PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -697
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 08 feb
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
dB's
Utrecht
1
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
1
Kavka
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
1
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Grenswerk
Venlo
Paard
Den Haag
4
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Meervaart
Amsterdam
1
6
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
6
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
22:00
BIRD
Rotterdam
do 09 feb
Podium Hoge Woerd
De Meern
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
1
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Borre
Bierbeek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
Chassé Theater
Breda
Theater de Schalm
Veldhoven
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. De Pas
Heesch
12:15
C.C. `t Schaliken
Herentals
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Bosuil
Weert
1
19:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
1
1
Gebr. De Nobel
Leiden
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Theater Concordia
Enschede
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
2
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Helling
Utrecht
2
1
Het Depot
Leuven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Muziekodroom
Hasselt
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Het Kielzog
Hoogezand

woensdag 08 februari 2017

19:30
Modern Baseball + The Superweaks + Thin Lips Dynamo, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Parktheater, Eindhoven
20:00
Yuri Honing Orpheus, Apeldoorn
20:00
UB40 - 'Signing Off' Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Popa Chubby Muziekgieterij, Maastricht
20:00
King Mud dB's, Utrecht
1
20:00
Watskeburt?! - de musical Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
The Browning Patronaat, Haarlem
Spinvis Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Foto Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Danny Vera - Between the Dark & Daylight Goudse Schouwburg, Gouda
1
The Wonder Years Kavka, Antwerpen
20:00
Chatham County Line Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Capitole, Gent
20:00
Bon Iver Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Helmet Doornroosje, Nijmegen
1
20:00
The Soul of Spanish Harlem Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Black Box Revelation Grenswerk, Venlo
Foto Against The Current
Against The Current Paard, Den Haag
4
20:15
Ali B - Je Suis Ali Munttheater, Weert
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade Theater De Leest, Waalwijk
Foto Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Meervaart, Amsterdam
1
6
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Almere, Almere
20:15
Oldenosborn - #Life Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
LOS - VAST De Muze, Noordwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker De Oosterpoort, Groningen
Foto Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour
Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour 013, Tilburg
6
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Proper Ornaments ACU, Utrecht
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Parktheater, Eindhoven
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater PePijn, Den Haag
22:00
Mandolin Orange Merleyn, Nijmegen
22:00
Johhnyswim Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
22:00
Kypski, Jasper Blom, Berthil Busstra & Frans van der Hoeven BIRD, Rotterdam

donderdag 09 februari 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Podium Hoge Woerd, De Meern
Peter Heerschop - Van horen zeggen Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater De Willem, Papendrecht
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lenette van Dongen - Tegenwind Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Sleutelmoment Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
1
Jeroen van der Boom Zaantheater, Zaandam
The Bootleg Sixties Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Het Kruispunt, Barendrecht
3JS - U2, The Joshua Tree Kennemer Theater, Beverwijk
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. De Borre, Bierbeek
Eric van Sauers - De lief en leed tour Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Even goede vrienden De Meenthe, Steenwijk
Paul de Munnik Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - De Afterparty De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Lievekamp, Oss
Lieve Bertha - Prachtexemplaar C.C. De Pas, Heesch
12:15
Mec Yek C.C. `t Schaliken, Herentals
19:00
Popa Chubby Gebr. De Nobel, Leiden
Foto King King
King King De Bosuil, Weert
1
19:00
Sabrina Starke North Sea Jazz Club, Amsterdam
Foto Alan Walker
Alan Walker Melkweg, Amsterdam
1
1
Foto Orange Goblin
Orange Goblin Gebr. De Nobel, Leiden
1
19:30
TenTemPiés Melkweg, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Chatham County Line Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Eva Crutzen - Spiritus Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Gutterdämmerung Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Silverfaces Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Apollo Brown & Skyzoo M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Cameretten - Finalistentournee Theater Concordia, Enschede
Foto The Analogues - Sgt. Pepper
The Analogues - Sgt. Pepper Martiniplaza, Groningen
20:00
O'G3NE Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Magnapop Patronaat, Haarlem
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Capitole, Gent
20:00
FABELHAFT Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 De Meenthe, Steenwijk
20:00
traumahelikopter Patronaat, Haarlem
2
20:00
Jo Harman Paradiso, Amsterdam
20:00
The Soul of Spanish Harlem De Doelen, Rotterdam
20:00
The Handsome Family Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Mandolin Orange Joriskerk, Venlo
20:00
Enge Buren - Ruk! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto The Wonder Years
The Wonder Years De Helling, Utrecht
2
1
Against The Current Het Depot, Leuven
20:00
Jochen Otten - Overwegend droog De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Temperance Movement Boerderij, Zoetermeer
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes Muziekodroom, Hasselt
20:15
Leon Mooren Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Cultura, Ede
20:15
Pieter Derks - Spot Diligentia, Den Haag
1
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Meerpaal, Dronten
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Kielzog, Hoogezand
Pagina -697