PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -70
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 dec
Vestzaktheater
Son
De Meerpaal
Dronten
Het Veur Theater
Leidschendam
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Grenswerk
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:00
Agora Theater Druten
Druten
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Hoftheater
Raalte
19:00
Theater De Veste
Delft
19:00
DNK
Assen
Botanique
Brussel
19:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
19:00
De Vorstin
Hilversum
19:00
Hedon
Zwolle
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
19:00
Doornroosje
Nijmegen
19:03
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Iduna
Drachten
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Figi Theater
Zeist
19:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Agnietenhof
Tiel
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Koorenhuis
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paterskerk
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Der Aa-theater
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
Grenswerk
Venlo
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
P3
Purmerend
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Korzo
Den Haag
Simplon
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Het Depot
Leuven
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
De Oosterpoort
Groningen
Spirit of 66
Verviers
De Flux
Zaandam
So What!
Gouda
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Boerderij
Zoetermeer
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Spirit of 66
Verviers
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
So What!
Gouda
Scala Theater
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
StudioGonz
Gouda

vrijdag 04 december 2020

Karin Bruers - Love is Wonderful! Vestzaktheater, Son
De eeuw van Harry Belafonte De Meerpaal, Dronten
Chris Verlaan - Man in de Maak Het Veur Theater, Leidschendam
Grof geschud - lijmen De Maagd, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Speelbeesten Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Fuse live Schouwburg Het Park, Hoorn
Niels van der Gulik - Ik blijf hier! Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Knol - Lost & Found II Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Goldband Grenswerk, Venlo
Youp van 't Hek - Korrel Zout De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer DeMess, Naarden
Festival Sacred Songs De Nieuwe Kerk, Den Haag
Ezhel Melkweg, Amsterdam
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Agora Theater Druten, Druten
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Koningshof, Maassluis
19:00
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat? Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Rayen Panday - Trigger Posttheater, Arnhem
19:00
Nielson Orpheus, Apeldoorn
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project Hoftheater, Raalte
19:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Theater De Veste, Delft
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip DNK, Assen
OZYA Botanique, Brussel
19:00
Hammond Sandwich Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
19:00
Patat Met: Sheila and the Kit + Loupe De Vorstin, Hilversum
19:00
Frank Boeijen Hedon, Zwolle
19:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure TivoliVredenburg, Utrecht
1
19:00
Fortarock & Avocado Booking Present: Rising Merch Faces Of Death Tour Doornroosje, Nijmegen
19:03
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:15
Rolf Sanchez - Mi Aventura Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Johan Goossens - In het beste geval De Kunstgreep, Oostzaan
The Bruceband Iduna, Drachten
19:30
Jandino - Opgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik Meervaart, Amsterdam
19:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Parktheater, Eindhoven
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook C.C. De Pas, Heesch
19:30
Charly Luske - The story of George Michael Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Dennis van Aarssen - That's life Figi Theater, Zeist
19:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen Theater Ludens, Voorburg
19:30
Harry Sacksioni - Unlocked! Agnietenhof, Tiel
19:30
Postmen Theater 't Speelhuis, Helmond
VanVelzen - 1,5 meter sessies Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Nesim - TaBoe! Werftheater, Utrecht
19:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Elke Vierveijzer - Lucht Theater PePijn, Den Haag
19:30
Van Binsbergen Playstation Koorenhuis, Den Haag
19:30
GIAN Melkweg, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Apocalyptica / Epica Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Tarja Turunen
Tarja Turunen Paterskerk, Eindhoven
Foto Chef'Special
Chef'Special AFAS Live, Amsterdam
20:00
Carmina Burana Mainstage, 's-Hertogenbosch
Lauren Ruth Ward Der Aa-theater, Groningen
20:00
The Ultimate Eagles De Bosuil, Weert
Fresku Grenswerk, Venlo
20:00
Henrik Freischlader Band Groene Engel, Oss
20:00
Andre Hazes Jr. P3, Purmerend
Fleddy Melculy Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Gerd Janson De Marktkantine, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Mainstage, 's-Hertogenbosch
Sorry Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N) Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen C.C. De tippe, Vledder
20:00
Rewire x Korzo #19 Korzo, Den Haag
Aafke Romeijn Simplon, Groningen
S10 Doornroosje, Nijmegen
Spinvis Het Depot, Leuven
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood Ons Mierloos Theater, Mierlo
Kraantje Pappie De Oosterpoort, Groningen
Brasero Spirit of 66, Verviers
Pene Corrida De Flux, Zaandam
Celine Cairo So What!, Gouda
20:00
Donnie (NL) Het Bolwerk, Sneek
20:00
Robin Kester TivoliVredenburg, Utrecht
YIN YIN Bibelot, Dordrecht
20:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure TivoliVredenburg, Utrecht
Dolly Dots - Sisters on Tour Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Elvis Concert TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Maaspoort, Venlo
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lebbis - De Ervaring Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Niels Geusebroek Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Lakshmi De Kattendans, Bergeijk
Mostly Autumn Boerderij, Zoetermeer
Knight Area Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Elliott Murphy Spirit of 66, Verviers
20:30
Janus Rasmussen Bitterzoet, Amsterdam
Bruut! & Anton Goudsmit So What!, Gouda
Stef Bos Scala Theater, Utrecht
20:30
VanWyck - This Concert Will Save Your Life Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Labasheeda - Live & Stream StudioGonz, Gouda
Pagina -70