PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -70
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 06 mrt
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Hofpoort
Coevorden
De Maaspoort
Venlo
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Spil
Roeselare
Theater aan de Schie
Schiedam
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Jan van Besouw
Goirle
18:00
Trix
Antwerpen
1
18:00
Poppodium Volt
Sittard
18:30
Trix
Antwerpen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Dynamo
Eindhoven
1
19:00
Grote Kerk
Elburg
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Simplon
Groningen
1
Gebr. De Nobel
Leiden
2
19:30
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:45
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
't Theaterke
Best
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
C-Mine
Genk
20:00
P3
Purmerend
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Little Devil
Tilburg
1
20:00
S-Plaza
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
C.C Elckerlyc
Hilvarenbeek
013
Tilburg
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Pul
Uden
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Capitole
Gent
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk

vrijdag 06 maart 2020

00:00
Spinvis - In Werkelijkheid DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Tim Knol - Lost & Found II ATLAS Theater, Emmen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back BREStheater, Brielle
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Danny Vera - The Lone Stranger Theater De Storm, Winterswijk
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - Subtropique Theater Hofpoort, Coevorden
Dominic Seldis De Maaspoort, Venlo
The Soul Preacher Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken De Spil, Roeselare
Kommil Foo - Oogst Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is De Maagd, Bergen op Zoom
Debby Petter - De liefde voorbij Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - NU Theater de Blauwe Kei, Veghel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Jan van Besouw, Goirle
18:00
Heavy Psych Sounds Fest Antwerpen Trix, Antwerpen
1
18:00
Kunstbende Poppodium Volt, Sittard
18:30
Starset Trix, Antwerpen
19:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Angelus Apatrida / Evil Invaders Dynamo, Eindhoven
1
19:00
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands Grote Kerk, Elburg
Shaed Melkweg, Amsterdam
19:00
W:O:A Metal Battle veldslag west Baroeg, Rotterdam
Foto Kraantje Pappie
Kraantje Pappie Simplon, Groningen
1
Foto MaYaN
MaYaN Gebr. De Nobel, Leiden
2
19:30
An Evening With Knives Effenaar, Eindhoven
IAMDDB Melkweg, Amsterdam
19:45
Ruben Annink Podium Victorie, Alkmaar
19:45
Rowwen Heze Markant Uden, Uden
20:00
O'G3NE Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
JW Roy 't Theaterke, Best
20:00
3J'S Theater Sneek, Sneek
20:00
Maan Hedon, Zwolle
20:00
Nits ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Bløf Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Iris Hond Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arno Melkweg, Amsterdam
20:00
Borgers Cacaofabriek, Helmond
20:00
Thomas Oliver Paradiso, Amsterdam
Ilse DeLange TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Kern Koppen - STOMP Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Raymond van het Groenewoud C-Mine, Genk
20:00
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute P3, Purmerend
20:00
Dub FX De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Symphonic Rock Night Band De Domijnen, Sittard
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Agnietenhof, Tiel
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions Paard, Den Haag
20:00
Sioen C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Frans Bauer - Live in Concert Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Jan Rot - O Ja! Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Queen The Music Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Edwin Evers Band Effenaar, Eindhoven
20:00
Klangstof Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
The Homesick WORM, Rotterdam
20:00
The Kik Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Remy van Kesteren Luxor Live, Arnhem
20:00
Darlyn Mezz, Breda
Foto Holland Zingt Hazes
Holland Zingt Hazes Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Percossa - Unplugged Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Heroes: Betting On One / Figgie / Wies De Flux, Zaandam
20:00
Into The Shadow: Gigatron 2000 + Ggu:ll + Hedonist (B) Little Devil, Tilburg
1
20:00
Sometime the Wolf S-Plaza, Eindhoven
20:00
A Date With Madonna Bibelot, Dordrecht
20:00
JELTE Cinetol, Amsterdam
20:00
Percossa - Unplugged C.C Elckerlyc, Hilvarenbeek
Leafs 013, Tilburg
20:00
Pene Corrida De Buze, Steenwijk
20:00
GENTS / Raven Artson Podium Asteriks, Leeuwarden
Foto Marike Jager
Marike Jager De Pul, Uden
1
20:00
Glints Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Isaac Delusion Botanique, Brussel
20:00
The Bluebird Cafe: Charles Esten / Noah Schnacky / Tony Arata Waalse Kerk, Amsterdam
20:00
Norman - Le spectacle de la maturité Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Lyenn De Roma, Antwerpen
20:00
Torres Botanique, Brussel
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For Capitole, Gent
20:15
Daniëlle Schel De Maaspoort, Venlo
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Cultura, Ede
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Spant!, Bussum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Enge Buren - BASTA! De Cammeleur, Dongen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Flint, Amersfoort
20:15
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Roos Blufpand - De Roos Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ruth Jacott Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sven Ratzke - Where are we now Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pagina -70