PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -704
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 26 jan
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:45
EKKO
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
vr 27 jan
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
De Meenthe
Steenwijk
van Beresteyn
Veendam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Paradiso
Amsterdam
Flint
Amersfoort
BREStheater
Brielle
Leidse Schouwburg
Leiden
Edesche Concertzaal
Ede
Posttheater
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
Theater De Kolk
Assen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Concordia
Haastrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Mythe
Goes
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Schaffelaartheater
Barneveld
18:30
Willemeen
Arnhem
19:00
Duycker
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
7
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
8
1
20:00
EKKO
Utrecht
5
1
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Ahoy
Rotterdam
Iduna
Drachten
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cultureel Centrum ‘s-Gravenbrakel
Braine-le-Comte
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
M.C. Kinky Star
Gent
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
2
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
Paard
Den Haag
1
Ruïnekerk
Bergen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
1
20:15
De Muze
Noordwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
1
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch

donderdag 26 januari 2017

20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:45
The Cactus Blossoms Het Huis Verloren, Hoorn
20:45
Crying Boys Cafe / La Corneille EKKO, Utrecht
21:00
Tangled Horns Cul de Sac, Tilburg
21:00
Sari Schorr North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Pat Haze / ASAP Ty Ty Winston, Amsterdam

vrijdag 27 januari 2017

Pater Moeskroen - Fiesta! Theater 't Onderdak, Sassenheim
Oldenosborn - #Life Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Orpheus, Apeldoorn
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Gut De Kattendans, Bergeijk
Jeroen van der Boom De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - De Afterparty Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Najib Amhali - (N)ergens goed voor de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Pieter Derks - Spot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
NGHTDVSN pres. Max Cooper – all night Paradiso, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Flint, Amersfoort
René van Meurs - Even goede vrienden BREStheater, Brielle
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Leidse Schouwburg, Leiden
Lavinia Meijer Edesche Concertzaal, Ede
Henry van Loon - Sleutelmoment Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Agnietenhof, Tiel
The Dutch Eagles Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Zaantheater, Zaandam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Theater De Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - De Onzen Theater Concordia, Haastrecht
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Mythe, Goes
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Paul de Munnik Schaffelaartheater, Barneveld
18:30
Cytotoxin / Orphalis / Human Vivisection / Obsolete Incarnation / Dehu Willemeen, Arnhem
19:00
Mattias La Eklundh Duycker, Hoofddorp
Porta Melkweg, Amsterdam
19:30
The Dillinger Escape Plan 013, Tilburg
7
19:30
Kevin Devine and the Goddamn Band Melkweg, Amsterdam
Foto The Pretty Reckless
The Pretty Reckless TivoliVredenburg, Utrecht
8
1
20:00
[PIAS] Nites - Daniel Docherty/Teme Tan/Temples EKKO, Utrecht
5
1
20:00
Sabrina Starke BIRD, Rotterdam
20:00
Stairway To Hedon Hedon, Zwolle
20:00
Bazzookas Melkweg, Amsterdam
20:00
Gosto Patronaat, Haarlem
20:00
Boris Paradiso, Amsterdam
20:00
FABELHAFT Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dizzy Mizz Lizzy Neushoorn, Leeuwarden
Foto Vrienden van Amstel Live!
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
Foto Sari Schorr
Sari Schorr Iduna, Drachten
1
20:00
Big, Black & Beautiful - Get up and dance Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mini & Maxi Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
K's Choice Cultureel Centrum ‘s-Gravenbrakel, Braine-le-Comte
Foto Drake
Drake Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
BMI Goes India M.C. Kinky Star, Gent
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Orpheus, Apeldoorn
20:00
Philippe Geubels Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
2
20:00
The Soul of Spanish Harlem De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Black Flower / Vaudou Game Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Moses Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Quintus Popschool Presentatie 't Ukien, Kampen
20:00
Dead Elvis / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife dB's, Utrecht
20:00
T-99 Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Dave Felida / Marc van Gestel / Thom Elsenaar Volta, Amsterdam
20:00
SNFU Willemeen, Arnhem
Foto DeWolff
DeWolff Paard, Den Haag
1
Snowapple Ruïnekerk, Bergen
REMEMBER PHIL & GARY Boerderij, Zoetermeer
20:00
Rob Klerkx & the Secret Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Fleddy Melculy + Rectum Raiders Het Bolwerk, Sneek
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Figi Theater, Zeist
20:15
Meindert Talma: Jannes van der Wal TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Dok6, Panningen
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot Flint, Amersfoort
20:15
Dorona Alberti - Käsebrot Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stephen Fearing Theater in de Steeg, Den Haag
1
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll De Muze, Noordwijk
Foto Incognito
Incognito TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Schouwburg Almere, Almere
20:15
Welkom bij de Fresku Show Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Spant!, Bussum
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Meervaart, Amsterdam
20:15
The Adele Project Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Dotan - 7 Layers Sessions Hedon, Zwolle
20:15
Enge Buren - Ruk! Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Thijs Kemperink, Zleur Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lucky Fonz III Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
LOS - VAST Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
AIDAN & THE WILD Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Foto Shakatak
Shakatak Luxor Live, Arnhem
1
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Fidei et Arti, Oudenbosch
Pagina -704