Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
Theater Dakota
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium 't Beest
Goes
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kulturhus Holten
Holten
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koningshof
Maassluis
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Iduna
Drachten
Het Diekhuus
Middelharnis
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Grenswerk
Venlo
Fulcotheater
IJsselstein
Fransche School Culemborg
Culemborg
Estrado
Harderwijk
20:30
EKKO
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
DOOR
Dordrecht
20:30
Doopsgezinde Kerk
Utrecht
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
De Regentenkamer
Den Haag
De Peppel
Zeist
20:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
De Koets
Zeist
De Klif
Nijmegen
20:00
De Flux
Zaandam
De Flux
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
23:00
AIR
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
AFAS Live
Amsterdam
22:30
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
The Jack
Eindhoven
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
vrijdag 26 januari 2018
20:00
Stef Bos - Kern
Theater de Mythe, Goes
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
Ntjam Rosie
Theater Dakota, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jeru the Damaja
Simplon, Groningen
20:30
The Uppertones
Simplon, Groningen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Kayak
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Zorita
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Lizzie And The Banshees
Podium 't Beest, Goes
Pestilence
Patronaat, Haarlem
20:30
Fay Claassen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
The Lone Bellow
Paradiso, Amsterdam
20:00
Desi Ducrot
Paradiso, Amsterdam
Moss
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Raad van Toezicht
Paard, Den Haag
20:00
Marcin Wasilewski Trio
Paard, Den Haag
19:30
LaBomba
Paard, Den Haag
21:00
Band Four
P3, Purmerend
20:00
Tamarin Desert / The Black Marble Selection
Oefenbunker, Landgraaf
23:00
Electric Hollers
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
The Sound of Friesland
Neushoorn, Leeuwarden
22:30
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Physical Graffiti / The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical G
Mezz, Breda
21:00
Mumford & Sons by The Hillbilly Moonshiners
Metropool, Hengelo
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
20:00
Traudes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dead Head (NL) + Bütcher (B)
Little Devil, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten
Certain Animals / My Brainbox
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
René van Meurs - Ik beloof niks
Koningshof, Maassluis
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Batushka / Schammasch
Iduna, Drachten
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Diekhuus, Middelharnis
21:00
Vurro
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Depedro
Grounds, Rotterdam
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Groene Engel, Oss
20:30
Johnny Dowd / Melle de Boer
Grenswerk, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
The Naked Sweat Drips
Estrado, Harderwijk
20:30
Pierre et les Optimistes / The Streetbeat Empire
EKKO, Utrecht
23:00
Abstract / Sojuju / The Partysquad
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Bartek / Charlie & The Lesbians
DOOR, Dordrecht
20:30
Adrian Crowley
Doopsgezinde Kerk, Utrecht
20:00
Het Westerkamerorkest
Dominicus kerk, Amsterdam
The Phantom Four
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Julian Sas
De Spot, Middelburg
20:30
Simone Pormes
De Regentenkamer, Den Haag
Big Monti Amundson / Leif de Leeuw Band
De Peppel, Zeist
20:00
UB40
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Wazig met Famke Louise
De Koets, Zeist
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
De Klif, Nijmegen
20:00
The Charm The Fury
De Flux, Zaandam
The Charm The Fury
De Flux, Zaandam
20:00
Dead Neanderthals / It Dockumer Lokaeltsje
dB's, Utrecht
20:00
SUSTO
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
20:00
New Cool Collective
Burgerweeshuis, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
BREStheater, Brielle
20:00
Starcrawler
Botanique, Brussel
Bert Heerink “Golden Heerink Tour” feat. Jan Akkerman
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Red Bazar / Tiger Moth Tales
Boerderij, Zoetermeer
Joost
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Django Amsterdam
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Bibelot, Dordrecht
20:00
Asham Band / U Brown
Bibelot, Dordrecht
20:30
An Evening With Knives - Album release
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
Natalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
T-99
Altstadt, Eindhoven
23:00
Hitjesgolf met Famke Louise
AIR, Amsterdam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Druten, Druten
J Balvin
AFAS Live, Amsterdam
22:30
Future House Music: Lucas & Steve
013, Tilburg
19:30
Bars and Melody
013, Tilburg
zaterdag 27 januari 2018
22:00
Mirage
Xinix, Nieuwendijk
20:30
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Vorstin, Hilversum
21:00
De Bossen / De Fuckups / Garcia-Garcia / Whipster
Vera, Groningen
Nothing But Thieves
Trix, Antwerpen
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Audrey Horne
The Jack, Eindhoven
23:45
Fumiya Tanaka
Sugar Factory, Amsterdam