PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -699
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 26 jan
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Bibelot
Dordrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
1
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Mezz
Breda
2
21:00
P3
Purmerend
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:30
013
Tilburg
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
De Koets
Zeist
23:00
AIR
Amsterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
za 27 jan
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
De Klok
Ruinerwold
Theater de Stoep
Spijkenisse
Pook
Oostknollendam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
AINSI
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kunstgreep
Oostzaan
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Boerderij
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
S.C.C. Hofdael
Geldrop
Orpheus
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
Posthuis Theater
Heerenveen
15:00
PopEi
Eindhoven
1
17:00
Duycker
Hoofddorp
Paradiso
Amsterdam
2
2
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Trix
Antwerpen
3
De Helling
Utrecht
6
19:30
Mezz
Breda
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
3
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Amer
Amen
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Cultura
Ede
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paard
Den Haag
Metropool Enschede
Enschede
1
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
dB's
Utrecht
1
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
AFAS Live
Amsterdam
5
20:00
Cultura
Ede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
3
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Figi Theater
Zeist
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
EKKO
Utrecht
5
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Vorstin
Hilversum
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
1
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Vera
Groningen
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Zwerver
Oostende

vrijdag 26 januari 2018

20:30
The Uppertones Simplon, Groningen
20:30
Jeru the Damaja Simplon, Groningen
20:30
Johnny Dowd / Melle de Boer Grenswerk, Venlo
20:30
An Evening With Knives - Album release Area 51 Skatepark, Eindhoven
Bert Heerink “Golden Heerink Tour” feat. Jan Akkerman Boerderij, Zoetermeer
20:30
Julian Sas De Spot, Middelburg
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja Bibelot, Dordrecht
Foto Certain Animals / My Brainbox
Certain Animals / My Brainbox Kroepoekfabriek, Vlaardingen
1
21:00
Aruan Ortiz TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Mumford & Sons by The Hillbilly Moonshiners Metropool, Hengelo
21:00
T-99 Altstadt, Eindhoven
21:00
Depedro Grounds, Rotterdam
21:00
Vurro Het Bolwerk, Sneek
Foto Physical Graffiti / The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical G
Physical Graffiti / The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical G Mezz, Breda
2
21:00
Band Four P3, Purmerend
22:00
The Lone Bellow Paradiso, Amsterdam
22:30
Future House Music: Lucas & Steve 013, Tilburg
22:30
Ruben Hoeke Band Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Wazig met Famke Louise De Koets, Zeist
23:00
Hitjesgolf met Famke Louise AIR, Amsterdam
23:00
Electric Hollers Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Abstract / Sojuju / The Partysquad Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 27 januari 2018

Claudia de Breij - Nu Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Famke Louise De Klok, Ruinerwold
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam Pook, Oostknollendam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Bouwkunde, Deventer
Ali B - Koorts Theater aan de Schie, Schiedam
William Boeva - Reset AINSI, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - De Onzen De Schattelijn, Geertruidenberg
Ton Kas - Kakmaker Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
Eric van Sauers - De lief en leed tour Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kayak Boerderij, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning te rijk Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan! Theater Zuidplein, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum S.C.C. Hofdael, Geldrop
Ntjam Rosie Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty Posthuis Theater, Heerenveen
15:00
Winterfest PopEi, Eindhoven
1
17:00
Call It Off / Camp High Gain / Filthy McNasty / Hengel / Note To Amy / Duycker, Hoofddorp
Foto Iron & Wine
Iron & Wine Paradiso, Amsterdam
2
2
19:00
LIET Re-united Neushoorn, Leeuwarden
Foto Nothing But Thieves
Nothing But Thieves Trix, Antwerpen
3
Foto Carach Angren / Rotting Christ
Carach Angren / Rotting Christ De Helling, Utrecht
6
19:30
There There Mezz, Breda
19:30
Paardcafé: Club 3voor12 Den Haag #52: Banner. / Silent War / Boi Mesa Paard, Den Haag
19:30
Fête du nouveau vélo Effenaar, Eindhoven
Foto 36 Crazyfists
36 Crazyfists Dynamo, Eindhoven
3
19:30
Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Sam Baker De Amer, Amen
The Kik - Hertaalt Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Oscar Benton Bluesband Patronaat, Haarlem
1
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Cults Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Matroesjka - Brainwash Cultura, Ede
20:00
New Cool Collective Paard, Den Haag
20:00
Ruben Hoeke Het Bolwerk, Sneek
20:00
Tim Akkerman Paard, Den Haag
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert Metropool Enschede, Enschede
1
20:00
Audrey Horne The Jack, Eindhoven
20:00
3Koteboebo Gigant, Apeldoorn
20:00
MetalBattle 2018 Oefenbunker, Landgraaf
Foto The Phantom Four
The Phantom Four dB's, Utrecht
1
20:00
More Than Blues Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Pietju Bell Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
7Tools / Armed Cloud / Despicable heroes / Serpents Seduction Estrado, Harderwijk
20:00
Defazer / Grindpad / Suicide Attack O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Sleazy Rock Night Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Clouseau Kursaal Oostende, Oostende
Foto Stereophonics
Stereophonics AFAS Live, Amsterdam
5
20:00
Maartje & Kine Cultura, Ede
Foto Maiden United
Maiden United Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
3
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Kommil Foo Figi Theater, Zeist
Frans Bauer TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Stefano Keizers Diligentia, Den Haag
1
20:15
Piepschuim Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stef Bos - Kern Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Foto Yungblud
Yungblud EKKO, Utrecht
5
20:30
Spinifex cd-presentatie PlusEtage PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost ATLAS Theater, Emmen
20:30
Billie - Lady Sings the Blues Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons De Vorstin, Hilversum
20:30
Django Amsterdam Bimhuis, Amsterdam
Foto The Charm The Fury
The Charm The Fury Gigant, Apeldoorn
1
21:00
Physical Graffiti Corneel, Lelystad
21:00
Mimile De Groene Zwaan, De Rijp
21:00
New Bliss Altstadt, Eindhoven
21:00
Tellem Fluor, Amersfoort
21:00
I Found The Cure / Lizzie And The Banshees Manifesto, Hoorn
21:00
De Bossen / De Fuckups / Garcia-Garcia / Whipster Vera, Groningen
21:00
Degenerate / Hallowed Fire / PPTA De Flux, Zaandam
21:00
Lewis Floyd Henry De Zwerver, Oostende
Pagina -699