PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -705
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 18 jan
Diligentia
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
Mezz
Breda
2
19:30
De Vorstin
Hilversum
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
1
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
2
1
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
vr 19 jan
Theater Bouwkunde
Deventer
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Klooster
Woerden
S.C.C. De Ruchte
Someren
C.C. `t Schaliken
Herentals
Papenstraattheater
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater aan de Schie
Schiedam
Flint
Amersfoort
Theater De Verwachting
Ritthem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
2
Theater De Musketon
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Werftheater
Utrecht
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
TivoliVredenburg
Utrecht
2
17:00
LOLA050
Groningen
18:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Patronaat
Haarlem
Stevenskerk
Nijmegen
2
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
1
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Heeren van Dongen
Dongen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Dok6
Panningen
20:00
So What!
Gouda
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Hedon
Zwolle
1
20:30
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch

donderdag 18 januari 2018

Eric van Sauers - De lief en leed tour Diligentia, Den Haag
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Agora Theater Druten, Druten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Griffioen, Amstelveen
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
12:30
Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Sneakpreview: Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
Cookin’ Jazz: The Green Groove De Regentenkamer, Den Haag
19:30
Metal Café | Musicon presents Callous Intent + Razorblade Messiah + Wa Paardcafe, Den Haag
Foto WENDE
WENDE Mezz, Breda
2
19:30
Music Masters De Vorstin, Hilversum
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 2 Café Knarie, Groningen
20:00
Munnely en Muller Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Matt Bianco Duycker, Hoofddorp
20:00
Isaac Gracie Paradiso, Amsterdam
20:00
Joe Sumner Podium Victorie, Alkmaar
1
Jeroen Zijlstra - Waterman Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
SUSANA RAYA FEAT. IRA COLEMAN, CLIFFORD CARTER, RHANI KRIJA Bimhuis, Amsterdam
20:00
EP Release Tim Kamphuis Hedon, Zwolle
Foto Fischer-Z
Fischer-Z Paradiso, Amsterdam
2
1
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden De Buitenpoort, Huissen
20:00
Smoking Alaska Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Zonder verdoving Schouwburg Almere, Almere
20:15
ENNO SPAANDERMAN / REMCO HOFMAN QUINTET De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Keir Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Sultan Volta, Amsterdam
21:00
Muziek op donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:30
Mr. Knowhow Proeflokaal 't Kantoor, Groningen

vrijdag 19 januari 2018

Jeroen Zijlstra - Waterman Theater Bouwkunde, Deventer
Fuad Hassen - Held Posthuis Theater, Heerenveen
Johan Goossens - Vlam Het Klooster, Woerden
Leon van der Zanden - Kameleon S.C.C. De Ruchte, Someren
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. `t Schaliken, Herentals
Lebbis - De Bovengrens Papenstraattheater, Zwolle
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Erg heel Posttheater, Arnhem
Claudia de Breij - Nu Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om alles Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker Flint, Amersfoort
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Verwachting, Ritthem
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
2
Kirsten van Teijn - Zalf Theater De Musketon, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Welkom bij de Fresku show Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als Podium Hoge Woerd, De Meern
Foto EMP Persistence Tour 2018
EMP Persistence Tour 2018 TivoliVredenburg, Utrecht
2
17:00
Buma Rocks! at Eurosonic Noorderslag 2018 LOLA050, Groningen
18:30
The Pilgrims Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Arizmenda / BHL / Shataan / Volahn Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - derde voorronde Patronaat, Haarlem
Foto AmenRa
AmenRa Stevenskerk, Nijmegen
2
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Akcent 013, Tilburg
20:00
Mothership Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Knock out / Lights Out / Sitting on Thorns Manifesto, Hoorn
20:00
Creedence Clearwater Revival Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Clan Melkweg, Amsterdam
20:00
Wishbone Ash Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 3 Café Knarie, Groningen
20:00
Stef Bos - Kern Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Absolutely Floyd De Bosuil, Weert
1
20:00
The Kingsmen tour Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Matt Bianco Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Soundos - Niets te verliezen De Heeren van Dongen, Dongen
20:00
Blues Dog De Vorstin, Hilversum
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Dok6, Panningen
20:00
De Kift So What!, Gouda
20:00
Leif de Leeuw Band Bibelot, Dordrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Trio Martinu Kapel Bovendonk, Hoeven
20:15
Frans Bauer Theater Sneek, Sneek
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar De Muze, Noordwijk
20:15
Zonder verdoving Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Living Room Heroes De Regentenkamer, Den Haag
20:15
O'Dreams Cultura, Ede
20:15
Dermot Kennedy Doornroosje, Nijmegen
20:15
Arnold Veeman / Lilian Vieira / Thijs Borsten Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Bettie Serveert Luxor Live, Arnhem
20:15
Steven Brunswijk Figi Theater, Zeist
20:30
Apophys Hedon, Zwolle
1
20:30
De Waanzin Bruincafé Jaxx, Roosendaal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pieter Bast Quintet Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Matt Bianco Orangerie, 's-Hertogenbosch
Pagina -705