Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
The Jack
Eindhoven
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
S.C.C. Hofdael
Geldrop
Rotown
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Pook
Oostknollendam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
LOLA050
Groningen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Estrado
Harderwijk
EKKO
Utrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
17:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
De Zwerver
Oostende
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
De Klok
Ruinerwold
De Helling
Utrecht
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Amer
Amen
dB's
Utrecht
20:00
Cultura
Ede
20:00
Cultura
Ede
21:00
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Altstadt
Eindhoven
AINSI
Maastricht
20:00
Ahoy
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
12:00
Wijkcentrum Overdie
Alkmaar
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
PopEi
Eindhoven
13:30
Podium 10
Bladel
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
zaterdag 27 januari 2018
20:30
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Vorstin, Hilversum
21:00
De Bossen / De Fuckups / Garcia-Garcia / Whipster
Vera, Groningen
Nothing But Thieves
Trix, Antwerpen
Frans Bauer
TivoliVredenburg, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Audrey Horne
The Jack, Eindhoven
23:45
Fumiya Tanaka
Sugar Factory, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
Tyler Childers
Rotown, Rotterdam
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
15:00
Winterfest
PopEi, Eindhoven
20:00
Sleazy Rock Night
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
20:30
Spinifex cd-presentatie PlusEtage
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Oscar Benton Bluesband
Patronaat, Haarlem
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Johnny Dowd / Melle de Boer
Paradiso, Amsterdam
Iron & Wine
Paradiso, Amsterdam
23:00
Molotov
Paard, Den Haag
20:00
Tim Akkerman
Paard, Den Haag
20:00
New Cool Collective
Paard, Den Haag
19:30
Paardcafé: Club 3voor12 Den Haag #52: Banner. / Silent War / Boi Mesa
Paard, Den Haag
Ntjam Rosie
Orpheus, Apeldoorn
20:00
MetalBattle 2018
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Defazer / Grindpad / Suicide Attack
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
19:00
LIET Re-united
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Prinz Klauz
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
There There
Mezz, Breda
Bettie Serveert
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Vurro
Merleyn, Nijmegen
23:45
Encore: J Hus
Melkweg, Amsterdam
21:00
I Found The Cure / Lizzie And The Banshees
Manifesto, Hoorn
23:00
Courtesy / Dave Clarke
Luxor Live, Arnhem
23:00
De Nachtwakers
LOLA050, Groningen
20:00
Clouseau
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Stef Bos - Kern
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Maiden United
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
The Kik - Hertaalt
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Ruben Hoeke
Het Bolwerk, Sneek
21:00
La Panika
Grounds, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
20:00
Pietju Bell
Gebr. De Nobel, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Tellem
Fluor, Amersfoort
21:00
The Dutch Queen Tribute
Fluor, Amersfoort
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
20:00
7Tools / Armed Cloud / Despicable heroes / Serpents Seduction
Estrado, Harderwijk
Yungblud
EKKO, Utrecht
19:30
Fête du nouveau vélo
Effenaar, Eindhoven
36 Crazyfists
Dynamo, Eindhoven
17:00
Call It Off / Camp High Gain / Filthy McNasty / Hengel / Note To Amy /
Duycker, Hoofddorp
23:00
Dax J
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
21:00
Lewis Floyd Henry
De Zwerver, Oostende
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Famke Louise
De Klok, Ruinerwold
Carach Angren / Rotting Christ
De Helling, Utrecht
21:00
Mimile
De Groene Zwaan, De Rijp
21:00
Degenerate / Hallowed Fire / PPTA
De Flux, Zaandam
20:00
Sam Baker
De Amer, Amen
The Phantom Four
dB's, Utrecht
20:00
Maartje & Kine
Cultura, Ede
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
21:00
Physical Graffiti
Corneel, Lelystad
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
20:00
More Than Blues
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Kayak
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Cults
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Django Amsterdam
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
ATLAS Theater, Emmen
21:00
New Bliss
Altstadt, Eindhoven
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Stereophonics
AFAS Live, Amsterdam
zondag 28 januari 2018
12:00
Open Dag Cultuur & Muziek
Wijkcentrum Overdie, Alkmaar
JW Roy
Vorstin, Hilversum
21:00
Jayke Orvis
Vera, Groningen
The Sonics
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
Jan Rot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
Barrelhouse
Roepaen, Ottersum
15:00
Emma van Dooren
PopEi, Eindhoven
13:30
Which Tuesday Blues Band
Podium 10, Bladel
20:30
Sam Baker
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen