Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Luxor Live
Arnhem
17:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Gigant
Apeldoorn
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Flint
Amersfoort
21:30
Finnegan's Irish pub
Apeldoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dok6
Panningen
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
De Heeren van Dongen
Dongen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Café Knarie
Groningen
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
23:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
23:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vorstin
Hilversum
Vestzaktheater
Son
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Veluvine
Nunspeet
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
The Dance Factory
Berltsum
23:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
17:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
19:30
PopEi
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:15
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
P3
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Nijend 24
Anderen
vrijdag 19 januari 2018
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - derde voorronde
Patronaat, Haarlem
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Matt Bianco
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:00
The Kingsmen tour
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
20:00
The Clan
Melkweg, Amsterdam
18:30
The Pilgrims
Melkweg, Amsterdam
20:00
Knock out / Lights Out / Sitting on Thorns
Manifesto, Hoorn
20:15
Bettie Serveert
Luxor Live, Arnhem
17:00
Buma Rocks! at Eurosonic Noorderslag 2018
LOLA050, Groningen
21:00
Abysmal Darkening + Noctambulist
Little Devil, Tilburg
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Trio Martinu
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:00
Wishbone Ash
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
20:30
Apophys
Hedon, Zwolle
20:30
New Cool Collective
Grenswerk, Venlo
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Goudse Schouwburg, Gouda
Physical Graffiti
Gigant, Apeldoorn
19:00
Arizmenda / BHL / Shataan / Volahn
Gebr. De Nobel, Leiden
Ton Kas - Kakmaker
Flint, Amersfoort
21:30
Aspen Gems / Smoking Alaska
Finnegan's Irish pub, Apeldoorn
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
20:15
Dermot Kennedy
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Dok6, Panningen
20:15
Living Room Heroes
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
De Muze, Noordwijk
Soundos - Niets te verliezen
De Heeren van Dongen, Dongen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Absolutely Floyd
De Bosuil, Weert
20:15
O'Dreams
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 3
Café Knarie, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Wende Snijders - Mens
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
De Waanzin
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
23:00
Jayda G
BIRD, Rotterdam
20:30
Hannah Williams & The Affirmations
BIRD, Rotterdam
20:00
Leif de Leeuw Band
Bibelot, Dordrecht
20:15
Arnold Veeman / Lilian Vieira / Thijs Borsten
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Stef Bos - Kern
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Extremities + Hillsphere
Altstadt, Eindhoven
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Agnietenhof, Tiel
20:00
Akcent
013, Tilburg
zaterdag 20 januari 2018
Lady Gaga
Ziggo Dome, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
23:00
Kd Soundsystem
Vorstin, Hilversum
21:00
Physical Graffiti
Vorstin, Hilversum
Piepschuim
Vestzaktheater, Son
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Veluvine, Nunspeet
21:00
Progress Bar
Tolhuistuin, Amsterdam
20:45
Brace
TivoliVredenburg, Utrecht
Myrkur
TivoliVredenburg, Utrecht
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kampanje, Den Helder
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Hasselbak, Eemnes
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
TDF Schoolparty met Famke Louise
The Dance Factory, Berltsum
23:00
Atomnation
Sugar Factory, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andrea Bocelli
Sportpaleis, Antwerpen
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Ntjam Rosie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
De Zachtmoedige Radicaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Isaac Gracie
Rotown, Rotterdam
20:00
Hater
Roodkapje, Rotterdam
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sranan Gowtu
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Qurated by Canshaker Pi: Apneu / Steve French
Q-Factory, Amsterdam
17:00
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
19:30
Singshop shownight
PopEi, Eindhoven
The Dirty Daddies
Podium Victorie, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
UB40
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen Zijlstra - Waterman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Steph Cameron
Paco Plumtrek, Almelo
20:15
Akcent
Paard, Den Haag
19:30
Mister Pretty + guests
Paard, Den Haag
19:30
De Kift
Paard, Den Haag
20:30
Cultura Tres / Onegodless / Rising Conflict / Seita
P3, Purmerend
20:00
Zonder verdoving
Orpheus, Apeldoorn
21:00
The Foreign Resort
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
All the King's Daughters
Nijend 24, Anderen