PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -702
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 19 jan
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Het Klooster
Woerden
Werftheater
Utrecht
Posttheater
Arnhem
C.C. `t Schaliken
Herentals
Posthuis Theater
Heerenveen
Flint
Amersfoort
Theater De Verwachting
Ritthem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
2
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Musketon
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Hoge Woerd
De Meern
16:30
TivoliVredenburg
Utrecht
2
17:00
LOLA050
Groningen
18:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Stevenskerk
Nijmegen
2
20:00
Café Knarie
Groningen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
So What!
Gouda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
013
Tilburg
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
De Bosuil
Weert
1
De Heeren van Dongen
Dongen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Cultura
Ede
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Hedon
Zwolle
1
Gigant
Apeldoorn
1
Burgerweeshuis
Deventer
1
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Willemeen
Arnhem
1
20:30
Grenswerk
Venlo
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Mezz
Breda
21:30
Finnegan's Irish pub
Apeldoorn
22:00
PopEi
Eindhoven
22:00
Volta
Amsterdam
23:00
BIRD
Rotterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
za 20 jan
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Café de Noot
Hoogland
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater aan de Schie
Schiedam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Veluvine
Nunspeet
Theater de Kampanje
Den Helder
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
Vestzaktheater
Son
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater De Winsinghhof
Roden
Het Evertshuis
Bodegraven

vrijdag 19 januari 2018

Eric van Sauers - De lief en leed tour Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Fresku - Welkom bij de Fresku show Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen Zijlstra - Waterman Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam Het Klooster, Woerden
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Werftheater, Utrecht
Stefano Keizers - Erg heel Posttheater, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. `t Schaliken, Herentals
Fuad Hassen - Held Posthuis Theater, Heerenveen
Ton Kas - Kakmaker Flint, Amersfoort
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Verwachting, Ritthem
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
2
Jeroen van Merwijk - Lucky Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf Theater De Musketon, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als Podium Hoge Woerd, De Meern
16:30
EMP Persistence Tour 2018 TivoliVredenburg, Utrecht
2
17:00
Buma Rocks! at Eurosonic Noorderslag 2018 LOLA050, Groningen
18:30
The Pilgrims Melkweg, Amsterdam
1
19:00
Rob Acda Award 2017-2018 - derde voorronde Patronaat, Haarlem
19:00
Arizmenda / BHL / Shataan / Volahn Gebr. De Nobel, Leiden
Foto AmenRa
AmenRa Stevenskerk, Nijmegen
2
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 3 Café Knarie, Groningen
20:00
Blues Dog De Vorstin, Hilversum
20:00
De Kift So What!, Gouda
20:00
The Clan Melkweg, Amsterdam
20:00
Herman van Veen Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Kingsmen tour Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Matt Bianco Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Knock out / Lights Out / Sitting on Thorns Manifesto, Hoorn
20:00
Akcent 013, Tilburg
20:00
Leif de Leeuw Band Bibelot, Dordrecht
20:00
Wishbone Ash Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Creedence Clearwater Revival Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Dok6, Panningen
20:00
Absolutely Floyd De Bosuil, Weert
1
Soundos - Niets te verliezen De Heeren van Dongen, Dongen
20:00
Stef Bos - Kern Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Mothership Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Zonder verdoving Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Trio Martinu Kapel Bovendonk, Hoeven
20:15
Frans Bauer Theater Sneek, Sneek
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar De Muze, Noordwijk
20:15
Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Steven Brunswijk Figi Theater, Zeist
20:15
Arnold Veeman / Lilian Vieira / Thijs Borsten Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Living Room Heroes De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
O'Dreams Cultura, Ede
20:15
Bettie Serveert Luxor Live, Arnhem
20:15
Dermot Kennedy Doornroosje, Nijmegen
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
De Waanzin Bruincafé Jaxx, Roosendaal
20:30
Pieter Bast Quintet Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Matt Bianco Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:30
Ntjam Rosie Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Apophys Hedon, Zwolle
1
Foto Physical Graffiti
Physical Graffiti Gigant, Apeldoorn
1
Foto Wende Snijders - Mens
Wende Snijders - Mens Burgerweeshuis, Deventer
1
20:30
Hannah Williams & The Affirmations BIRD, Rotterdam
20:30
Audrey Horne Willemeen, Arnhem
1
20:30
New Cool Collective Grenswerk, Venlo
20:45
Sam Baker TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Ben van Gelder TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Extremities + Hillsphere Altstadt, Eindhoven
21:00
Abysmal Darkening + Noctambulist Little Devil, Tilburg
21:00
Freaky Friday Mezz, Breda
21:30
Aspen Gems / Smoking Alaska Finnegan's Irish pub, Apeldoorn
22:00
10 o’clock heroes PopEi, Eindhoven
22:00
Volta e Meia Volta, Amsterdam
23:00
Jayda G BIRD, Rotterdam
23:45
DJ Fett Burger / Spencer Parker Sugar Factory, Amsterdam

zaterdag 20 januari 2018

Stefano Keizers - Erg heel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jeroen Zijlstra - Waterman Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam Theater de Griffioen, Amstelveen
Leif de Leeuw Band Café de Noot, Hoogland
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden C.C. Bacchus, Aalsmeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Richard Groenendijk - Om alles Theater aan de Schie, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg de Lawei, Drachten
Kirsten van Teijn - Zalf Veluvine, Nunspeet
Ton Kas - Kakmaker Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Werftheater, Utrecht
Leon van der Zanden - Kameleon De Weijer, Boxmeer
Piepschuim Vestzaktheater, Son
Emilio Guzman - Kom dan! Theater de Hofnar, Valkenswaard
René van Meurs - Ik beloof niks Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arno van der Heyden - Heksenjacht Theater de Hasselbak, Eemnes
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater De Winsinghhof, Roden
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Evertshuis, Bodegraven
Pagina -702