PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -702
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 25 jan
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ahoy
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
2
1
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Helling
Utrecht
1
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Cobblestone
Oldenzaal
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 26 jan
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
Koningshof
Maassluis
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Den heuvel
Alphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
OT301
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Mythe
Goes
Cultura
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Statenzaal
Zwolle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
1
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Concordia
Enschede
1
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Mezz
Breda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn

woensdag 25 januari 2017

20:00
Philippe Geubels Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Rabasa Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
Foto Black Honey
Black Honey Paradiso, Amsterdam
2
1
20:00
Def Americans De Peppel, Zeist
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Meervaart, Amsterdam
20:00
Bandavond ArtEZ Popacademie - 2e jaars Metropool, Hengelo
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Paranoid State Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Theater De Leest, Waalwijk
Foto Axel Flóvent
Axel Flóvent De Helling, Utrecht
1
20:15
Her Majesty Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
The Cactus Blossoms Cobblestone, Oldenzaal
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Foto St. Paul & The Broken Bones
St. Paul & The Broken Bones Paradiso, Amsterdam
1
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater PePijn, Den Haag
20:30
Welkom bij de Fresku Show Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Marcia Ball North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Nederlands Kamerkoor Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Find Us In Slumberland Paradiso, Amsterdam
22:00
Delv!s Paradiso, Amsterdam

donderdag 26 januari 2017

Lenette van Dongen - Tegenwind TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Cabarestafette Theater de Kom, Nieuwegein
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Stoep, Spijkenisse
LOS - VAST Lindenberg Theater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf Koningshof, Maassluis
De Partizanen - Welkom in Partizanië Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment Den heuvel, Alphen
André Manuel - De Onzen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor de Nieuwe Kerk, Zierikzee
René van Meurs - Even goede vrienden Orpheus, Apeldoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Spiegel, Zwolle
Paul de Munnik Posthuis Theater, Heerenveen
The T.S. Eliot Appreciation Society OT301, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Mythe, Goes
Daniël Arends - De Afterparty Cultura, Ede
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Foto Princess Nokia
Princess Nokia Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Traumahelikopter Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Philippe Geubels Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:00
Gallowstreet Burgerweeshuis, Deventer
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Drake
Drake Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Nederlands Kamerkoor Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Misia TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
7 layers Sessions De Oosterpoort, Groningen
20:00
SNFU Patronaat, Haarlem
Foto Vrienden van Amstel Live!
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Jan Beuving - Raaklijn De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Soul of Spanish Harlem Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
FABELHAFT Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Vitalic Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Aaron Lee Tasjan Paradiso, Amsterdam
20:00
The Head And The Heart Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:00
Amsterdam Klezmer Band / DJ Tommi / Kypski Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:00
Axel Flóvent Rotown, Rotterdam
Kraak & Smaak TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook De Meenthe, Steenwijk
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Foto Patrick Laureij - Dekking Hoog
Patrick Laureij - Dekking Hoog Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:15
Wiener Strauss Ensemble Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Zwols Songwriters Gilde presenteert Tangarine Statenzaal, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Stephen Fearing C.C. Breughelzaal, Bree
1
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater De Veste, Delft
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Concordia, Enschede
1
20:30
Jan Terlouw Jr. Metropool, Hengelo
20:30
Cameretten - Finalistentournee Witte Theater, IJmuiden
20:30
Cameretten - Finalistentournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Winterland ’76 & special guests – A Tribute to the music of The Band – Mezz, Breda
20:30
Enge Buren - Ruk! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater PePijn, Den Haag
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Vaudou Game BIRD, Rotterdam
20:30
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Anne-Marie Jung Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola De Kattendans, Bergeijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Meervaart, Amsterdam
20:30
The Kendolls Paard, Den Haag
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Pagina -702