PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -710
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 18 jan
Bitterzoet
Amsterdam
1
21:15
OT301
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 19 jan
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Lux
Nijmegen
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Almere
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Wennekerpand
Schiedam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Theater 't Speelhuis
Helmond
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Portugese Synagoge
Amsterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
2
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Patronaat
Haarlem
3
De School
Amsterdam
1
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Hedon
Zwolle
1
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Boerderij
Zoetermeer
1
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Zaantheater
Zaandam
1
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Doornroosje
Nijmegen
5
1
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Diligentia
Den Haag
20:30
Gaslab TU/e
Eindhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Mahogany Hall
Edam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:45
Duycker
Hoofddorp
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Mezz
Breda
vr 20 jan
Theater de Stoep
Spijkenisse
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Veluvine
Nunspeet
Parktheater
Eindhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
Corneel
Lelystad
De Kunstgreep
Oostzaan
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Gebouw T
Bergen op Zoom
2
De Stenge
Heinkenszand
Korzo
Den Haag
Theater De Winsinghhof
Roden
Fluor
Amersfoort
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
19:00
PopEi
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
Melkweg
Amsterdam

woensdag 18 januari 2017

Foto Young Gun Silver Fox
Young Gun Silver Fox Bitterzoet, Amsterdam
1
21:15
Giardini Di Mirò OT301, Amsterdam
22:00
Gidge Paradiso, Amsterdam

donderdag 19 januari 2017

Herman in een bakje geitenkwark - 2 Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur De Harmonie, Leeuwarden
Minou Bosua - Minoux Schouwburg de Lawei, Drachten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater aan het Vrijthof, Maastricht
The Dutch Eagles Lux, Nijmegen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts Theater De Lievekamp, Oss
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
The Analogues - Sgt. Pepper Schouwburg Almere, Almere
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Brace Het Wennekerpand, Schiedam
De Partizanen - Welkom in Partizanië Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Kleine Komedie, Amsterdam
1
André Manuel - De Onzen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Tegenwind Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Dakota, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Andrea Vasi / James Oesi Portugese Synagoge, Amsterdam
19:30
Touché Amoré Dynamo, Eindhoven
2
19:30
Trentemoller Melkweg, Amsterdam
20:00
Young Gun Silver Fox Bitterzoet, Amsterdam
20:00
NUHR Wilminktheater, Enschede
20:00
Promised Land Sound Paradiso, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Foto Einstürzende Neubauten
Einstürzende Neubauten Patronaat, Haarlem
3
Foto Yves Tumor
Yves Tumor De School, Amsterdam
1
20:00
The Soul of Spanish Harlem Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jord - Afstudeershow Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Martin Turner's Wishbone Ash Hedon, Zwolle
1
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade Het Postkantoor, Bovenkarspel
Foto Vrienden van Amstel Live!
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit De Meenthe, Steenwijk
20:00
Batushka Vera, Groningen
20:15
K's Choice Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater Sneek, Sneek
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Dok6, Panningen
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Weijer, Boxmeer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater de Purmaryn, Purmerend
Foto Tyketto
Tyketto Boerderij, Zoetermeer
1
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight Hoftheater, Raalte
20:15
The Pilgrims Zaantheater, Zaandam
1
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Muze, Noordwijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee Schouwburg Almere, Almere
20:15
Barren Earth / Insomnium / Wolfheart Doornroosje, Nijmegen
5
1
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Theater PePijn, Den Haag
20:30
Welkom bij de Fresku Show Diligentia, Den Haag
20:30
Awir Leon Gaslab TU/e, Eindhoven
20:30
Alaskans Luxor Live, Arnhem
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot Parktheater, Eindhoven
20:30
The Kik Paradiso, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Hiphop Café Grounds, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Maarten Hogenhuis Trio Mahogany Hall, Edam
20:30
Oliver / Season On The Line Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater De Leest, Waalwijk
20:45
The Funkalicious Collective Duycker, Hoofddorp
23:00
Bismuth Patronaat, Haarlem
23:00
Coco Bryce / Rachel Green Mezz, Breda

vrijdag 20 januari 2017

Paul de Munnik Theater de Stoep, Spijkenisse
Toontje Lager ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Dutch Eagles Veluvine, Nunspeet
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater de Koornbeurs, Franeker
Henry van Loon - Sleutelmoment Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Spot De Reggehof, Goor
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill De Kleine Komedie, Amsterdam
DeWolff Corneel, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty De Kunstgreep, Oostzaan
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert Gebouw T, Bergen op Zoom
2
Najib Amhali - (N)ergens goed voor De Stenge, Heinkenszand
Shishani Korzo, Den Haag
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Theater De Winsinghhof, Roden
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial Fluor, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Amphion, Doetinchem
Joris Linssen & caramba - Serenade Theater Aan de Slinger, Houten
19:00
Sheverine PopEi, Eindhoven
Foto José González
José González Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Leroy Sanchez Melkweg, Amsterdam
Pagina -710