Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Veluvine
Nunspeet
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater
Son
23:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Burgerweeshuis
Deventer
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Café The Pocket
Katwijk
16:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
De Dillewijn
Ankeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
15:00
De Woudkapel
Bilthoven
Diligentia
Den Haag
16:00
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Kavka
Antwerpen
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Kulturhus
Ruurlo
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
PopEi
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Dynamo
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
12:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Effenaar
Eindhoven
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
J.C. De Klinker
Aarschot
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Domijnen
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Roma
Antwerpen
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Dok6
Panningen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 20 januari 2018
Myrkur
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Progress Bar
Tolhuistuin, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Veluvine, Nunspeet
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim
Vestzaktheater, Son
23:00
Kd Soundsystem
Vorstin, Hilversum
21:00
Physical Graffiti
Vorstin, Hilversum
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
Lady Gaga
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 21 januari 2018
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Brides Of Lucifer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Maarten Koningsberger
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Enrico Berretta
Burgerweeshuis, Deventer
De Raad van Toezicht
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Barracuda
Café The Pocket, Katwijk
16:00
Erny Green / Henk Koorn / Thijs Heij
dB's, Utrecht
20:00
Tim Knol
De Amer, Amen
Jeroen Zijlstra - Waterman
De Dillewijn, Ankeveen
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Toca Tango
De Regentenkamer, Den Haag
15:00
Edwin Rutten / Misha Fomin pianorecital
De Woudkapel, Bilthoven
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
16:00
Sam Baker
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
Stephanie Struijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:30
Afterslag
Gigant, Apeldoorn
21:00
Bintangs
Hedon, Zwolle
20:00
Currents / Fit For A King / Miss May I / Void Of Vision
Kavka, Antwerpen
15:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Izhar Elias
Kulturhus, Ruurlo
19:30
Quinn XCII
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yungblud
Merleyn, Nijmegen
20:00
UB40
Musis, Arnhem
20:00
UB40
Musis, Arnhem
19:00
LIVE: Dos Hombres (DE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
philharmonie zuidnederland; Schubertiade met Herreweghe
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:00
Nicolas Altstaedt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Laurence Jones
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Mothership
P60, Amstelveen
20:00
The Zephyr Bones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hater
Paradiso, Amsterdam
20:00
Popkoor Haarlem
Patronaat, Haarlem
14:00
Matinee: Wim Dijkgraaf - dubbelconcert PlusEtage
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Wishbone Ash
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Nana
PopEi, Eindhoven
Karin Bloemen - Volle Bloei
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Fay Claassen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dermot Kennedy
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Matt Bianco
Vorstin, Hilversum
11:00
Hans Eijsackers / Michael Wilmering
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 22 januari 2018
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:30
Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Deer Tick
Botanique, Brussel
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
Gloryhammer + Civil War
Dynamo, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Sam Baker
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Starcrawler
Paradiso, Amsterdam
Lady Gaga
Sportpaleis, Antwerpen
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
12:30
Nadja Filtzer
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 23 januari 2018
20:30
Aviv Geffen
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Vintage Trouble
Effenaar, Eindhoven
Adrian Crowley
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Zonder verdoving
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Escape the Fate
J.C. De Klinker, Aarschot
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mud Morganfield (Muddy Waters Jr.)
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lee Bains III & The Glory Fires
Paradiso, Amsterdam
20:00
UB40
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Sam Baker
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Omval, Diemen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Deer Tick
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Storioni Wandelconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
woensdag 24 januari 2018
20:00
Kayak
013, Tilburg
Alt-J
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Stereophonics
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Samuel Jack
Burgerweeshuis, Deventer
Johan Goossens - Vlam
De Domijnen, Sittard
Daniël Arends - De Afterparty
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
UB40
De Roma, Antwerpen
Adrian Crowley
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Dok6, Panningen
20:00
Inquisition / Septicflesh
Doornroosje, Nijmegen
Fuad Hassen - Held
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mud Morganfield (Muddy Waters Jr.)
Grenswerk, Venlo
20:30
Sam Baker
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Stef Bos - Kern
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zonder verdoving
Meervaart, Amsterdam