PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -698
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 01 feb
20:00
013
Tilburg
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Patronaat
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
2
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
NiX Podium
Enschede
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
De Helling
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
do 02 feb
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Drommedaris
Enkhuizen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Vorst Nationaal
Brussel
1
1
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Lochem
Lochem
De Molenberg
Delfzijl
Theater Zinin
Nijverdal
013
Tilburg
10
4
19:00
Sazz'N Jazz
Brussel
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
2
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Pllek
Amsterdam
Magasin 4
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:00
Mezz
Breda
20:00
P60
Amstelveen
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
9
65
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
2
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
1
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon

woensdag 01 februari 2017

20:00
Beatbusters 013, Tilburg
20:00
FABELHAFT KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
The Mystery Lights Patronaat, Haarlem
Foto Bastille
Bastille Sportpaleis, Antwerpen
2
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
The Soul of Spanish Harlem Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
MICH De School, Amsterdam
20:00
Beatrice van der Poel Paradiso, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Het Klooster, Woerden
20:15
Cameretten - Finalistentournee Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mini & Maxi Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Leidse Schouwburg, Leiden
Foto Danny Vera
Danny Vera Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater De Boerderij, Huizen
20:30
LOS - VAST Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Oldenosborn - #Life Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Radio Birds NiX Podium, Enschede
20:30
Woot Stathe, Utrecht
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Kattendans, Bergeijk
20:30
The Klezmatics De Oosterpoort, Groningen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker Posttheater, Arnhem
20:30
Jah Mason De Helling, Utrecht
21:00
45ACIDBABIES Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Jacob Collier Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:30
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Vera, Groningen
22:00
Gowther BIRD, Rotterdam
22:00
The Mastersons Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam

donderdag 02 februari 2017

Paul de Munnik Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Almere, Almere
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Bootleg Sixties Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment De Harmonie, Leeuwarden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen van der Boom Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Daniel Lohues - Moi Theater de Voorveghter, Hardenberg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Gooiland, Hilversum
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Drommedaris, Enkhuizen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Green Day
Green Day Vorst Nationaal, Brussel
1
1
De Partizanen - Welkom in Partizanië Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten Schouwburg Lochem, Lochem
Kommil Foo - Schoft De Molenberg, Delfzijl
Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Zinin, Nijverdal
Foto Kreator + Sepultura + Soilwork + Aborted
Kreator + Sepultura + Soilwork + Aborted 013, Tilburg
10
4
19:00
Jaune Toujours Sazz'N Jazz, Brussel
19:00
Talentstage Showcase Festival Neushoorn, Leeuwarden
Foto Kakkmaddafakka
Kakkmaddafakka Melkweg, Amsterdam
2
19:30
Venhill Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Memphis Maniacs Grenswerk, Venlo
20:00
Baloji / Bossoyo / Oraclez Pllek, Amsterdam
Red Snapper Magasin 4, Brussel
20:00
Oathbreaker Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Klezmatics Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Showcase by PLDR & Plaatina Patronaat, Haarlem
Foto Welkom bij de Fresku Show
Welkom bij de Fresku Show Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:00
Colin Blunstone Mezz, Breda
20:00
The Doors in Concert P60, Amstelveen
20:00
Hiphop Saved My Life EKKO, Utrecht
20:00
Roald van Oosten Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The S.O.S. Band Paradiso, Amsterdam
20:00
Cian Nugent Paradiso, Amsterdam
Foto Skunk Anansie
Skunk Anansie AFAS Live, Amsterdam
9
65
20:00
Volta's Local Playground Volta, Amsterdam
20:00
Hotel Books / Convictions Willemeen, Arnhem
20:00
Communion Records On Tour Bitterzoet, Amsterdam
2
20:00
Philippe Geubels Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Michael Jackson – celebrating the music of a legend Metropool, Hengelo
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink De Helling, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Meervaart, Amsterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Idea, Soest
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadstheater de Bond, Oldenzaal
1
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Hof in Salland, Raalte
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola C.C. De Pas, Heesch
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Cameretten - Finalistentournee Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Pagina -698