Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Burgerweeshuis
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lievekamp
Oss
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Spant!
Bussum
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater De Storm
Winterswijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Reggehof
Goor
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Het Musiater
Zevenaar
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Wim's Muziekkelder
Doetinchem
18:30
G.C. Den Dries
Retie
18:30
Willemeen
Arnhem
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Hedon
Zwolle
Ahoy
Rotterdam
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Kees
Huissen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
De Pul
Uden
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
De Bosuil
Weert
20:00
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Meester
Almere
Metropool
Hengelo
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Strand Scheveningen
Scheveningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Nederland Drie
Wateringen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Extase
Tilburg
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
JKC Nirwana
Dronten
zaterdag 28 januari 2017
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Toegift, Den Hoorn
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Ogterop, Meppel
Toontje Lager
Burgerweeshuis, Deventer
Marc-Marie Huijbregts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Enge Buren - Ruk!
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - De Onzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Eendracht, Gemert
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C De Muze, Heusden-Zolder
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Storm, Winterswijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
The Bootleg Sixties
De Reggehof, Goor
The Dutch Eagles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pater Moeskroen - Fiesta!
Het Musiater, Zevenaar
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
15:30
The Dutch
Wim's Muziekkelder, Doetinchem
18:30
Compact Disk Dummies / Whispering Sons
G.C. Den Dries, Retie
18:30
Wederganger / Folteraar / Possession / Slægt / Deathcult
Willemeen, Arnhem
DeWolff
013, Tilburg
19:30
The Dillinger Escape Plan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bastard Fest in Mezz Breda
Mezz, Breda
The Flaming Lips
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
JazzArt Orchestra & Joseph Bowie
Hedon, Zwolle
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Natalia
Concertgebouw, Brugge
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Kraantje Pappie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Kees, Huissen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Sjako!
Patronaat, Haarlem
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Orpheus, Apeldoorn
Devin Townsend Project
Trix, Antwerpen
20:00
Memphis Maniacs
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Fates Warning
De Pul, Uden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
The Radio Dept.
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Incognito
Paradiso, Amsterdam
Hausmagger
dB's, Utrecht
20:00
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
Dizzy Mizz Lizzy
De Bosuil, Weert
20:00
FABELHAFT
Parktheater, Eindhoven
Qeaux Qeaux Joans
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nederlands Kamerkoor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Classic Sessions: Adele
De Meester, Almere
Sari Schorr
Metropool, Hengelo
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Paradox, Tilburg
20:00
Tift Merritt
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Manon Kroezen - Hommage aan de tijd
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Andersons: Hier Dooft Niets
Molen De Ster, Utrecht
20:00
De Kraaien / Emmaly Brown / Speakerheadz
Strand Scheveningen, Scheveningen
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ace of Spades - A Lemmy Tribute
Vera, Groningen
20:00
Paul Mulder
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Stenge, Heinkenszand
20:15
LOS - VAST
Veluvine, Nunspeet
20:15
Pink Project
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Spant!, Bussum
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Junushoff Theater, Wageningen
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Bon theater, Medemblik
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Fay Claassen
Theater Dakota, Den Haag
Shakatak
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Back to the Country part 6
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Anne Soldaat / Yorick van Norden
Patronaat, Haarlem
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
BREStheater, Brielle
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Zaantheater, Zaandam
20:30
The Cactus Blossoms
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Royal Canoe
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Doe Maar Na
't Ukien, Kampen
20:30
Novatia
Nederland Drie, Wateringen
20:30
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Stephen Fearing
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Laster / The Fifth Alliance
Extase, Tilburg
21:00
Vaudou Game
TivoliVredenburg, Utrecht
St. Tropez + The Mighty Breaks
V11, Rotterdam
21:00
Frankie Chavez
Grounds, Rotterdam
21:00
Metal Battle - Voorronde Flevoland
JKC Nirwana, Dronten