PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -696
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 02 feb
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Meervaart
Amsterdam
Groene Engel
Oss
1
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Hedon
Zwolle
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
TOP
Bemmel
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
De Heeren Van Ruysdael
Veenendaal
za 03 feb
Schaffelaartheater
Barneveld
Munttheater
Weert
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Het Klooster
Woerden
De Meenthe
Steenwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Druten
Druten
Dok6
Panningen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Warande
Turnhout
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Evertshuis
Bodegraven
Schaffelaartheater
Barneveld
Theaterhotel Almelo
Almelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kreun
Kortrijk
C.C. De steiger Boom
Boom
Drommedaris
Enkhuizen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Meenthe
Steenwijk
Melkweg
Amsterdam
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Ontmoetingscentrum Tielen
Tielen
20:00
4AD
Diksmuide
20:00
NEST
Gent
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
JVC De Schuit
Katwijk
1
20:00
Estrado
Harderwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Ons Mierloos Theater
Mierlo
TivoliVredenburg
Utrecht
3
1
20:00
Manifesto
Hoorn
Metropool
Hengelo
3
3
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Monts
Noordbroek
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Patronaat
Haarlem

vrijdag 02 februari 2018

20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht De Oosterpoort, Groningen
20:15
JW Roy S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Billie - Lady Sings the Blues Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Mike Boddé / Mike Del Ferro Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ntjam Rosie Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Harmonie, Leeuwarden
Foto Hausmagger
Hausmagger De Helling, Utrecht
1
20:15
Unboxing hosted by Cross-linx Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Trijntje Oosterhuis Spant!, Bussum
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Eendracht, Gemert
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Pestilence Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Mooon Cacaofabriek, Helmond
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday Meervaart, Amsterdam
Foto Bettie Serveert
Bettie Serveert Groene Engel, Oss
1
20:30
Clan Of Xymox Nieuwe Nor, Heerlen
Foto MGMT
MGMT Paradiso, Amsterdam
1
1
20:30
Op Sterk Water - Hotel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Joep Beving De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
King King Boerderij, Zoetermeer
Foto Ik beloof niks
Ik beloof niks Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:30
CCC Inc Doornroosje, Nijmegen
20:30
Infloyd Hedon, Zwolle
20:45
New Cool Collective Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Bonne Aparte V11, Rotterdam
21:00
Bysun Metropool, Hengelo
21:00
Jodymoon - All is Waiting TOP, Bemmel
21:00
Physical Graffiti Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Rectum Raiders Little Devil, Tilburg
21:00
Zorita De Vorstin, Hilversum
21:00
Mister and Mississippi Merleyn, Nijmegen
23:00
Other Futures Melkweg, Amsterdam
23:00
Brandalarm met Famke Louise De Heeren Van Ruysdael, Veenendaal

zaterdag 03 februari 2018

The Kik - Hertaalt Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Munttheater, Weert
Leon van der Zanden - Kameleon Theater de Blauwe Kei, Veghel
Lebbis - De Bovengrens Het Klooster, Woerden
Tineke Schouten - T-Splitsing De Meenthe, Steenwijk
Herman van Veen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Agora Theater Druten, Druten
Ntjam Rosie Dok6, Panningen
Pieter Derks - Spot S.C.C. De Ruchte, Someren
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Kunstgreep, Oostzaan
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Walhalla, Rotterdam
Jon van Eerd - Harrie & Eva Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
William Boeva - Reset S.C.C. De Enck, Oirschot
Millionaire De Warande, Turnhout
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kirsten van Teijn - Zalf Het Evertshuis, Bodegraven
René van Meurs - Ik beloof niks Schaffelaartheater, Barneveld
Karin Bloemen - Volle Bloei Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - Nu Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
The Bootleg Beatles De Kreun, Kortrijk
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De steiger Boom, Boom
Soundos - Niets te verliezen Drommedaris, Enkhuizen
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Schalm, Veldhoven
Marco Lopes - Moedt De Meenthe, Steenwijk
Other Futures Melkweg, Amsterdam
16:00
Jeroen Kant BHC (Bij Huize Corné), Breda
19:30
Tjens Matic Trix, Antwerpen
19:30
Bone Thugs-N-Harmony Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Brassband Kempenzonen Tielen Ontmoetingscentrum Tielen, Tielen
20:00
David Nance 4AD, Diksmuide
20:00
Sofi Tukker NEST, Gent
20:00
David Galle / Dries Heyneman Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Superstijl Bibelot, Dordrecht
20:00
Blind Ego / Lesoir Grenswerk, Venlo
20:00
The Wooden Sky Mezz, Breda
20:00
Bek vol Zand Paco Plumtrek, Almelo
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf! Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
OneTwoThreeFour Oefenbunker, Landgraaf
Foto Fleddy Melculy
Fleddy Melculy JVC De Schuit, Katwijk
1
20:00
Dave Vermeulen & Voltage Estrado, Harderwijk
Foto The Analogues
The Analogues Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Vincent Geers - Als beste getest Ons Mierloos Theater, Mierlo
Foto Jake Bugg
Jake Bugg TivoliVredenburg, Utrecht
3
1
20:00
King King Manifesto, Hoorn
Foto Anvil
Anvil Metropool, Hengelo
3
3
20:00
De Raad van Toezicht / Marutyri Boerderij, Zoetermeer
20:00
Magnapop M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
MGMT Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Explosion Rockets Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Mr. Knowhow Monts, Noordbroek
20:00
Yung Internet Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Danse le Duc Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Dolmen Baroeg, Rotterdam
20:00
Magnapop M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
New Cool Collective Patronaat, Haarlem
Pagina -696