Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kantine Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Hedon
Zwolle
Groene Engel
Oss
Grenswerk
Venlo
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Feu
Drachten
20:15
EKKO
Utrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Velinx
Tongeren
De Speeldoos
Vught
20:00
De Peppel
Zeist
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Helling
Utrecht
23:00
De Heeren Van Ruysdael
Veenendaal
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Eendracht
Gemert
De Dialoog
Ermelo
De Biekorf
Brugge
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. De Steiger
Menen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Brigant
Arnhem
BREStheater
Brielle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
vrijdag 02 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Herman van Veen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
De Stroom
Stroomhuis, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marco Lopes - Moedt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Trijntje Oosterhuis
Spant!, Bussum
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ntjam Rosie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
JW Roy
S.C.C. De Ruchte, Someren
Emilio Guzman - Kom dan!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
5 jaar Heksenhamer met oa Willie Darktrousers, Hilbrandt
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Giraffage
Patronaat, Haarlem
19:30
Cradle Of Filth / Moonspell
Patronaat, Haarlem
MGMT
Paradiso, Amsterdam
Pale Waves
Paradiso, Amsterdam
David Nance
Paard, Den Haag
19:30
Filthy Felons
Paard, Den Haag
20:00
The Dolmen
P60, Amstelveen
20:30
Pestilence
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Clan Of Xymox
Nieuwe Nor, Heerlen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:45
New Cool Collective
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sweet Bourbon & The Bourbonnettes
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Unboxing hosted by Cross-linx
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mike Boddé / Mike Del Ferro
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Lone Wolf / The Rocket / You Nervous?
Mezz, Breda
21:00
Bysun
Metropool, Hengelo
21:00
Mister and Mississippi
Merleyn, Nijmegen
23:00
Other Futures
Melkweg, Amsterdam
Therion
Melkweg, Amsterdam
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
20:00
Suzan & Freek
Luxor Live, Arnhem
21:00
Rectum Raiders
Little Devil, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Bovengrens
Kantine Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Percossa - BAM!
Hoftheater, Raalte
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Fleddy Melculy
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Infloyd
Hedon, Zwolle
Bettie Serveert
Groene Engel, Oss
Anvil
Grenswerk, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Bleeding Gods
Fluor, Amersfoort
20:00
No School Party met Famke Louise
Feu, Drachten
20:15
Check 1-2-3: Boner Petit / Stippenlift / The Visual
EKKO, Utrecht
20:30
CCC Inc
Doornroosje, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
The Bootleg Beatles
De Velinx, Tongeren
The Kik - Hertaalt
De Speeldoos, Vught
20:00
Magnapop
De Peppel, Zeist
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Joep Beving
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Meerpaal, Dronten
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Meenthe, Steenwijk
Hausmagger
De Helling, Utrecht
23:00
Brandalarm met Famke Louise
De Heeren Van Ruysdael, Veenendaal
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Eendracht, Gemert
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Dialoog, Ermelo
Eefje De Visser
De Biekorf, Brugge
20:00
Mango Zabba
dB's, Utrecht
Laura Cortese & The Dance Cards
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Vurro
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Eefje De Visser
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Mooon
Cacaofabriek, Helmond
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
New River Coalfield / Shock The Devil / Boogie Monster
Burgerweeshuis, Deventer
Ten Years Today
Brigant, Arnhem
André Manuel - De Onzen
BREStheater, Brielle
20:30
King King
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Fernando Lameirinhas / Mathilde Santing / Thijs Borsten
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten - Troosten
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 03 februari 2018
20:00
Danse le Duc
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
21:00
Meat Wave
V11, Rotterdam
19:30
Tjens Matic
Trix, Antwerpen
21:00
Hookworms
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Grapell
TivoliVredenburg, Utrecht
Jake Bugg
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam