Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Roma
Antwerpen
Theater Idea
Soest
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
DNK
Assen
P60
Amstelveen
Neushoorn
Leeuwarden
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
dB's
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
V11
Rotterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Metropool
Hengelo
Theater De Veste
Delft
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Muziekcafé Helmond
Helmond
Posthuis Theater
Heerenveen
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Botanique
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Spant!
Bussum
Ahoy
Rotterdam
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
Bibelot
Dordrecht
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Dynamo
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Schiervelde
Roeselare
Orpheus
Apeldoorn
Neushoorn
Leeuwarden
De Peppel
Zeist
Cacaofabriek
Helmond
EKKO
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
dB's
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Roma
Antwerpen
De Reggehof
Goor
Posttheater
Arnhem
Metropool Enschede
Enschede
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Markant Uden
Uden
De Oosterpoort
Groningen
Groene Engel
Oss
De Meenthe
Steenwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Munttheater
Weert
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Bolwerk
Sneek
013
Tilburg
De Kunstgreep
Oostzaan
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Laurenskerk
Rotterdam
De Basiliek
Veenendaal
Meervaart
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Vorstin
Hilversum
Merleyn
Nijmegen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Baroeg
Rotterdam
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Kerkrade
Kerkrade
Bibelot
Dordrecht
Metropool Enschede
Enschede
Doornroosje
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Corneel
Lelystad
vrijdag 22 mei 2020
Soulsister
De Roma, Antwerpen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Idea, Soest
Swans
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
DNK, Assen
The Bruceband
P60, Amstelveen
The Elvis Concert 2020
Neushoorn, Leeuwarden
The Five Great Guitars - Legends
Orpheus, Apeldoorn
The Korgis
Luxor Live, Arnhem
The Phantom Four
dB's, Utrecht
The Toasters
Bibelot, Dordrecht
The Wieners Play The Everly Brothers
ECI Cultuurfabriek, Roermond
The Wytches
V11, Rotterdam
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Tokyo Police Club
Melkweg, Amsterdam
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Kampanje, Den Helder
Vault
Metropool, Hengelo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Vincent van Amsterdam
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Voltage
Hedon, Zwolle
zaterdag 23 mei 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Muzenval, Eersel
LIVE: Julian Sas Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
3JS - De Aard van het beest - Verhalen met een lach en een traan
Posthuis Theater, Heerenveen
ABBA GOLD EUROPE
Manifesto, Hoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali Gatie
Botanique, Brussel
Anouar Brahem Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
Armin van Buuren - All Ages
Ziggo Dome, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Spant!, Bussum
Beste Zangers Live
Ahoy, Rotterdam
Billy & Bloomfish
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
Blue Crime
Bibelot, Dordrecht
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Blue Man Group
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Bpm Presents: Spectrum Of Spoontech
Dynamo, Eindhoven
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - NU
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Clouseau
De Schiervelde, Roeselare
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Orpheus, Apeldoorn
De Grote Meindert Talma Voetbalshow
Neushoorn, Leeuwarden
De Kift
De Peppel, Zeist
Dire Strings
Cacaofabriek, Helmond
Doomstad #7: Burial Hex / Mai Mai Mai / Laster
EKKO, Utrecht
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Harmonie, Leeuwarden
Frans Bauer - Live in Concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Grindpad release show + Rezet (D) + 1000 bombs
dB's, Utrecht
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Meervaart, Amsterdam
HAEVN
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Figi Theater, Zeist
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeangu Macrooy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jef Neve
De Roma, Antwerpen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
De Reggehof, Goor
Johan Goossens - Try Out
Posttheater, Arnhem
Joy Division Undercover
Metropool Enschede, Enschede
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
London Calling #1
Paradiso, Amsterdam
Maarten van Rossem
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Marble Sounds + Yurt
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Markant Uden, Uden
Martijn Kardol - Welkom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Diligentia, Den Haag
Mega Schlager Feest!
Markant Uden, Uden
Metropole Orkest & SOHN
De Oosterpoort, Groningen
Nashville Pussy
Groene Engel, Oss
Nathalie Baartman - Breek
De Meenthe, Steenwijk
Nicole Atkins
TivoliVredenburg, Utrecht
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Munttheater, Weert
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Theater de Kampanje, Den Helder
Paul de Munnik @ Noorderkerkzaal
Het Bolwerk, Sneek
Paul Weller
013, Tilburg
Percossa - Unplugged
De Kunstgreep, Oostzaan
philharmonie zuidnederland & Toneelgroep Maastricht - Noa Wildschut sp
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Laurenskerk, Rotterdam
Queen The Music
De Basiliek, Veenendaal
Rayen Panday - Trigger
Meervaart, Amsterdam
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
Sandra van Nieuwland
Vorstin, Hilversum
SHMLSS
Merleyn, Nijmegen
Smoove & Turrell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Stefano Keizers - Sorry Baby
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Submit Fest 2020 - met o.a. Borders + 2 Years
Baroeg, Rotterdam
Swingen bij Willem
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Best of Cabarestafette - 3 voor de prijs van 1!
Theater Kerkrade, Kerkrade
The Bruceband
Bibelot, Dordrecht
The Hackensaw Boys
Metropool Enschede, Enschede
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
The Korgis
Boerderij, Zoetermeer
The Legends We've Lost
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
The Pink Floyd Sound - The Wall
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Silent Comedy
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout)
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Spiegel, Zwolle
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Corneel, Lelystad