PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -697
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 23 jan
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
wo 24 jan
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Dok6
Panningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
De Domijnen
Sittard
Willemeen
Arnhem
1
TivoliVredenburg
Utrecht
2
P60
Amstelveen
1
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
1
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
AFAS Live
Amsterdam
7
1
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
013
Tilburg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
do 25 jan
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
GC de Melkerij
Zemst
Zaantheater
Zaandam
De Maaspoort
Venlo
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Metropool
Hengelo
1
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Grenswerk
Venlo
19:30
Paard
Den Haag
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Ahoy
Rotterdam
Mezz
Breda
1
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
2
1
Luxor Live
Arnhem
1
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
P3
Purmerend
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Rotown
Rotterdam
3
1
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Theater De Leest
Waalwijk

dinsdag 23 januari 2018

20:00
De Backstage Showcase Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Adrian Crowley Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
1
20:00
Deer Tick Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
20:15
Vintage Trouble Effenaar, Eindhoven
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Aviv Geffen Cacaofabriek, Helmond
20:30
Sam Baker The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch

woensdag 24 januari 2018

Stefano Keizers - Erg heel Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Koorts Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Dok6, Panningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning te rijk Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Willem, Papendrecht
Fuad Hassen - Held Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen Singer Theater, Laren
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Storm, Winterswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater de Stoep, Spijkenisse
Lebbis - De Bovengrens Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam De Domijnen, Sittard
Foto Gloryhammer
Gloryhammer Willemeen, Arnhem
1
Foto Vintage Trouble
Vintage Trouble TivoliVredenburg, Utrecht
2
Foto 36 Crazyfists
36 Crazyfists P60, Amstelveen
1
Foto De Kift
De Kift Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Adrian Crowley Waalse Kerk, Amsterdam
1
20:00
The Barr Brothers Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Stereophonics Ancienne Belgique (AB), Brussel
Foto 6Lack
6Lack Melkweg, Amsterdam
20:00
UB40 De Roma, Antwerpen
Foto Alt-J
Alt-J AFAS Live, Amsterdam
7
1
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Inquisition / Septicflesh Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mud Morganfield (Muddy Waters Jr.) Grenswerk, Venlo
20:00
Kayak 013, Tilburg
20:00
Operation: Mindcrime Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Zonder verdoving Meervaart, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater De Veste, Delft
20:30
Billie - Lady Sings the Blues Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sam Baker Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
William Boeva - Reset Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Classics in the Club Vera, Groningen
21:00
Samuel Jack Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Andrew Savage / Jack Cooper Paradiso, Amsterdam
22:00
Lee Bains III & The Glory Fires Merleyn, Nijmegen

donderdag 25 januari 2018

Eric van Sauers - De lief en leed tour Junushoff Theater, Wageningen
Ntjam Rosie Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Storm, Winterswijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater PePijn, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Speeldoos, Baarn
Marco Lopes - Moedt Theater De Leest, Waalwijk
Fuad Hassen - Held De Harmonie, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Schoon GC de Melkerij, Zemst
Daniël Arends - De Afterparty Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Postkantoor, Bovenkarspel
The Velvet Underground - 50 Jaar Tour Metropool, Hengelo
1
Arno van der Heyden - Heksenjacht De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als De Muze, Noordwijk
12:30
Storioni Festival Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
18:00
COOKIN' JAZZ: EVA & THE TRACIES De Regentenkamer, Den Haag
19:00
36 Crazyfists Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Nao 't Zuuje Ligconcert Grenswerk, Venlo
19:30
Grote Prijs van Nederland singer-songwriter Paard, Den Haag
19:45
Navarone Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Marle Thomson De Spot, Middelburg
20:00
Adrian Crowley Paard, Den Haag
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mister and Mississippi Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
Foto The Sonics
The Sonics Mezz, Breda
1
20:00
Radio Mortale Live Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Samual Jack Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Strypes Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
2
1
Foto Afro Cuban All Stars
Afro Cuban All Stars Luxor Live, Arnhem
1
20:00
Vurro Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
P3 Muziekcafé: Swinging through the Countries P3, Purmerend
20:00
Kayak Neushoorn, Leeuwarden
20:00
100 years of jazz! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Frans Bauer De Meenthe, Steenwijk
20:00
Novatia Boerderij, Zoetermeer
Foto Yungblud
Yungblud Rotown, Rotterdam
3
1
20:00
Liima Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Adrien Losco Quartet De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Stef Bos - Kern Theater De Leest, Waalwijk
Pagina -697