Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Peppel
Zeist
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Cobblestone
Oldenzaal
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
21:00
Winston
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Statenzaal
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rotown
Rotterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
OT301
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:45
EKKO
Utrecht
Den heuvel
Alphen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Cultura
Ede
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
18:30
Willemeen
Arnhem
woensdag 25 januari 2017
20:00
Def Americans
De Peppel, Zeist
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Axel Flóvent
De Helling, Utrecht
21:00
Nederlands Kamerkoor
Concertgebouw, Amsterdam
Philippe Jaroussky
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
The Cactus Blossoms
Cobblestone, Oldenzaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Rabasa
Burgerweeshuis, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Kaleo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dropkick Murphys
AFAS Live, Amsterdam
donderdag 26 januari 2017
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
21:00
Pat Haze / ASAP Ty Ty
Winston, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
The Head And The Heart
Tolhuistuin, Amsterdam
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Misia
TivoliVredenburg, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
FABELHAFT
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Spiegel, Zwolle
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Concordia, Enschede
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Wiener Strauss Ensemble
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Zwols Songwriters Gilde presenteert Tangarine
Statenzaal, Zwolle
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Anne-Marie Jung
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Axel Flóvent
Rotown, Rotterdam
Paul de Munnik
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
SNFU
Patronaat, Haarlem
20:30
Enge Buren - Ruk!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Aaron Lee Tasjan
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Kendolls
Paard, Den Haag
The T.S. Eliot Appreciation Society
OT301, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Sari Schorr
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Winterland ’76 & special guests – A Tribute to the music of The Band –
Mezz, Breda
20:00
Amsterdam Klezmer Band / DJ Tommi / Kypski
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
Jan Terlouw Jr.
Metropool, Hengelo
Princess Nokia
Melkweg, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Meervaart, Amsterdam
LOS - VAST
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:45
The Cactus Blossoms
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Traumahelikopter
Gebr. De Nobel, Leiden
20:45
Crying Boys Cafe / La Corneille
EKKO, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Den heuvel, Alphen
20:00
7 layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jan Beuving - Raaklijn
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - De Afterparty
Cultura, Ede
21:00
Tangled Horns
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Stephen Fearing
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Gallowstreet
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Vaudou Game
BIRD, Rotterdam
20:00
Vitalic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
vrijdag 27 januari 2017
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Zaantheater, Zaandam
20:30
Annabel Laura / Flecha Moon
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:00
SNFU
Willemeen, Arnhem
18:30
Cytotoxin / Orphalis / Human Vivisection / Obsolete Incarnation / Dehu
Willemeen, Arnhem