Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
19:00
Portugese Synagoge
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Vera
Groningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Ahoy
Rotterdam
23:00
BIRD
Rotterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
BREStheater
Brielle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Corneel
Lelystad
20:00
Cultura
Ede
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
De Stenge
Heinkenszand
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fluor
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Korzo
Den Haag
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Molen De Ster
Utrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
OT301
Amsterdam
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
donderdag 19 januari 2017
20:00
Promised Land Sound
Paradiso, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Parktheater, Eindhoven
23:00
Bismuth
Patronaat, Haarlem
Einstürzende Neubauten
Patronaat, Haarlem
19:00
Andrea Vasi / James Oesi
Portugese Synagoge, Amsterdam
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Almere, Almere
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Almere, Almere
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
K's Choice
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Leest, Waalwijk
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater Sneek, Sneek
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Batushka
Vera, Groningen
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
NUHR
Wilminktheater, Enschede
20:15
The Pilgrims
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 20 januari 2017
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agnietenhof, Tiel
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Druten, Druten
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
23:00
LeFtO
BIRD, Rotterdam
21:30
Yussef Kamaal w/ LeftO
BIRD, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
FABELHAFT
BREStheater, Brielle
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Pater Moeskroen - Fiesta!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Natalia
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
DeWolff
Corneel, Lelystad
20:00
Marieke Eelman + band
Cultura, Ede
20:00
K's Choice
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Boppin' the Rock presents The Spunyboys
dB's, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Boodschap, Rijen
20:30
Defeated Decade / Deposit / Run Like Hell
De Bosuil, Weert
20:00
ONCE EERT 'TEN' - A PEARL JAM TRIBUTE
De Flux, Zaandam
20:00
Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Percossa
De Oosterpoort, Groningen
Pieter Derks - Spot
De Reggehof, Goor
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:15
Gallowstreet Brass Band
Doornroosje, Nijmegen
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Toontje Lager
ECI Cultuurfabriek, Roermond
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Fluor, Amersfoort
20:30
Mathilde Santing
Fulcotheater, IJsselstein
Bettie Serveert
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pivo - Taalisman Releaseparty
Hedon, Zwolle
21:00
Jack Bottleneck + Dishking
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Kennemer Theater, Beverwijk
Shishani
Korzo, Den Haag
20:30
Jim Black
LantarenVenster, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
Leroy Sanchez
Melkweg, Amsterdam
José González
Melkweg, Amsterdam
23:00
Boeisco
Mezz, Breda
20:00
Metal Tribute Night: Metallica + Volbeat + support: Present Danger
Mezz, Breda
20:00
Promised Land Sound
Molen De Ster, Utrecht
22:00
LIVE: The Super Soakers + Mexican Surf
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Razorblade Messiah / Suicide Attack
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
23:30
Balkan Beats
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Albumpresentatie Captain Disco
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
St. Tropez
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Bunga Bunga Experience
OT301, Amsterdam
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
P3, Purmerend
20:00
Hans Dulfer
P60, Amstelveen
20:00
The Mastersons
Paard, Den Haag
20:00
Lee Fields & The Expressions
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
The Pineapple Thief
Patronaat, Haarlem
20:30
JJ Sharp band
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem