Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vooruit
Gent
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Vera
Groningen
Ampere
Antwerpen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
The Saint
Eindhoven
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C-Mine
Genk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
De Paap
Den Haag
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Merleyn
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Theater De Kolk
Assen
Figi Theater
Zeist
Theater Aan de Slinger
Houten
De Maaspoort
Venlo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kattendans
Bergeijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Mozaiek
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Het Diekhuus
Middelharnis
De Kattendans
Bergeijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ketelhuis
Eindhoven
Wesopa Weesp
Weesp
15:00
ATLAS Theater
Emmen
19:30
De Bonte Wever
Assen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
DeMess
Naarden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Meester
Almere
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Breepark
Breda
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
dB's
Utrecht
20:00
P3
Purmerend
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Grote Kerk
Zwolle
20:00
So What!
Gouda
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
Hedon
Zwolle
De Helling
Utrecht
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
donderdag 21 december 2017
20:00
Jan Akkerman / Anton Goudsmit / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Brutus / Cocaine Piss / Kapitan Korsakov
Vooruit, Gent
20:00
Sevn Alias
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Celine Cairo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Michael Prins
Paard, Den Haag
20:00
ORB
Vera, Groningen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Ampere, Antwerpen
20:00
Bouke
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Def Americans Johnny Cash Christmas Special
The Saint, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Markant Uden, Uden
20:00
Dio Returns
Trix, Antwerpen
20:00
Beste korte films van 2017: Shortcutz Audience Awards
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Sleigh Shakers
Pacific Parc, Amsterdam
20:15
Diggy Dex & Band / Terilekst
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fuad Hassen - Held
Cultura, Ede
20:15
Arthur Japin & Silbersee & Jorg Brinkman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Theater De Veste, Delft
20:15
Tjens Matic
C-Mine, Genk
20:15
Sjaak Bral
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
De Kift
De Helling, Utrecht
20:30
Rachmaniov in de polder
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pater Moeskroen
Fluor, Amersfoort
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Chassé Theater, Breda
20:30
De Waanzin
De Paap, Den Haag
20:30
Hollands Glorie
Luxor Live, Arnhem
20:30
Jaap Blonk: System in the Madness
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ivo Bernard / Stompin' Grounds / The Ten Bells
Nieuwe Nor, Heerlen
Luwten
Merleyn, Nijmegen
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
Altın Gün
EKKO, Utrecht
vrijdag 22 december 2017
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
LantarenVenster, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
Figi Theater, Zeist
André Manuel - De Onzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Spot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Fuad Hassen - Held
Podium Mozaiek, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Het Diekhuus, Middelharnis
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater de Kom, Nieuwegein
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tom Trago
Ketelhuis, Eindhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als
Wesopa Weesp, Weesp
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Oleta Adams
De Bonte Wever, Assen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
New Cool Collective
Bibelot, Dordrecht
20:00
Mister and Mississippi
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Soulwax
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Dutch
DeMess, Naarden
20:00
Bettie Serveert
Het Bolwerk, Sneek
20:00
In het licht van...Kerst
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Green Lizard
Neushoorn, Leeuwarden
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Sabrina Starke
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Luwten
Paradiso, Amsterdam
Nele Needs A Holiday
Mezz, Breda
Briqueville / Brutus / Steak Number Eight
Mezz, Breda
20:00
Celine Cairo
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Overslept
De Meester, Almere
20:00
Sjaak Bral
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Teske
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Eefje De Visser
Bitterzoet, Amsterdam
Tiësto
Breepark, Breda
Bløf
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Phantom Elite
De Bosuil, Weert
20:00
Soulmachine
Vorstin, Hilversum
20:00
X-Max Reggae Party met Stontjie Reggae Crew
dB's, Utrecht
20:00
Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
P3, Purmerend
20:00
Berget Lewis - A soulful Xmas
Corneel, Lelystad
20:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Grote Kerk, Zwolle
20:00
Popkoor Pokomotions
So What!, Gouda
20:00
Sunday at eight
Theater Ins Blau, Leiden
Vandenberg's Moonkings
Hedon, Zwolle
Dool
De Helling, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
20:30
The Charm The Fury
Podium 't Beest, Goes
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Metropole Orkest & Caro Emerald
De Oosterpoort, Groningen
The Nits
De Oosterpoort, Groningen
Bazzookas
Vera, Groningen
20:30
Sevn Alias
Bibelot, Dordrecht
20:30
Nadja Filtzer
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Effenaar, Eindhoven
20:30
DASH!
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Kim Janssen + Rosemary & Garlic in Groene Engel
Groene Engel, Oss
20:30
Deena Ray / Romy Deville / Xarah von den Vielenregen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
SiSoSesSies
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Massada
Cacaofabriek, Helmond