Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Koorenhuis
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Meervaart
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Iduna
Drachten
Paterskerk
Eindhoven
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Scala Theater
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Het Depot
Leuven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Koningshof
Maassluis
21:00
Koningshof
Maassluis
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
C.C. De tippe
Vledder
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Korzo
Den Haag
19:00
Posttheater
Arnhem
21:00
Posttheater
Arnhem
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Flux
Zaandam
19:00
Vorstin
Hilversum
Botanique
Brussel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:03
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
22:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Der Aa-theater
Groningen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:30
StudioGonz
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Capitole
Gent
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
DeMess
Naarden
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Vestzaktheater
Son
19:00
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater De Veste
Delft
19:15
De Kunstgreep
Oostzaan
21:15
De Kunstgreep
Oostzaan
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Bogaard
Sint-Truiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
19:30
Agnietenhof
Tiel
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Grenswerk
Venlo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
21:30
Hoftheater
Raalte
19:00
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Het Park
Hoorn
Grenswerk
Venlo
19:00
Hedon
Zwolle
21:30
Hedon
Zwolle
19:00
Doornroosje
Nijmegen
Podium Victorie
Alkmaar
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
Theater Ludens
Voorburg
vrijdag 04 december 2020
VanVelzen - 1,5 meter sessies
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Van Binsbergen Playstation
Koorenhuis, Den Haag
Tim Knol - Lost & Found II
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Elvis Concert
TivoliVredenburg, Utrecht
The Bruceband
Iduna, Drachten
Tarja Turunen
Paterskerk, Eindhoven
21:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefano Keizers - Sorry Baby
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stef Bos
Scala Theater, Utrecht
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Spinvis
Het Depot, Leuven
Sorry
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
S10
Doornroosje, Nijmegen
S10
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
C.C. De tippe, Vledder
19:15
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Theater de Kampanje, Den Helder
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rewire x Korzo #19
Korzo, Den Haag
19:00
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
21:00
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
19:30
Postmen
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:30
Postmen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Pene Corrida
De Flux, Zaandam
19:00
Patat Met: Sheila and the Kit + Loupe
Vorstin, Hilversum
OZYA
Botanique, Brussel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:03
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
22:00
Nielson
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Nielson
Orpheus, Apeldoorn
Niels van der Gulik - Ik blijf hier!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Niels Geusebroek
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Maaspoort, Venlo
21:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
19:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
Maartje & Kine - Speelbeesten
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater Zinin, Nijverdal
Lauren Ruth Ward
Der Aa-theater, Groningen
20:15
Lakshmi
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Labasheeda - Live & Stream
StudioGonz, Gouda
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Knight Area
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kiki Schippers - Meer
DeMess, Naarden
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Vestzaktheater, Son
19:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Veste, Delft
21:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Veste, Delft
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
21:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Janus Rasmussen
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henrik Freischlader Band
Groene Engel, Oss
19:30
Harry Sacksioni - Unlocked!
Agnietenhof, Tiel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Hammond Sandwich
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
19:00
Hammond Sandwich
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Grof geschud - lijmen
De Maagd, Bergen op Zoom
Goldband
Grenswerk, Venlo
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Lochem, Lochem
19:00
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:30
GIAN
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gerd Janson
De Marktkantine, Amsterdam
21:30
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
Fuse live
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku
Grenswerk, Venlo
19:00
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
21:30
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
19:00
Fortarock & Avocado Booking Present: Rising Merch Faces Of Death Tour
Doornroosje, Nijmegen
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Ezhel
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Theater Ludens, Voorburg