Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Scagon theater
Schagen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
22:00
Vera
Groningen
Victorie
Alkmaar
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Annabel
Rotterdam
10:45
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
15:00
Café Bolle
Tilburg
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
Cultura
Ede
16:00
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Meerpaal
Dronten
15:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Electron
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:00
Grounds
Rotterdam
14:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Het Zonnehuis
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Magasin 4
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
15:00
Schaffelaartheater
Barneveld
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Willemeen
Arnhem
Ziggo Dome
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
zaterdag 21 januari 2017
21:00
Blues Harp Explosion! feat. Magic Dick, James Harman & Giles Robson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
20:30
Grenadeers
Paard, Den Haag
20:00
David Hillyard & the Rocksteady 7
Paard, Den Haag
20:00
DakhaBrakha
Paard, Den Haag
The Dutch Eagles
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Black Label + Skullsuit + Crazy Cult Roadshow
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:00
OG Maco
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Pink Project
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Mini & Maxi
Spant!, Bussum
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater 't Pand, Gorinchem
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Schie, Schiedam
16:00
Oldenosborn - #Life
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Tigre Blanco
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Her Majesty
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Winsinghhof, Roden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Ins Blau, Leiden
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Uncle Wellington's Wives
Tuinhuis van Charlotte, Breda
22:00
The Mastersons
Vera, Groningen
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Victorie, Alkmaar
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Asylums (UK)
Winston, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 22 januari 2017
20:00
Martin Turner (Wishbone Ash original founder)
013, Tilburg
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Axel Flóvent
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Trentemoller
Annabel, Rotterdam
10:45
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
15:00
Desray
Café Bolle, Tilburg
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Fuse
Cultura, Ede
16:00
Henk & Melle
dB's, Utrecht
Mushroomhead
De Helling, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meerpaal, Dronten
15:00
Marcel de Groot
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
K's Choice
De Spil, Roeselare
20:00
Audacity
Electron, Breda
16:15
Rivers
Gigant, Apeldoorn
21:00
Sons of Kemet
Grounds, Rotterdam
14:00
Flamenco Biënnale
Grounds, Rotterdam
21:00
Meindert Talma & Band
Hedon, Zwolle
20:15
Thomas Pol Plays The Silverbook
Hedon, Zwolle
The Pineapple Thief
Hedon, Zwolle
Jolie Holland / Samantha Parton
Het Zonnehuis, Amsterdam
19:00
Crazy Town
Little Devil, Tilburg
16:00
Dutch Bluegrass Revue: Blue Grass Boogiemen + Herman Brock Jr.
Luxor Live, Arnhem
19:00
Nashville Pussy
Magasin 4, Brussel
19:30
Rae Sremmurd
Melkweg, Amsterdam
16:30
Dandelion
Mezz, Breda
16:00
LIVE: Deuce Coupe (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Purpendicular
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Groove Central
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
De Stem van Tadema
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ana Popovic
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Popkoor Haarlem - Greetings from the West Coast
Patronaat, Haarlem
King of the World
Patronaat, Haarlem
15:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Schaffelaartheater, Barneveld
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Carrousel, Ommen
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
16:00
Estafest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Yusef Kamaal Trio
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Maarten Hogenhuis Trio
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Astronautalis (excl NL show)
Willemeen, Arnhem
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 23 januari 2017
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Trentemoller
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Big, Black & Beautiful - Get Up And Dance
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Yuri Honing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Deltion Stars
Hedon, Zwolle
20:00
NUHR
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Luke Elliot
Paradiso, Amsterdam
Big Thief
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bon Iver
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 24 januari 2017
20:00
K's Choice
C.C. De Schakel, Waregem