Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:45
EKKO
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
OT301
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Statenzaal
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
't Ukien
Kampen
19:30
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Ahoy
Rotterdam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
BREStheater
Brielle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
20:00
Cultureel Centrum ‘s-Gravenbrakel
Braine-le-Comte
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
De Flux
Zaandam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Dok6
Panningen
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Duycker
Hoofddorp
19:00
Duycker
Hoofddorp
Edesche Concertzaal
Ede
EKKO
Utrecht
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
donderdag 26 januari 2017
20:45
Crying Boys Cafe / La Corneille
EKKO, Utrecht
19:30
Traumahelikopter
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:45
The Cactus Blossoms
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Koningshof, Maassluis
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
LOS - VAST
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Meervaart, Amsterdam
Princess Nokia
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jan Terlouw Jr.
Metropool, Hengelo
20:00
Amsterdam Klezmer Band / DJ Tommi / Kypski
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
Winterland ’76 & special guests – A Tribute to the music of The Band –
Mezz, Breda
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Sari Schorr
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Even goede vrienden
Orpheus, Apeldoorn
The T.S. Eliot Appreciation Society
OT301, Amsterdam
20:30
The Kendolls
Paard, Den Haag
20:00
Aaron Lee Tasjan
Paradiso, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
SNFU
Patronaat, Haarlem
Paul de Munnik
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Axel Flóvent
Rotown, Rotterdam
20:30
Anne-Marie Jung
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Arnhem, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Zwols Songwriters Gilde presenteert Tangarine
Statenzaal, Zwolle
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Wiener Strauss Ensemble
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Concordia, Enschede
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Spiegel, Zwolle
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater De Veste, Delft
20:00
FABELHAFT
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - Tegenwind
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Misia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Head And The Heart
Tolhuistuin, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Wilminktheater, Enschede
21:00
Pat Haze / ASAP Ty Ty
Winston, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Zaantheater, Zaandam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 27 januari 2017
20:00
Quintus Popschool Presentatie
't Ukien, Kampen
19:30
The Dillinger Escape Plan
013, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Agnietenhof, Tiel
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Memphis Maniacs
Bibelot, Dordrecht
20:00
Sabrina Starke
BIRD, Rotterdam
REMEMBER PHIL & GARY
Boerderij, Zoetermeer
René van Meurs - Even goede vrienden
BREStheater, Brielle
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:30
AIDAN & THE WILD
Café Wilhelmina, Eindhoven
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Chassé Theater, Breda
20:00
K's Choice
Cultureel Centrum ‘s-Gravenbrakel, Braine-le-Comte
20:00
Dead Elvis / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife
dB's, Utrecht
21:00
Dandy Devils Inc. + meer!
De Bakkerij, Castricum
Alpha Tiger / Hammercult
De Flux, Zaandam
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem
De Maagd, Bergen op Zoom
Jeroen van der Boom
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Muze, Noordwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Beatbusters
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Mini & Maxi
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Dok6, Panningen
22:00
90's Now
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
New Cool Collective
Duycker, Hoofddorp
19:00
Mattias La Eklundh
Duycker, Hoofddorp
Lavinia Meijer
Edesche Concertzaal, Ede
[PIAS] Nites - Daniel Docherty/Teme Tan/Temples
EKKO, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Figi Theater, Zeist
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Flint, Amersfoort
20:00
T-99
Gebr. De Nobel, Leiden