Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
Pook
Oostknollendam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
De Klok
Ruinerwold
AINSI
Maastricht
15:00
PopEi
Eindhoven
17:00
Duycker
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
Trix
Antwerpen
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
De Helling
Utrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Mezz
Breda
19:30
Paard
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Cultura
Ede
20:00
Gigant
Apeldoorn
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Paard
Den Haag
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
20:00
Patronaat
Haarlem
dB's
Utrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Cultura
Ede
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Figi Theater
Zeist
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
ATLAS Theater
Emmen
EKKO
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Gigant
Apeldoorn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Manifesto
Hoorn
Rotown
Rotterdam
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
LOLA050
Groningen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:00
Wijkcentrum Overdie
Alkmaar
12:30
Grounds
Rotterdam
13:00
Altstadt
Eindhoven
13:30
Podium 10
Bladel
15:00
Iduna
Drachten
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Baroeg
Rotterdam
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:00
LOLA050
Groningen
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
16:30
Theater PePijn
Den Haag
013
Tilburg
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
zaterdag 27 januari 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Famke Louise
De Klok, Ruinerwold
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
15:00
Winterfest
PopEi, Eindhoven
17:00
Call It Off / Camp High Gain / Filthy McNasty / Hengel / Note To Amy /
Duycker, Hoofddorp
Iron & Wine
Paradiso, Amsterdam
Nothing But Thieves
Trix, Antwerpen
19:00
LIET Re-united
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
36 Crazyfists
Dynamo, Eindhoven
Carach Angren / Rotting Christ
De Helling, Utrecht
19:30
Fête du nouveau vélo
Effenaar, Eindhoven
19:30
There There
Mezz, Breda
19:30
Paardcafé: Club 3voor12 Den Haag #52: Banner. / Silent War / Boi Mesa
Paard, Den Haag
Maiden United
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
New Cool Collective
Paard, Den Haag
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
Bettie Serveert
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Tim Akkerman
Paard, Den Haag
Stereophonics
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Cults
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Sam Baker
De Amer, Amen
20:00
Oscar Benton Bluesband
Patronaat, Haarlem
The Phantom Four
dB's, Utrecht
20:00
7Tools / Armed Cloud / Despicable heroes / Serpents Seduction
Estrado, Harderwijk
20:00
More Than Blues
Café de Gouden Leeuw, Nispen
The Kik - Hertaalt
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
MetalBattle 2018
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Sleazy Rock Night
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Audrey Horne
The Jack, Eindhoven
20:00
Maartje & Kine
Cultura, Ede
20:00
Pietju Bell
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ruben Hoeke
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Defazer / Grindpad / Suicide Attack
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stef Bos - Kern
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Vorstin, Hilversum
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
ATLAS Theater, Emmen
Yungblud
EKKO, Utrecht
20:30
Django Amsterdam
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Spinifex cd-presentatie PlusEtage
PlusEtage, Baarle-Nassau
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Physical Graffiti
Corneel, Lelystad
21:00
New Bliss
Altstadt, Eindhoven
21:00
I Found The Cure / Lizzie And The Banshees
Manifesto, Hoorn
Tyler Childers
Rotown, Rotterdam
21:00
Degenerate / Hallowed Fire / PPTA
De Flux, Zaandam
21:00
De Bossen / De Fuckups / Garcia-Garcia / Whipster
Vera, Groningen
21:00
Mimile
De Groene Zwaan, De Rijp
21:00
The Dutch Queen Tribute
Fluor, Amersfoort
21:00
Tellem
Fluor, Amersfoort
21:00
Lewis Floyd Henry
De Zwerver, Oostende
21:00
La Panika
Grounds, Rotterdam
22:00
Vurro
Merleyn, Nijmegen
22:00
Mirage
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Johnny Dowd / Melle de Boer
Paradiso, Amsterdam
22:00
Prinz Klauz
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Courtesy / Dave Clarke
Luxor Live, Arnhem
23:00
Molotov
Paard, Den Haag
23:00
Dax J
Doornroosje, Nijmegen
23:00
De Nachtwakers
LOLA050, Groningen
23:45
Fumiya Tanaka
Sugar Factory, Amsterdam
23:45
Encore: J Hus
Melkweg, Amsterdam
zondag 28 januari 2018
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
12:00
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:00
Open Dag Cultuur & Muziek
Wijkcentrum Overdie, Alkmaar
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
13:00
The Stolling Rones
Altstadt, Eindhoven
13:30
Which Tuesday Blues Band
Podium 10, Bladel
15:00
Jon Amor & Matt Taylor / King of the World
Iduna, Drachten
15:00
Emma van Dooren
PopEi, Eindhoven
15:30
In The Grip Of Winter fest
Baroeg, Rotterdam
15:30
Nina en Nina
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Genderneutraal One MAn BAND FEST
dB's, Utrecht
16:00
Barrelhouse
Roepaen, Ottersum
16:00
Moo Sessions #13 // Standup '69
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:00
The Veldman Brothers
LOLA050, Groningen
16:00
Alphen Opus 2
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
16:30
Jan Rot
Theater PePijn, Den Haag
Arch Enemy + Wintersun + Tribulation + Jinjer
013, Tilburg
18:00
The Droeftoeters
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
THE YOUMAN PRESENTEERT: ZZZ & MORE
Bibelot, Dordrecht
19:30
Sunday at eight
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kayak
Luxor Live, Arnhem