PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -6
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 mei
De Helling
Utrecht
P60
Amstelveen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Metropool
Hengelo
Effenaar
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
Neushoorn
Leeuwarden
De Peppel
Zeist
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Luxor Live
Arnhem
EKKO
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
ACU
Utrecht
Cacaofabriek
Helmond
V11
Rotterdam
Groene Engel
Oss
Metropool
Hengelo
Mainstage
's-Hertogenbosch
Merleyn
Nijmegen
za 23 mei
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
S.C.C. De Muzenval
Eersel
Posttheater
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Schiervelde
Roeselare
Meervaart
Amsterdam
Laurenskerk
Rotterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Dynamo
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Kerkrade
Kerkrade
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Reggehof
Goor
013
Tilburg
De Basiliek
Veenendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ahoy
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
EKKO
Utrecht
Manifesto
Hoorn
Neushoorn
Leeuwarden
Mainstage
's-Hertogenbosch
Corneel
Lelystad
M.C. Cactus
Sint-Andries
Bibelot
Dordrecht
De Vorstin
Hilversum
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
Het Bolwerk
Sneek
Botanique
Brussel
De Roma
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Figi Theater
Zeist
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Metropool Enschede
Enschede
De Kunstgreep
Oostzaan
Markant Uden
Uden
Boerderij
Zoetermeer
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
De Peppel
Zeist
Metropool Enschede
Enschede

vrijdag 22 mei 2020

Foto Dool
Dool De Helling, Utrecht
The Bruceband P60, Amstelveen
Het Metropole Orkest & SOHN Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Meindert Talma TivoliVredenburg, Utrecht
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute Metropool, Hengelo
Joy Division Undercover Effenaar, Eindhoven
Foto H.E.A.T.
H.E.A.T. Boerderij, Zoetermeer
Eva van Manen Neushoorn, Leeuwarden
Nick Cave Tribute De Peppel, Zeist
Lime Cordiale Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Caleb Caudle Luxor Live, Arnhem
Feng Suave (verplaatst) EKKO, Utrecht
The Toasters Bibelot, Dordrecht
LIFE (verplaatst) ACU, Utrecht
L.A. Vation Cacaofabriek, Helmond
The Wytches V11, Rotterdam
Infloyd - Pink Floyd Tribute Groene Engel, Oss
Vault Metropool, Hengelo
Blue Man Group Mainstage, 's-Hertogenbosch
Nicole Atkins Merleyn, Nijmegen

zaterdag 23 mei 2020

Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Masterclass Geluk S.C.C. De Muzenval, Eersel
Johan Goossens - Try Out Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Breek De Meenthe, Steenwijk
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas Spant!, Bussum
The Pink Floyd Sound - The Wall TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Foto Clouseau
Clouseau De Schiervelde, Roeselare
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Meervaart, Amsterdam
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque Laurenskerk, Rotterdam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kommil Foo - Oogst Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Een avondje klooien met Tim (Tryout) Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Bpm Presents: Spectrum Of Spoontech Dynamo, Eindhoven
Foto Armin van Buuren - All Ages
Armin van Buuren - All Ages Ziggo Dome, Amsterdam
Submit Fest 2020 - met o.a. Borders + 2 Years Baroeg, Rotterdam
Blue Man Group Mainstage, 's-Hertogenbosch
Foto Smoove & Turrell
Smoove & Turrell Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Anouar Brahem Quartet TivoliVredenburg, Utrecht
The Best of Cabarestafette - 3 voor de prijs van 1! Theater Kerkrade, Kerkrade
philharmonie zuidnederland & Toneelgroep Maastricht - Noa Wildschut sp Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fred van Leer - Leer van Fred Live Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Salvatore Adamo Kursaal Oostende, Oostende
Frans Bauer - Live in Concert Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana De Reggehof, Goor
Foto Paul Weller
Paul Weller 013, Tilburg
Queen The Music De Basiliek, Veenendaal
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee) Theater De Lampegiet, Veenendaal
Beste Zangers Live Ahoy, Rotterdam
Foto YES
YES TivoliVredenburg, Utrecht
Foto HAEVN
HAEVN Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Kik Doornroosje, Nijmegen
Foto Armin van Buuren
Armin van Buuren Ziggo Dome, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights Theater de Spiegel, Zwolle
Doomstad #7: Burial Hex / Mai Mai Mai / Laster EKKO, Utrecht
ABBA GOLD EUROPE Manifesto, Hoorn
De Grote Meindert Talma Voetbalshow Neushoorn, Leeuwarden
Blue Man Group Mainstage, 's-Hertogenbosch
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard Corneel, Lelystad
Marble Sounds + Yurt M.C. Cactus, Sint-Andries
The Bruceband Bibelot, Dordrecht
Sandra van Nieuwland De Vorstin, Hilversum
The Legends We've Lost Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters Orpheus, Apeldoorn
Foto Nicole Atkins
Nicole Atkins TivoliVredenburg, Utrecht
Grindpad release show + Rezet (D) + 1000 bombs dB's, Utrecht
Het Metropole Orkest & SOHN De Oosterpoort, Groningen
Paul de Munnik @ Noorderkerkzaal Het Bolwerk, Sneek
Ali Gatie Botanique, Brussel
Jef Neve De Roma, Antwerpen
Claudia de Breij - NU Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Waylon Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
Maarten van Rossem Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater de Kampanje, Den Helder
Jeangu Macrooy Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger Meervaart, Amsterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2020 De Harmonie, Leeuwarden
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Markant Uden, Uden
Nienke Plas - Van de hak op de tak Munttheater, Weert
Ali B - Koorts Schouwburg Het Park, Hoorn
The Silent Comedy Theater aan de Schie, Schiedam
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Kardol - Welkom De Kleine Komedie, Amsterdam
3JS - De Aard van het beest - Verhalen met een lach en een traan Posthuis Theater, Heerenveen
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert Figi Theater, Zeist
Stefano Keizers - Sorry Baby Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
The Hackensaw Boys Metropool Enschede, Enschede
Percossa - Unplugged De Kunstgreep, Oostzaan
Mega Schlager Feest! Markant Uden, Uden
The Korgis Boerderij, Zoetermeer
Swingen bij Willem Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Yves Tumor Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Blue Crime Bibelot, Dordrecht
Billy & Bloomfish Sint-Jacobskapel, Nijmegen
De Kift De Peppel, Zeist
Joy Division Undercover Metropool Enschede, Enschede
Pagina -6