PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -701
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 25 jan
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:30
Grenswerk
Venlo
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Flatbar Selwerd 2
Groningen
23:00
Back&Fourth
Utrecht
vr 26 jan
Theater De Storm
Winterswijk
1
BREStheater
Brielle
Theater PePijn
Den Haag
1
Theater Ludens
Voorburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Klif
Nijmegen
Koningshof
Maassluis
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Flux
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Kolk
Assen
Theater 't Pand
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Zwarte Ruiter
Den Haag
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Posttheater
Arnhem
De Peppel
Zeist
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Dakota
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
DOOR
Dordrecht
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
013
Tilburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Botanique
Brussel
Estrado
Harderwijk
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Iduna
Drachten
Podium Victorie
Alkmaar
1
Metropool
Hengelo
2
1
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
1
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kulturhus Holten
Holten
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:30
Groene Engel
Oss
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
De Regentenkamer
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Doopsgezinde Kerk
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
P3
Purmerend
21:00
Altstadt
Eindhoven
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
Mezz
Breda
2

donderdag 25 januari 2018

21:00
Johnny Dowd & Melle de Boer Altstadt, Eindhoven
21:00
Muziek op donderdag Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:30
Nao 't Zuuje Ligconcert Grenswerk, Venlo
22:00
bFake / Hausmagger Merleyn, Nijmegen
22:00
Mr. Knowhow Flatbar Selwerd 2, Groningen
23:00
Joost Dekker Back&Fourth, Utrecht

vrijdag 26 januari 2018

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Storm, Winterswijk
1
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer BREStheater, Brielle
Foto Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater PePijn, Den Haag
1
Lebbis - De Bovengrens Theater Ludens, Voorburg
Emilio Guzman - Kom dan! Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen Zijlstra - Waterman Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Diekhuus, Middelharnis
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen De Klif, Nijmegen
René van Meurs - Ik beloof niks Koningshof, Maassluis
Marco Lopes - Moedt Fransche School Culemborg, Culemborg
The Charm The Fury De Flux, Zaandam
Johan Goossens - Vlam Agora Theater Druten, Druten
Fuad Hassen - Held Theater De Kolk, Assen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater 't Pand, Gorinchem
Richard Groenendijk - Om alles Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Phantom Four De Zwarte Ruiter, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Posttheater, Arnhem
Big Monti Amundson / Leif de Leeuw Band De Peppel, Zeist
Claudia de Breij - Nu Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei Fulcotheater, IJsselstein
Ntjam Rosie Theater Dakota, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning te rijk Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Bartek / Charlie & The Lesbians DOOR, Dordrecht
19:30
LaBomba Paard, Den Haag
19:30
The Sound of Friesland Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Red Bazar / Tiger Moth Tales Boerderij, Zoetermeer
19:30
Bars and Melody 013, Tilburg
20:00
George & Eran Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Traudes Melkweg, Amsterdam
Foto Joost
Joost Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Billie - Lady Sings the Blues Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dead Neanderthals / It Dockumer Lokaeltsje dB's, Utrecht
Foto Moss
Moss Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
De Kift Vera, Groningen
20:00
New Cool Collective Burgerweeshuis, Deventer
Foto Pestilence
Pestilence Patronaat, Haarlem
1
20:00
Gallowstreet Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
UB40 De Oosterpoort, Groningen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Zorita Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
SUSTO Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Starcrawler Botanique, Brussel
The Naked Sweat Drips Estrado, Harderwijk
20:00
Het Westerkamerorkest Dominicus kerk, Amsterdam
20:00
Dead Head (NL) + Bütcher (B) Little Devil, Tilburg
20:00
Natalia Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Raad van Toezicht Paard, Den Haag
20:00
Marcin Wasilewski Trio Paard, Den Haag
20:00
Tamarin Desert / The Black Marble Selection Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Batushka / Schammasch Iduna, Drachten
Foto Kayak
Kayak Podium Victorie, Alkmaar
1
Foto The Dirty Daddies
The Dirty Daddies Metropool, Hengelo
2
1
20:00
JW Roy & The Royal Family De Vorstin, Hilversum
20:00
Desi Ducrot Paradiso, Amsterdam
Foto J Balvin
J Balvin AFAS Live, Amsterdam
1
20:00
Asham Band / U Brown Bibelot, Dordrecht
20:00
Stef Bos - Kern Theater de Mythe, Goes
20:00
The Charm The Fury De Flux, Zaandam
20:00
Lizzie And The Banshees Podium 't Beest, Goes
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Piepschuim Kulturhus Holten, Holten
Douwe Bob / Maurice van Hoek Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
philharmonie zuidnederland Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar van Beresteyn, Veendam
20:30
Julian Sas De Spot, Middelburg
20:30
Jeru the Damaja Simplon, Groningen
20:30
Fay Claassen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
An Evening With Knives - Album release Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions Groene Engel, Oss
Bert Heerink “Golden Heerink Tour” feat. Jan Akkerman Boerderij, Zoetermeer
20:30
De Bossche Jazzsessie Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Simone Pormes De Regentenkamer, Den Haag
20:30
Pierre et les Optimistes / The Streetbeat Empire EKKO, Utrecht
20:30
Django Amsterdam Bimhuis, Amsterdam
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja Bibelot, Dordrecht
20:30
Adrian Crowley Doopsgezinde Kerk, Utrecht
20:30
Johnny Dowd / Melle de Boer Grenswerk, Venlo
20:30
The Uppertones Simplon, Groningen
21:00
Depedro Grounds, Rotterdam
21:00
Vurro Het Bolwerk, Sneek
21:00
Mumford & Sons by The Hillbilly Moonshiners Metropool, Hengelo
21:00
Aruan Ortiz TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Band Four P3, Purmerend
21:00
T-99 Altstadt, Eindhoven
Foto Certain Animals / My Brainbox
Certain Animals / My Brainbox Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
Foto Physical Graffiti / The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical G
Physical Graffiti / The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical G Mezz, Breda
2
Pagina -701