, Bergen op Zoom
1
21:00
Kerst Naborrel: Beastie Boys Undercover Little Devil, Tilburg
22:00
ANBU / Jermaine Niffer / Kempi Paradiso, Amsterdam
23:00
Overmono / Tessela / Truss Doornroosje, Nijmegen
Pagina -711