PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -692
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 11 feb
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cultura
Ede
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Klinker
Winschoten
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
14:30
Concerto
Amsterdam
15:30
Sint Petrusbasiliek
Boxtel
16:00
Paard
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Paard
Den Haag
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
Dynamo
Eindhoven
3
19:45
Hedon
Zwolle
4
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
AFAS Live
Amsterdam
2
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Meester
Almere
Botanique
Brussel
1
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Spot
Middelburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
VelvetMusic Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
De Bres
Leeuwarden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Eendracht
Gemert
Theater Bouwkunde
Deventer
1
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Perifeer
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda

zaterdag 11 februari 2017

Youp van 't Hek - Licht Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Cultura, Ede
Fuse De Poorterij, Zaltbommel
Daniel Lohues - Moi Theater De Klinker, Winschoten
Bart Peeters - Alleen & zonder plan C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Peter Heerschop - Van horen zeggen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Frank Boeijen Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Spot Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf Orpheus, Apeldoorn
14:30
The Kik Concerto, Amsterdam
15:30
Nederlands Kamerkoor Sint Petrusbasiliek, Boxtel
16:00
Grauzone Paard, Den Haag
16:30
Wanthanee Mezz, Breda
19:00
Tio Gringo Little Devil, Tilburg
19:00
Ready to Play Paard, Den Haag
19:00
Bløf Neushoorn, Leeuwarden
Foto Four Year Strong + Boston Manor + 101's
Four Year Strong + Boston Manor + 101's Dynamo, Eindhoven
3
19:45
Emiliana Torrini & The Colorist Hedon, Zwolle
4
20:00
Metal Battle De Pit, Terneuzen
20:00
Lea Kliphuis Nijend 24, Anderen
20:00
Winter Wooferland Paradiso, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling Orpheus, Apeldoorn
20:00
Paint Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Het Postkantoor, Bovenkarspel
Infloyd AFAS Live, Amsterdam
2
20:00
The Soul of Spanish Harlem Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Def Americans De Meester, Almere
Foto Lambchop
Lambchop Botanique, Brussel
1
20:00
Martyn Joseph Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater de Mythe, Goes
20:00
Frenship Melkweg, Amsterdam
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Black Box Revelation De Spot, Middelburg
Foto Ladies of Soul
Ladies of Soul Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Cymbals Eat Guitars M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Yuri Honing Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Matt Winson VelvetMusic Leiden, Leiden
20:00
Typhoon - Moro Lobi Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Popa Chubby Iduna, Drachten
20:00
Knight Area Boerderij, Zoetermeer
20:00
Soundos - Geboren met ervaring Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Frank Blueka De Bres, Leeuwarden
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Crazy Piano's Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Big Ass Metal Fest w/ Disquiet / Razend / Shinigami dB's, Utrecht
20:00
André Kuijpers / Ralph van Raat Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Aloha Fest Grenswerk, Venlo
20:00
UNDERGROUNDS #1 Grounds, Rotterdam
20:00
Noord Nederlands Orkest - Muzikale reis naar Rusland en Finland De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
FABELHAFT Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Uriah Heep
Uriah Heep Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
DROOG5 Molen De Ster, Utrecht
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Rogier Pelgrim Willemeen, Arnhem
20:15
Cabarestafette Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
O'G3NE Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Artvark Saxophone Quartet / Ntjam Rosie Theater Dakota, Den Haag
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Enge Buren - Ruk! Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire De Eendracht, Gemert
Foto Patrick Laureij - Dekking Hoog
Patrick Laureij - Dekking Hoog Theater Bouwkunde, Deventer
1
20:15
Tangarine Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Welkom bij de Fresku Show Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Karsu Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Back to the Country - Part 6 Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Pater Moeskroen - Fiesta! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Watskeburt?! - de musical Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater Carrousel, Ommen
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Eva Crutzen - Spiritus Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Harry Sacksioni Bon theater, Medemblik
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017 De Molenberg, Delfzijl
20:30
Gran Teatro Amaro De Perifeer, Deventer
20:30
Oldenosborn - #Life Theater De Omval, Diemen
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Homeboy Sandman / Open Mike Eagle TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Komatsu / Orange Goblin Vera, Groningen
20:30
Flos Campi Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Canshaker Pi Corneel, Lelystad
20:30
Bruut! Groene Engel, Oss
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Eivind Aarset I.E. LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon C.C. De Kei, Reusel
20:30
Memphis Maniacs De Oosterpoort, Groningen
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Schouwburg de Lawei, Drachten
The Como Mamas Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
20:30
The Jerry Hormone Ego Trip Mezz, Breda
Pagina -692