Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:15
De Meerpaal
Dronten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
14:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Figi Theater
Zeist
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
21:00
So What!
Gouda
20:30
Effenaar
Eindhoven
00:00
De Unie
Rotterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
StudioGonz
Gouda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Bibelot
Dordrecht
20:00
P60
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
23:30
Paard
Den Haag
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Simplon
Groningen
J.C. De Klinker
Aarschot
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Willemeen
Arnhem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Idea
Soest
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:30
Mezz
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Goudse Schouwburg
Gouda
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
De Pul
Uden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Baroeg
Rotterdam
20:00
GC de Melkerij
Zemst
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
C.C. Lokeren
Lokeren
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Pieterskerk
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
donderdag 09 februari 2017
traumahelikopter
Patronaat, Haarlem
UB40 - 'Signing Off'
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Volta's Local Playground: Jonathan Coughlan & The Good Folks / Static
Volta, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meerpaal, Dronten
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 10 februari 2017
3JS - U2, The Joshua Tree
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alarion / Semistereo
Duycker, Hoofddorp
14:00
Alles wat rolt
Duycker, Hoofddorp
20:00
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Figi Theater, Zeist
20:00
Backgammon
Paradiso, Amsterdam
22:00
Baldrs Draumar
Little Devil, Tilburg
20:15
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Hoftheater, Raalte
20:30
Battleme
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Beans On Toast
Bitterzoet, Amsterdam
Bettie Serveert
Burgerweeshuis, Deventer
Biffy Clyro
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Black Box Revelation
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Bløf
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Boris
Luxor Live, Arnhem
20:00
Broederliefde
Paard, Den Haag
20:30
Bruut!
De Doelen, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
21:00
Canshaker Pi + Pip Blom
So What!, Gouda
20:30
Chatham County Line
Effenaar, Eindhoven
00:00
CHIME / Rowen Clark / Arthur Sleeuw / Awiwa / Axial
De Unie, Rotterdam
22:00
Club Vliebiza - Wintervibes
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Crazy Habits / There There
StudioGonz, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniel Lohues - Moi
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater Bouwkunde, Deventer
Delain
Bibelot, Dordrecht
20:00
Diabolica Sonis MMXVII
P60, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan de Schie, Schiedam
23:30
DJ Friss
Paard, Den Haag
21:00
Donnerwetter
Altstadt, Eindhoven
20:30
Dr. Lonnie Smith
BIRD, Rotterdam
20:30
Drekskaters / Minsekinder
Grenswerk, Venlo
20:00
Ed Harcourt
Tolhuistuin, Amsterdam
Emmure
Melkweg, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Meerpaal, Dronten
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
February Moon
Merleyn, Nijmegen
20:15
Flip Noorman - Make-up
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Folteraar / Orewoet / Verwoed
Simplon, Groningen
Four Year Strong
J.C. De Klinker, Aarschot
Frank Boeijen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Fred & Toody
Patronaat, Haarlem
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Heck
Het Bolwerk, Sneek
Henk & Melle
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Jan van Besouw, Goirle
20:15
I Want To Break Free !
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:45
James Mcmurtry
Het Huis Verloren, Hoorn
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
De Doelen, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Jazz at Willemeen
Willemeen, Arnhem
Jeroen van der Boom
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
Jochen Otten
Theater Idea, Soest
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Joseph
Melkweg, Amsterdam
20:30
Julian Sas Band
Boerderij, Zoetermeer
Kaipa Da Capo
Hedon, Zwolle
20:30
King King ft Nimmo Brothers in Mezz Breda
Mezz, Breda
Kirsten van Teijn - Zalf
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kommil Foo - Schoft
Goudse Schouwburg, Gouda
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Lambchop
De Oosterpoort, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agnietenhof, Tiel
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Lolypop Lokum
Club Antre, Amsterdam
20:30
LOS - VAST
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Love Energy x Freddy Moreira
De Pul, Uden
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Maame Joses - Something for the Soul
De Kleine Willem, Enschede
Magnapop
Baroeg, Rotterdam
20:00
Mandolin Orange
GC de Melkerij, Zemst
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
20:15
Martyn Joseph
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Matt Winson
Gebr. De Nobel, Leiden
Memphis Maniacs
Paradiso, Amsterdam
21:00
Mr Moto
De Bosuil, Weert
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Lokeren, Lokeren
Natalia
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Nederlands Kamerkoor
Pieterskerk, Utrecht
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Posttheater, Arnhem