PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -692
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 01 feb
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
El Elegante
Amsterdam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:15
Paradiso
Amsterdam
vr 02 feb
BREStheater
Brielle
Theater aan de Schie
Schiedam
Posthuis Theater
Heerenveen
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Storm
Winterswijk
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Idea
Soest
Kantine Walhalla
Rotterdam
Stadshoftheater Vianen
Vianen
De Dialoog
Ermelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
1
De Speeldoos
Vught
Theater de Kom
Nieuwegein
Scheldetheater
Terneuzen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Diligentia
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Steiger
Menen
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Meerpaal
Dronten
Patronaat
Haarlem
2
1
Grenswerk
Venlo
2
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Mezz
Breda
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
3
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Paard
Den Haag
2
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
1
1
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Vorst Nationaal
Brussel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Patronaat
Haarlem
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
1
De Velinx
Tongeren
20:00
Feu
Drachten
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Luxor Live
Arnhem
De Biekorf
Brugge
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Trix
Antwerpen
Brigant
Arnhem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
EKKO
Utrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
De Helling
Utrecht
1
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam

donderdag 01 februari 2018

20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Baba Zula De Zwerver, Oostende
20:30
Memphis Maniacs / Kamerata Zuid strijkorkest Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Vurro Metropool, Hengelo
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
James Oesi / Kay Sleking El Elegante, Amsterdam
21:00
Beryl Anne Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Kagoule V11, Rotterdam
22:00
David Nance Vera, Groningen
22:15
Alfa Mist Paradiso, Amsterdam

vrijdag 02 februari 2018

André Manuel - De Onzen BREStheater, Brielle
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko Theater aan de Schie, Schiedam
Emilio Guzman - Kom dan! Posthuis Theater, Heerenveen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Agora Theater Druten, Druten
Karin Bloemen - Volle Bloei Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman van Veen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Marco Lopes - Moedt Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - Nu Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty Fulcotheater, IJsselstein
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Idea, Soest
Lebbis - De Bovengrens Kantine Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot Stadshoftheater Vianen, Vianen
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Dialoog, Ermelo
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
1
The Kik - Hertaalt De Speeldoos, Vught
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Vlam Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als Diligentia, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel Theater de Schalm, Veldhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten Agnietenhof, Tiel
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Steiger, Menen
Kirsten van Teijn - Zalf Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Het Postkantoor, Bovenkarspel
Fuad Hassen - Held Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Meerpaal, Dronten
Foto Cradle Of Filth / Moonspell
Cradle Of Filth / Moonspell Patronaat, Haarlem
2
1
Foto Anvil
Anvil Grenswerk, Venlo
2
19:30
Filthy Felons Paard, Den Haag
19:30
Lone Wolf / The Rocket / You Nervous? Mezz, Breda
20:00
Vurro Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Therion Melkweg, Amsterdam
3
20:00
Fleddy Melculy Het Bolwerk, Sneek
20:00
Magnapop De Peppel, Zeist
20:00
The Dolmen P60, Amstelveen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rob en Emiel- Blow me away Theater Geert Teis, Stadskanaal
Foto David Nance
David Nance Paard, Den Haag
2
20:00
Vrienden van Amstel Live! Ahoy, Rotterdam
20:00
Bleeding Gods Fluor, Amersfoort
Foto Pale Waves
Pale Waves Paradiso, Amsterdam
1
1
20:00
5 jaar Heksenhamer met oa Willie Darktrousers, Hilbrandt Podium Asteriks, Leeuwarden
Danse Avec Les Stars Vorst Nationaal, Brussel
Foto Stef Bos - Kern
Stef Bos - Kern Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Giraffage Patronaat, Haarlem
Laura Cortese & The Dance Cards Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Otis Gibbs TivoliVredenburg, Utrecht
1
Foto Sofi Tukker
Sofi Tukker Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
1
The Bootleg Beatles De Velinx, Tongeren
20:00
No School Party met Famke Louise Feu, Drachten
20:00
De Stroom Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Suzan & Freek Luxor Live, Arnhem
Eefje De Visser De Biekorf, Brugge
20:00
Sweet Bourbon & The Bourbonnettes Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Triggerfinger Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Mango Zabba dB's, Utrecht
20:00
Eefje De Visser M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Zonder verdoving Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Cults Trix, Antwerpen
Ten Years Today Brigant, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
New River Coalfield / Shock The Devil / Boogie Monster Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
JW Roy S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Trijntje Oosterhuis Spant!, Bussum
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Eendracht, Gemert
20:15
Ntjam Rosie Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater Hof 88, Almelo
20:15
Percossa - BAM! Hoftheater, Raalte
20:15
Unboxing hosted by Cross-linx Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Billie - Lady Sings the Blues Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Check 1-2-3: Boner Petit / Stippenlift / The Visual EKKO, Utrecht
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht De Oosterpoort, Groningen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have van Beresteyn, Veendam
Foto Hausmagger
Hausmagger De Helling, Utrecht
1
20:15
Mike Boddé / Mike Del Ferro Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Fernando Lameirinhas / Mathilde Santing / Thijs Borsten Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Clan Of Xymox Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday Meervaart, Amsterdam
20:30
King King Boerderij, Zoetermeer
20:30
Op Sterk Water - Hotel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Infloyd Hedon, Zwolle
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Bellevue, Amsterdam
Pagina -692