PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -695
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 09 feb
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
2
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
De Helling
Utrecht
2
1
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Cultura
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Volta
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
4
2
20:30
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Music Centre The Box
Katwijk
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Mezz
Breda
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
23:30
Paard
Den Haag
vr 10 feb
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Ogterop
Meppel
Baroeg
Rotterdam
P3
Purmerend
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
G.C. De Boesdaalhoeve
Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Fluor
Amersfoort
C.C. Lokeren
Lokeren
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
De Unie
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater aan de Schie
Schiedam
Figi Theater
Zeist
Theater Walhalla
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Zaantheater
Zaandam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Diligentia
Den Haag
Theater Idea
Soest
Burgerweeshuis
Deventer
Theater De Lievekamp
Oss
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Hedon
Zwolle
1
Theater de Griffioen
Amstelveen
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaters Tilburg
Tilburg
14:00
Duycker
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
1
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
6
Cultura
Ede
1
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Bosuil
Weert
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
1
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:00
Pieterskerk
Utrecht
20:00
GC de Melkerij
Zemst
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle

donderdag 09 februari 2017

20:00
Cameretten - Finalistentournee Theater Concordia, Enschede
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune Capitole, Gent
20:00
FABELHAFT Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
traumahelikopter Patronaat, Haarlem
2
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 De Meenthe, Steenwijk
20:00
Enge Buren - Ruk! Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
The Soul of Spanish Harlem De Doelen, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical Zuiderstrandtheater, Den Haag
Foto The Wonder Years
The Wonder Years De Helling, Utrecht
2
1
20:00
Jochen Otten - Overwegend droog De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Apollo Brown & Skyzoo M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Magnapop Patronaat, Haarlem
20:15
Lambchop TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Tangarine Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten De Meerpaal, Dronten
20:15
Leon Mooren Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Cultura, Ede
20:15
Pieter Derks - Spot Diligentia, Den Haag
1
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
James Mcmurtry + support @ Manuscript De Zwerver, Oostende
20:30
Room for Elephants / Take No Prisoners P60, Amstelveen
20:30
Danny Vera - Between the Dark & Daylight Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Gosto BIRD, Rotterdam
20:30
Volta's Local Playground: Jonathan Coughlan & The Good Folks / Static Volta, Amsterdam
TakeRoot presents: The Como Mamas De Oosterpoort, Groningen
Foto UB40 - 'Signing Off'
UB40 - 'Signing Off' TivoliVredenburg, Utrecht
4
2
20:30
Welkom bij de Fresku Show Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:30
Karsu Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
The Crazy Diamonds - A Pink Floyd tribute Music Centre The Box, Katwijk
20:30
Hiphop Café Grounds, Rotterdam
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire ATLAS Theater, Emmen
20:30
Chris Silos - Pierewaaien Theater PePijn, Den Haag
20:30
LOS - VAST Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Jandino Asporaat - Keihard Fulcotheater, IJsselstein
20:30
The Doors in Concert Mezz, Breda
20:30
Benjamin Herman & The Robin Nolan Trio LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Interflow / New River Coalfield Metropool, Hengelo
21:00
The Proper Ornaments V11, Rotterdam
22:00
Solace I Guess Vera, Groningen
22:00
Dollkraut Merleyn, Nijmegen
22:00
De Nieuwe Lichting presents Mizt aan de Maas, C.U.B. & Pricilla Motman BIRD, Rotterdam
23:30
Allez Allez Paard, Den Haag

vrijdag 10 februari 2017

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniel Lohues - Moi Het Kielzog, Hoogezand
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Ogterop, Meppel
Magnapop Baroeg, Rotterdam
Rob Klerkx & the Secret P3, Purmerend
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Blauwe Kei, Veghel
Lieve Bertha - Prachtexemplaar Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater de Kampanje, Den Helder
William Boeva - Reset G.C. De Boesdaalhoeve, Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
Toontje Lager Fluor, Amersfoort
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine C.C. Lokeren, Lokeren
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
CHIME / Rowen Clark / Arthur Sleeuw / Awiwa / Axial De Unie, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater aan de Schie, Schiedam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Figi Theater, Zeist
René van Meurs - Even goede vrienden Theater Walhalla, Rotterdam
Frank Boeijen Schaffelaartheater, Barneveld
The Bootleg Sixties Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Spot Diligentia, Den Haag
Jochen Otten Theater Idea, Soest
Bettie Serveert Burgerweeshuis, Deventer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater De Lievekamp, Oss
1
3JS - U2, The Joshua Tree Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kaipa Da Capo Hedon, Zwolle
1
Foto Spinvis
Spinvis Theater de Griffioen, Amstelveen
1
Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van der Boom Theater de Kampanje, Den Helder
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theaters Tilburg, Tilburg
14:00
Alles wat rolt Duycker, Hoofddorp
Foto Emmure
Emmure Melkweg, Amsterdam
19:00
Bløf Neushoorn, Leeuwarden
Foto Memphis Maniacs
Memphis Maniacs Paradiso, Amsterdam
1
19:45
The Naked and Famous TivoliVredenburg, Utrecht
6
Foto Tangarine
Tangarine Cultura, Ede
1
20:00
Joseph Melkweg, Amsterdam
Foto The Temperance Movement
The Temperance Movement De Bosuil, Weert
20:00
Ed Harcourt Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Biffy Clyro
Biffy Clyro Ancienne Belgique (AB), Brussel
1
Foto Welkom bij de Fresku Show
Welkom bij de Fresku Show Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:00
Nederlands Kamerkoor Pieterskerk, Utrecht
20:00
Mandolin Orange GC de Melkerij, Zemst
20:00
Folteraar / Orewoet / Verwoed Simplon, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
TRDGR8: DAMSKO UNDERDOGS VOL III Volta, Amsterdam
20:00
Typhoon - Moro Lobi Schouwburg Odeon, Zwolle
Pagina -695