PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -708
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 21 dec
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
Jan van Besouw
Goirle
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Metropool
Hengelo
19:00
PopEi
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
1
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
3
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Ampere
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:00
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
Patronaat
Haarlem
2
3
20:00
The Saint
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Vera
Groningen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
C-Mine
Genk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
De Paap
Den Haag
EKKO
Utrecht
1
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
2
Merleyn
Nijmegen
2
vr 22 dec
Figi Theater
Zeist
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Kolk
Assen
LantarenVenster
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ketelhuis
Eindhoven
Podium Mozaiek
Amsterdam
Het Diekhuus
Middelharnis
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Maaspoort
Venlo
15:00
ATLAS Theater
Emmen
19:30
De Bonte Wever
Assen
Mezz
Breda
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
2
Evenementenhal Breepark
Breda
20:00
P3
Purmerend
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Grote Kerk
Zwolle
20:00
De Meester
Almere
20:00
Neushoorn
Leeuwarden

donderdag 21 december 2017

Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - De Afterparty Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers DeLaMar, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - Kerst in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Junushoff Theater, Wageningen
Pieter Derks - Spot Jan van Besouw, Goirle
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Orpheus, Apeldoorn
19:00
X-mas Core Metropool, Hengelo
19:00
XMAS BASH PopEi, Eindhoven
Foto Call It Off
Call It Off Paradiso, Amsterdam
1
19:30
Frank Valenza / Slack Attack / The Fiscus Sugar Factory, Amsterdam
3
Foto One Ok Rock
One Ok Rock Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Alain Clark Paradiso, Amsterdam
19:45
7 Layers Sessions Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Howlin' De Spot, Middelburg
20:00
The Sleigh Shakers Pacific Parc, Amsterdam
20:00
New Cool Collective Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Michael Prins Paard, Den Haag
20:00
Dio Returns Trix, Antwerpen
Foto Max Meser
Max Meser Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Beste korte films van 2017: Shortcutz Audience Awards Neushoorn, Leeuwarden
De Jeugd Van Tegenwoordig Ampere, Antwerpen
20:00
The Van Jets Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Koning te rijk Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Markant Uden, Uden
Foto Bazzookas
Bazzookas 013, Tilburg
1
20:00
Celine Cairo Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
Foto The Doors Alive
The Doors Alive Patronaat, Haarlem
2
3
20:00
Def Americans Johnny Cash Christmas Special The Saint, Eindhoven
20:00
Sevn Alias De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jan Akkerman / Anton Goudsmit / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bouke ATLAS Theater, Emmen
20:00
Brutus / Cocaine Piss / Kapitan Korsakov Vooruit, Gent
20:00
ORB Vera, Groningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Mister and Mississippi Rotown, Rotterdam
20:15
Arthur Japin & Silbersee & Jorg Brinkman Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Diggy Dex & Band / Terilekst Doornroosje, Nijmegen
20:15
Zonder verdoving Theater De Veste, Delft
20:15
Fuad Hassen - Held Cultura, Ede
20:15
De Kift De Helling, Utrecht
20:15
Tjens Matic C-Mine, Genk
20:30
Rachmaniov in de polder Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Hollands Glorie Luxor Live, Arnhem
20:30
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Chassé Theater, Breda
20:30
Pater Moeskroen Fluor, Amersfoort
20:30
Jaap Blonk: System in the Madness Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ivo Bernard / Stompin' Grounds / The Ten Bells Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
De Waanzin De Paap, Den Haag
Foto Altın Gün
Altın Gün EKKO, Utrecht
1
22:00
Soulwax TivoliVredenburg, Utrecht
2
Foto Luwten
Luwten Merleyn, Nijmegen
2

vrijdag 22 december 2017

Daniël Arends - De Afterparty Figi Theater, Zeist
Cameretten - Finalistentournee 2017 Schouwburg De Kring, Roosendaal
Eva Crutzen - Opslaan Als Wesopa Weesp, Weesp
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater De Kolk, Assen
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst LantarenVenster, Rotterdam
André Manuel - De Onzen Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers DeLaMar, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - Kerst in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tom Trago Ketelhuis, Eindhoven
Fuad Hassen - Held Podium Mozaiek, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam Het Diekhuus, Middelharnis
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt De Kattendans, Bergeijk
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochen Otten - Troosten Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Koorts Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour De Maaspoort, Venlo
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret ATLAS Theater, Emmen
19:30
Oleta Adams De Bonte Wever, Assen
Nele Needs A Holiday Mezz, Breda
20:00
Teske Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Eefje De Visser Bitterzoet, Amsterdam
20:00
In het licht van...Kerst Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Bløf
Bløf Paradiso, Amsterdam
2
Foto Tiësto
Tiësto Evenementenhal Breepark, Breda
20:00
Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub P3, Purmerend
20:00
Bettie Serveert Het Bolwerk, Sneek
20:00
Soulwax Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Briqueville / Brutus / Steak Number Eight Mezz, Breda
1
20:00
X-Max Reggae Party met Stontjie Reggae Crew dB's, Utrecht
20:00
Luwten Paradiso, Amsterdam
20:00
New Cool Collective Bibelot, Dordrecht
20:00
Sjaak Bral Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Sunday at eight Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Berget Lewis - A soulful Xmas Corneel, Lelystad
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje Grote Kerk, Zwolle
20:00
The Overslept De Meester, Almere
20:00
Green Lizard Neushoorn, Leeuwarden
Pagina -708