Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Willemeen
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Vera
Groningen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Storm
Winterswijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
Singer Theater
Laren
AFAS Live
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
P60
Amstelveen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Rotown
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Metropool
Hengelo
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Mezz
Breda
21:00
Hedon
Zwolle
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
20:30
Volta
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
013
Tilburg
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:30
Grenswerk
Venlo
19:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
22:00
Flatbar Selwerd 2
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Spot
Middelburg
20:30
EKKO
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Speeldoos
Baarn
23:00
Back&Fourth
Utrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
GC de Melkerij
Zemst
19:30
Paard
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Vera
Groningen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
De Bonte Wever
Assen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Luxor Live
Arnhem
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
23:00
De Koets
Zeist
woensdag 24 januari 2018
Martijn Koning - Koning te rijk
Parktheater, Eindhoven
22:00
Lee Bains III & The Glory Fires
Merleyn, Nijmegen
Lebbis - De Bovengrens
Theater Bouwkunde, Deventer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kayak
013, Tilburg
Johan Goossens - Vlam
De Domijnen, Sittard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Inquisition / Septicflesh
Doornroosje, Nijmegen
Gloryhammer
Willemeen, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Dok6, Panningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Kift
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Classics in the Club
Vera, Groningen
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
22:00
Andrew Savage / Jack Cooper
Paradiso, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Singer Theater, Laren
Alt-J
AFAS Live, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater De Leest, Waalwijk
Adrian Crowley
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
6Lack
Melkweg, Amsterdam
36 Crazyfists
P60, Amstelveen
donderdag 25 januari 2018
20:15
Zonder verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Yungblud
Rotown, Rotterdam
20:00
Vurro
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:30
Tyler Childers
Het Zonnehuis, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Velvet Underground - 50 Jaar Tour
Metropool, Hengelo
20:00
The Strypes
Tolhuistuin, Amsterdam
The Sonics
Mezz, Breda
21:00
STROHM
Hedon, Zwolle
12:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Samual Jack
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Sam Baker
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Radio Mortale Live
Sugar Factory, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
20:00
P3 Muziekcafé: Swinging through the Countries
P3, Purmerend
20:30
Operation Hurricane +TBA band@ Volta's local playground
Volta, Amsterdam
Ntjam Rosie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Novatia
Boerderij, Zoetermeer
20:30
New Cool Collective
013, Tilburg
19:45
Navarone
Podium Victorie, Alkmaar
21:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
19:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
22:00
Mr. Knowhow
Flatbar Selwerd 2, Groningen
20:00
Mister and Mississippi
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Marle Thomson
De Spot, Middelburg
20:30
Marika Hackman
EKKO, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Llama Lands / Parkers
Simplon, Groningen
20:00
Liima
Bitterzoet, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Kayak
Neushoorn, Leeuwarden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Speeldoos, Baarn
23:00
Joost Dekker
Back&Fourth, Utrecht
21:00
Johnny Dowd & Melle de Boer
Altstadt, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
19:30
Grote Prijs van Nederland singer-songwriter
Paard, Den Haag
Fuad Hassen - Held
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Frans Bauer
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Fragment #3: Komplement + Feiertag
Vera, Groningen
21:00
Flying Horseman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Debby Petter
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
20:30
Dane Baptiste
Comedy Cafe, Amsterdam
18:00
COOKIN' JAZZ: EVA & THE TRACIES
De Regentenkamer, Den Haag
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg Het Park, Hoorn
22:00
bFake / Hausmagger
Merleyn, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Bert Heerink
De Bonte Wever, Assen
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben
Cultura, Ede
20:30
Aruan Ortiz
Bimhuis, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
Afro Cuban All Stars
Luxor Live, Arnhem
20:15
Adrien Losco Quartet
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
Adrian Crowley
Paard, Den Haag
19:00
36 Crazyfists
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
100 years of jazz!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 26 januari 2018
20:00
Zorita
Podium Asteriks, Leeuwarden
23:00
Wazig met Famke Louise
De Koets, Zeist