PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -704
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 jan
21:00
Mezz
Breda
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Finnegan's Irish pub
Apeldoorn
22:00
PopEi
Eindhoven
22:00
Volta
Amsterdam
23:00
BIRD
Rotterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
za 20 jan
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Evertshuis
Bodegraven
Diligentia
Den Haag
Café de Noot
Hoogland
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Winsinghhof
Roden
Werftheater
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Lochem
Lochem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kampanje
Den Helder
Vestzaktheater
Son
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Weijer
Boxmeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Doornroosje
Nijmegen
5
17:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Café Knarie
Groningen
19:30
EKKO
Utrecht
1
19:30
Paard
Den Haag
19:30
PopEi
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
3
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Muziekodroom
Hasselt
Mezz
Breda
Ziggo Dome
Amsterdam
11
20:00
Grote Kerk van Emmen
Emmen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
The Dance Factory
Berltsum
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Rotown
Rotterdam
2
20:00
Melkweg
Amsterdam
2
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Roodkapje
Rotterdam
1
20:00
Moonshine
Sliedrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:15
Paard
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Warande
Turnhout
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Iduna
Drachten
IJsselhallen
Zwolle
1
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Café De Speeltuin
Breda
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Altstadt
Eindhoven

vrijdag 19 januari 2018

21:00
Freaky Friday Mezz, Breda
21:00
Abysmal Darkening + Noctambulist Little Devil, Tilburg
21:30
Aspen Gems / Smoking Alaska Finnegan's Irish pub, Apeldoorn
22:00
10 o’clock heroes PopEi, Eindhoven
22:00
Volta e Meia Volta, Amsterdam
23:00
Jayda G BIRD, Rotterdam
23:45
DJ Fett Burger / Spencer Parker Sugar Factory, Amsterdam

zaterdag 20 januari 2018

Eva Crutzen - Opslaan Als Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Evertshuis, Bodegraven
Ali B - Koorts Diligentia, Den Haag
Leif de Leeuw Band Café de Noot, Hoogland
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden C.C. Bacchus, Aalsmeer
Lebbis - De Bovengrens Papenstraattheater, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen Zijlstra - Waterman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater De Winsinghhof, Roden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Werftheater, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf Veluvine, Nunspeet
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - Kakmaker Theater de Kampanje, Den Helder
Piepschuim Vestzaktheater, Son
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater 't Speelhuis, Helmond
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Richard Groenendijk - Om alles Theater aan de Schie, Schiedam
Arno van der Heyden - Heksenjacht Theater de Hasselbak, Eemnes
Johan Goossens - Vlam Theater de Griffioen, Amstelveen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Kameleon De Weijer, Boxmeer
Stefano Keizers - Erg heel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto AmenRa
AmenRa Doornroosje, Nijmegen
5
17:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
18:00
MISS MAY I / FIT FOR A KING / VOID OF VISION / CURRENTS Melkweg, Amsterdam
19:00
Mr. Knowhow Café Knarie, Groningen
19:30
Nordic Delight: Högni / Great News / Phlake EKKO, Utrecht
1
19:30
De Kift Paard, Den Haag
19:30
Singshop shownight PopEi, Eindhoven
19:30
Mister Pretty + guests Paard, Den Haag
19:30
Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Foto Myrkur
Myrkur TivoliVredenburg, Utrecht
3
20:00
Humo's Rock Rally De Zwerver, Oostende
20:00
Weval Muziekodroom, Hasselt
Imitallica / Megaseth / PLAYER / The Covernant Mezz, Breda
Foto Lady Gaga
Lady Gaga Ziggo Dome, Amsterdam
11
20:00
We Fall Slowly Grote Kerk van Emmen, Emmen
20:00
Frans Bauer ATLAS Theater, Emmen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Zonder verdoving Orpheus, Apeldoorn
20:00
Wishbone Ash Metropool, Hengelo
20:00
Ralph de Jongh Het Podium, Hoogeveen
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
TDF Schoolparty met Famke Louise The Dance Factory, Berltsum
20:00
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bad to the Bone Gebr. De Nobel, Leiden
Foto Isaac Gracie
Isaac Gracie Rotown, Rotterdam
2
20:00
Lizzard / O.R.k Melkweg, Amsterdam
2
Foto Andrea Bocelli
Andrea Bocelli Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Mothership of Led Zeppelin De Pul, Uden
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 4 Café Knarie, Groningen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Flint, Amersfoort
20:00
Lola Sonic with : The Mudd, Van Marban, Lou Patty and BAA$ LOLA050, Groningen
20:00
All the King's Daughters Nijend 24, Anderen
20:00
Qurated by Canshaker Pi: Apneu / Steve French Q-Factory, Amsterdam
20:00
Monomyth Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Hater Roodkapje, Rotterdam
1
20:00
Moonshine Brigade Moonshine, Sliedrecht
20:00
Matt Bianco ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
UB40 Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto The Dirty Daddies
The Dirty Daddies Podium Victorie, Alkmaar
1
20:15
Akcent Paard, Den Haag
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Hoftheater, Raalte
20:15
Tjens Matic De Warande, Turnhout
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stef Bos - Kern Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Fay Claassen LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen ATLAS Theater, Emmen
20:30
De Zachtmoedige Radicaal Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Hanger A-Team / Motörblok / Sepultribute Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
ANDERSON / KEMENADE / GLERUM / BENNINK Bimhuis, Amsterdam
20:30
Cultura Tres / Onegodless / Rising Conflict / Seita P3, Purmerend
20:30
Steph Cameron Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Ntjam Rosie Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
The Dutch Queen Tribute Groene Engel, Oss
20:30
Toontje Lager Iduna, Drachten
Foto Golden Earring
Golden Earring IJsselhallen, Zwolle
1
20:30
Sranan Gowtu Q-Factory, Amsterdam
20:30
Sam Baker Junushoff Theater, Wageningen
20:45
Brace TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Rockabilly Blitz: Supersonics / The Pearls / The Tumblin' GoGo's Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Progress Bar Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Heavy Karaoke Night Little Devil, Tilburg
21:00
Resurrection of OnderstroomBreda Café De Speeltuin, Breda
21:00
Physical Graffiti De Vorstin, Hilversum
21:00
Black Box Secrets + Dexter Saint Jock Altstadt, Eindhoven
Pagina -704