Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
16:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Het Hijgend Hert
Breda
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
Gebr. De Nobel
Leiden
Dynamo
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Spot
Middelburg
De Pul
Uden
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Pit
Terneuzen
20:30
De Perifeer
Deventer
22:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meester
Almere
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Helling
Utrecht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
De Bres
Leeuwarden
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Corneel
Lelystad
14:30
Concerto
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
21:30
Café de Noot
Amersfoort
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Botanique
Brussel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
Bloody Louis
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
Theater De Storm
Winterswijk
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Theater Cardo
Groesbeek
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
14:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 11 februari 2017
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Podium Mozaiek, Amsterdam
Toontje Lager
Patronaat, Haarlem
20:00
Yuri Honing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Winter Wooferland
Paradiso, Amsterdam
19:00
Ready to Play
Paard, Den Haag
16:00
Grauzone
Paard, Den Haag
King of the World
Paard, Den Haag
3JS - U2, The Joshua Tree
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Orpheus, Apeldoorn
Kirsten van Teijn - Zalf
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Dr. Lonnie Smith
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Lea Kliphuis
Nijend 24, Anderen
19:00
Bløf
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
FLiNK
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Karsu
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE & UNPLUGGED: BZB + The Wetnecks
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
DROOG5
Molen De Ster, Utrecht
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip
Mezz, Breda
16:30
Wanthanee
Mezz, Breda
21:00
traumahelikopter
Metropool, Hengelo
22:00
The Hubschrauber
Merleyn, Nijmegen
23:45
Encore Backyard Edition: Busy Signal
Melkweg, Amsterdam
20:00
Frenship
Melkweg, Amsterdam
21:00
Ruben Hoeke Band
Manifesto, Hoorn
19:00
Tio Gringo
Little Devil, Tilburg
20:30
Eivind Aarset I.E.
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Popa Chubby
Iduna, Drachten
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Dreadless / Red Eye Crew Soundsystem
Het Hijgend Hert, Breda
19:45
Emiliana Torrini & The Colorist
Hedon, Zwolle
20:00
UNDERGROUNDS #1
Grounds, Rotterdam
20:30
Bruut!
Groene Engel, Oss
20:00
Aloha Fest
Grenswerk, Venlo
Uriah Heep
Gebr. De Nobel, Leiden
Four Year Strong + Boston Manor + 101's
Dynamo, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
The Bootleg Sixties
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Black Box Revelation
De Spot, Middelburg
Kaipa Dacapo
De Pul, Uden
Fuse
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Metal Battle
De Pit, Terneuzen
20:30
Gran Teatro Amaro
De Perifeer, Deventer
22:00
BRANDALARM
De Peppel, Zeist
20:30
Memphis Maniacs
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Noord Nederlands Orkest - Muzikale reis naar Rusland en Finland
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Def Americans
De Meester, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
JeBroer
De Helling, Utrecht
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
NEUROOT - SPEEDTWIN(S) (OERPUNKLEGENDS) - SOX PISTOLS 3.0
De Flux, Zaandam
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
De Eendracht, Gemert
20:00
Frank Blueka
De Bres, Leeuwarden
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:00
Big Ass Metal Fest w/ Disquiet / Razend / Shinigami
dB's, Utrecht
Daniel Lohues - Moi
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultura, Ede
André Manuel - De Onzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Canshaker Pi
Corneel, Lelystad
14:30
The Kik
Concerto, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Chassé Theater, Breda
21:30
King King
Café de Noot, Amersfoort
20:00
Cymbals Eat Guitars
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Kei, Reusel
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lambchop
Botanique, Brussel
20:15
Harry Sacksioni
Bon theater, Medemblik
20:00
Knight Area
Boerderij, Zoetermeer
22:00
John Burki & The Dynaflow
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
Alan Walker
Bloody Louis, Brussel
Julia Jacklin
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Frank Boeijen
Agnietenhof, Tiel
Infloyd
AFAS Live, Amsterdam
21:30
Powerslave
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
zondag 12 februari 2017
20:00
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Beach Coma + Bang Bang Band Girl
Winston, Amsterdam
Mercy John
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater Walhalla, Rotterdam
The Bootleg Sixties
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Martyn Joseph
Theater Dina, Dedemsvaart
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater De Storm, Winterswijk
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater Cardo, Groesbeek
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Spinvis
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Maud Mulder / Sandra Dijkstra
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Black Box Revelation
Rotown, Rotterdam
20:00
Henk & Melle
Patronaat, Haarlem
14:30
Roots of Heaven Festival
Patronaat, Haarlem
15:30
Freddy / Het Zwanenkoor / Janne Schra / Lucky Fonz III / Roxeanne Haze
Paradiso, Amsterdam