Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Roma
Antwerpen
18:30
Trix
Antwerpen
18:00
Trix
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
't Theaterke
Best
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
00:00
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hofpoort
Coevorden
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
De Cammeleur
Dongen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
20:00
S-Plaza
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Grote Kerk
Elburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
00:00
De Dialoog
Ermelo
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
C-Mine
Genk
20:00
Capitole
Gent
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Jan van Besouw
Goirle
21:00
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 06 maart 2020
20:00
Lyenn
De Roma, Antwerpen
18:30
Starset
Trix, Antwerpen
18:00
Heavy Psych Sounds Fest Antwerpen
Trix, Antwerpen
20:30
Shht
Luxor Live, Arnhem
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
20:00
Remy van Kesteren
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Kattendans, Bergeijk
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
JW Roy
't Theaterke, Best
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Kennemer Theater, Beverwijk
The Soul Preacher
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Abba Rocks
Mezz, Breda
20:00
Darlyn
Mezz, Breda
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
BREStheater, Brielle
20:00
Torres
Botanique, Brussel
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Isaac Delusion
Botanique, Brussel
20:00
Glints
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Spant!, Bussum
20:15
Ruth Jacott
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Fransche School Culemborg, Culemborg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
20:30
Paardcafé: GUAP Night
Paard, Den Haag
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Paard, Den Haag
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Toegift, Den Hoorn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Bløf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Cammeleur, Dongen
22:00
Blunderbuzz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Keep It Cash
Bibelot, Dordrecht
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
A Date With Madonna
Bibelot, Dordrecht
20:00
O'G3NE
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Van Dik Hout
De Meerpaal, Dronten
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Cultura, Ede
20:00
Sometime the Wolf
S-Plaza, Eindhoven
20:00
Edwin Evers Band
Effenaar, Eindhoven
19:30
An Evening With Knives
Effenaar, Eindhoven
19:00
Angelus Apatrida / Evil Invaders
Dynamo, Eindhoven
19:00
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Grote Kerk, Elburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
ATLAS Theater, Emmen
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
20:30
Lorenzo
Rockhal, Esch zur Alzette
00:00
Mart Hillen In Concert
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Raymond van het Groenewoud
C-Mine, Genk
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Hallo Venray
So What!, Gouda
20:30
The Preacher Men - Blue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
(Sandy) Alex G
Vera, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dub FX
De Oosterpoort, Groningen
Kraantje Pappie
Simplon, Groningen
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Kik
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: No Excuse, Tribute to Rock Music!
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Borgers
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Back to the Golden Years - Dr. JOHN discotheek reunie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Percossa - Unplugged
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Percossa - Unplugged
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Roos Blufpand - De Roos
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
GENTS / Raven Artson
Podium Asteriks, Leeuwarden
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Harmonie, Leeuwarden
MaYaN
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Max Meser Group
Corneel, Lelystad
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Lochem, Lochem
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Iris Hond
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jan Rot - O Ja!
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
23:00
Hemka / Paula Temple
Doornroosje, Nijmegen
Canshaker Pi
Merleyn, Nijmegen
The Kyle Gass Band
Doornroosje, Nijmegen