Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Mythe
Goes
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Winston
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cultura
Ede
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Den heuvel
Alphen
20:45
EKKO
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
OT301
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Statenzaal
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
't Ukien
Kampen
19:30
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Ahoy
Rotterdam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
woensdag 25 januari 2017
20:00
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Schoft
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Her Majesty
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
PUP (CA) / Newmoon (BE)
Winston, Amsterdam
The Dutch Eagles
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 26 januari 2017
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Vitalic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Vaudou Game
BIRD, Rotterdam
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Gallowstreet
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Stephen Fearing
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
21:00
Tangled Horns
Cul de Sac, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
7 layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
20:45
Crying Boys Cafe / La Corneille
EKKO, Utrecht
19:30
Traumahelikopter
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:45
The Cactus Blossoms
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
LOS - VAST
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Meervaart, Amsterdam
Princess Nokia
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jan Terlouw Jr.
Metropool, Hengelo
20:00
Amsterdam Klezmer Band / DJ Tommi / Kypski
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
Winterland ’76 & special guests – A Tribute to the music of The Band –
Mezz, Breda
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Sari Schorr
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
The T.S. Eliot Appreciation Society
OT301, Amsterdam
20:30
The Kendolls
Paard, Den Haag
20:00
Aaron Lee Tasjan
Paradiso, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
SNFU
Patronaat, Haarlem
Paul de Munnik
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Axel Flóvent
Rotown, Rotterdam
20:30
Anne-Marie Jung
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Arnhem, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Zwols Songwriters Gilde presenteert Tangarine
Statenzaal, Zwolle
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Wiener Strauss Ensemble
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Concordia, Enschede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Spiegel, Zwolle
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
20:00
FABELHAFT
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Misia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Head And The Heart
Tolhuistuin, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
21:00
Pat Haze / ASAP Ty Ty
Winston, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 27 januari 2017
20:00
Quintus Popschool Presentatie
't Ukien, Kampen
19:30
The Dillinger Escape Plan
013, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam