Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:15
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:30
De Kattendans
Bergeijk
21:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
van Beresteyn
Veendam
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Theater Sneek
Sneek
21:30
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Hedon
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
22:00
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Capitole
Gent
De Bogaard
Sint-Truiden
C.C. Genk
Genk
Ethias Arena
Hasselt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Vestzaktheater
Son
De Meerpaal
Dronten
Het Veur Theater
Leidschendam
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Grenswerk
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeMess
Naarden
Muziekgieterij
Maastricht
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Agora Theater Druten
Druten
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Hoftheater
Raalte
19:00
Theater De Veste
Delft
19:00
DNK
Assen
19:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
19:00
Vorstin
Hilversum
19:00
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Botanique
Brussel
19:03
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
De Kunstgreep
Oostzaan
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Figi Theater
Zeist
19:30
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Agnietenhof
Tiel
19:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Koorenhuis
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
Iduna
Drachten
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
P3
Purmerend
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
donderdag 03 december 2020
21:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Meerpaal, Dronten
Wolter Kroes
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sanne Wallis de Vries - Heel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:30
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
21:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Percossa - UNPLUGGED
van Beresteyn, Veendam
21:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
21:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Sneek, Sneek
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
Dennis van Aarssen - That's life
Theater De Leest, Waalwijk
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
vrijdag 04 december 2020
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
DIEHELEDING - 1001
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
William Boeva - B30VA
C.C. Genk, Genk
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Vestzaktheater, Son
De eeuw van Harry Belafonte
De Meerpaal, Dronten
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Veur Theater, Leidschendam
Grof geschud - lijmen
De Maagd, Bergen op Zoom
Maartje & Kine - Speelbeesten
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Fuse live
Schouwburg Het Park, Hoorn
Niels van der Gulik - Ik blijf hier!
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Knol - Lost & Found II
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Goldband
Grenswerk, Venlo
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Meer
DeMess, Naarden
Big One: Tribute to Pink Floyd
Muziekgieterij, Maastricht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
19:00
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Rayen Panday - Trigger
Posttheater, Arnhem
19:00
Nielson
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
19:00
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater De Veste, Delft
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
19:00
Hammond Sandwich
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
19:00
Patat Met: Sheila and the Kit + Loupe
Vorstin, Hilversum
19:00
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Fortarock & Avocado Booking Present: Rising Merch Faces Of Death Tour
Doornroosje, Nijmegen
Ezhel
Melkweg, Amsterdam
OZYA
Botanique, Brussel
19:03
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:15
Rolf Sanchez - Mi Aventura
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
19:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parktheater, Eindhoven
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Charly Luske - The story of George Michael
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Dennis van Aarssen - That's life
Figi Theater, Zeist
19:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Harry Sacksioni - Unlocked!
Agnietenhof, Tiel
19:30
Postmen
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:30
Nesim - TaBoe!
Werftheater, Utrecht
19:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Van Binsbergen Playstation
Koorenhuis, Den Haag
19:30
GIAN
Melkweg, Amsterdam
The Bruceband
Iduna, Drachten
VanVelzen - 1,5 meter sessies
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Carmina Burana
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
The Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
Henrik Freischlader Band
Groene Engel, Oss
20:00
Andre Hazes Jr.
P3, Purmerend
20:00
Gerd Janson
De Marktkantine, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Rewire x Korzo #19
Korzo, Den Haag
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Donnie (NL)
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Robin Kester
TivoliVredenburg, Utrecht
YIN YIN
Bibelot, Dordrecht
20:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure
TivoliVredenburg, Utrecht
Apocalyptica / Epica
Ancienne Belgique (AB), Brussel