PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -706
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 21 jan
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
1
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Artishock
Soest
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Mezz
Breda
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Pul
Uden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Mezz
Breda
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Hedon
Zwolle
23:00
Paard
Den Haag
zo 22 jan
Hedon
Zwolle
1
Patronaat
Haarlem
10:45
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
14:00
Grounds
Rotterdam
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:00
Cultura
Ede
15:00
Schaffelaartheater
Barneveld
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
1
15:00
Café Bolle
Tilburg
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:15
Gigant
Apeldoorn
1
16:30
Mezz
Breda
19:00
Magasin 4
Brussel
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Electron
Breda
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
013
Tilburg
3
Ahoy
Rotterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Annabel
Rotterdam
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Hedon
Zwolle
De Helling
Utrecht
4
1
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
1
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
ma 23 jan
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
Ahoy
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam

zaterdag 21 januari 2017

20:15
Pink Project Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mini & Maxi Spant!, Bussum
20:15
Trentemoller Doornroosje, Nijmegen
20:15
Her Majesty Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Diligentia, Den Haag
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Schouwburg Almere, Almere
1
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tigre Blanco Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Grenadeers Paard, Den Haag
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater PePijn, Den Haag
20:30
Martin Turner's Wishbone Ash Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Kattendans, Bergeijk
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Jan van Besouw, Goirle
20:30
Ralph de Jong & Band Het Podium, Hoogeveen
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Het Trefpunt, Warmond
20:30
Jandino Asporaat - Keihard Agora Theater Druten, Druten
20:30
Alfonso Aroca Flamenco Jazz Quintet LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Maarten Hogenhuis Trio Artishock, Soest
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Back To Black ft Kim Hoorweg Groene Engel, Oss
20:30
Flip Noorman - Make-up Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Posttheater, Arnhem
20:30
Peer / The Maureens / Wooden Soldiers Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
There There in Mezz Breda Mezz, Breda
21:00
Asylums (UK) Winston, Amsterdam
21:00
Kid Harlequin Altstadt, Eindhoven
21:00
Messengers Revisited Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Lucifericon Little Devil, Tilburg
21:00
Promised Land Sound De Zwerver, Oostende
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's / Eamonn McCormack Het Bolwerk, Sneek
21:00
St. Tropez De Pul, Uden
21:00
Blues Harp Explosion! feat. Magic Dick, James Harman & Giles Robson North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
The Mastersons Vera, Groningen
22:00
80's Verantwoord Mezz, Breda
22:00
Sweet Mary Jane Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Wipneus en Pim Hedon, Zwolle
23:00
Tante Joke Karaoke Band Paard, Den Haag

zondag 22 januari 2017

Foto The Pineapple Thief
The Pineapple Thief Hedon, Zwolle
1
King of the World Patronaat, Haarlem
10:45
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
14:00
Flamenco Biënnale Grounds, Rotterdam
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:30
Watskeburt?! - de musical Theater de Spiegel, Zwolle
15:00
Maarten Hogenhuis Trio Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
15:00
Fuse Cultura, Ede
15:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist Schaffelaartheater, Barneveld
15:00
Groove Central Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Marcel de Groot De Nieuwe Kerk, Den Haag
1
15:00
Desray Café Bolle, Tilburg
16:00
Henk & Melle dB's, Utrecht
16:00
Dutch Bluegrass Revue: Blue Grass Boogiemen + Herman Brock Jr. Luxor Live, Arnhem
16:00
Estafest TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
LIVE: Deuce Coupe (USA) Muziekcafé Helmond, Helmond
16:15
Rivers Gigant, Apeldoorn
1
16:30
Dandelion Mezz, Breda
19:00
Nashville Pussy Magasin 4, Brussel
19:00
Crazy Town Little Devil, Tilburg
19:30
Rae Sremmurd Melkweg, Amsterdam
20:00
Rob Klerkx & the Secret Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Astronautalis (excl NL show) Willemeen, Arnhem
20:00
Yusef Kamaal Trio Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
K's Choice De Spil, Roeselare
20:00
The Soul of Spanish Harlem Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Audacity Electron, Breda
Foto Drake
Drake Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Purpendicular Muziekgieterij, Maastricht
20:00
De Stem van Tadema Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Martin Turner (Wishbone Ash original founder) 013, Tilburg
3
Foto Vrienden van Amstel Live!
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Ana Popovic North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Axel Flóvent Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Trentemoller Annabel, Rotterdam
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade Theater Carrousel, Ommen
20:15
Thomas Pol Plays The Silverbook Hedon, Zwolle
Foto Mushroomhead
Mushroomhead De Helling, Utrecht
4
1
20:30
Popkoor Haarlem - Greetings from the West Coast Patronaat, Haarlem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Meerpaal, Dronten
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Maaspoort, Venlo
20:30
Jolie Holland / Samantha Parton Het Zonnehuis, Amsterdam
1
21:00
Meindert Talma & Band Hedon, Zwolle
21:00
Sons of Kemet Grounds, Rotterdam

maandag 23 januari 2017

Trentemoller Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto Bon Iver
Bon Iver TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Big, Black & Beautiful - Get Up And Dance Beatrix Theater, Utrecht
20:00
NUHR Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Big Thief
Big Thief Paradiso, Amsterdam
1
Foto Vrienden van Amstel Live!
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Deltion Stars Hedon, Zwolle
20:00
Yuri Honing De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -706