Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. De steiger Boom
Boom
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Walhalla
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Drommedaris
Enkhuizen
Schaffelaartheater
Barneveld
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
S.C.C. De Enck
Oirschot
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meenthe
Steenwijk
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Ontmoetingscentrum Tielen
Tielen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
MECC
Maastricht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Metropool
Hengelo
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Bitterzoet
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Manifesto
Hoorn
013
Tilburg
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paard
Den Haag
20:00
4AD
Diksmuide
20:00
NEST
Gent
20:00
De Meester
Almere
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Monts
Noordbroek
20:00
De Piek
Vlissingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Paard
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Spot
Middelburg
20:45
Podium 't Beest
Goes
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 03 februari 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theaterhotel Almelo, Almelo
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Kameleon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Ruchte, Someren
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kunstgreep, Oostzaan
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De steiger Boom, Boom
Herman van Veen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Evertshuis, Bodegraven
Soundos - Niets te verliezen
Drommedaris, Enkhuizen
The Kik - Hertaalt
Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Other Futures
Melkweg, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Agora Theater Druten, Druten
William Boeva - Reset
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Meenthe, Steenwijk
16:00
Jeroen Kant
BHC (Bij Huize Corné), Breda
19:30
Bone Thugs-N-Harmony
Melkweg, Amsterdam
19:30
Tjens Matic
Trix, Antwerpen
19:30
Brassband Kempenzonen Tielen
Ontmoetingscentrum Tielen, Tielen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Orpheus, Apeldoorn
20:00
New Cool Collective
Patronaat, Haarlem
20:00
Magnapop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Carmina Burana
MECC, Maastricht
20:00
Swingin' Harlem
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
philharmonie zuidnederland: Sibelius en Grieg omarmen Brahms
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Anvil
Metropool, Hengelo
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Stef Kamil Carlens
Handelsbeurs, Gent
20:00
Magnapop
Cactus Muziekcentrum, Brugge
GhostPoet
Bitterzoet, Amsterdam
Jake Bugg
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Avi On Fire / The Howlin'
Neushoorn, Leeuwarden
Fleddy Melculy
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
OneTwoThreeFour
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
King King
Manifesto, Hoorn
Steel Panther
013, Tilburg
Vincent Geers - Als beste getest
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
The Wooden Sky
Mezz, Breda
20:00
Blind Ego / Lesoir
Grenswerk, Venlo
20:00
The Explosion Rockets
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
De Raad van Toezicht / Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
20:00
MGMT
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Danse le Duc
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Sarah-Jane
Paard, Den Haag
20:00
David Nance
4AD, Diksmuide
20:00
Sofi Tukker
NEST, Gent
20:00
Rapalje
De Meester, Almere
20:00
Yung Internet
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
The Dolmen
Baroeg, Rotterdam
20:00
Superstijl
Bibelot, Dordrecht
20:00
David Galle / Dries Heyneman
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Dave Vermeulen & Voltage
Estrado, Harderwijk
20:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
20:00
De Hobbyisten
De Piek, Vlissingen
The Analogues
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bek vol Zand
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Cambrian
PopEi, Eindhoven
20:15
Symphonic Junction: Residentie Orkest feat. Lucas Hamming
Paard, Den Haag
20:15
Broederliefde
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Gerard van Maasakkers
Cultura, Ede
20:15
Peter Kuipers Munneke & Ralph van Raat
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Zonder verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weijer, Boxmeer
20:15
Stef Bos - Kern
Theater aan de Schie, Schiedam
Mandolin Orange
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Singer Theater, Laren
20:15
Wang Wen
De Helling, Utrecht
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
20:15
Prince Tribute Band
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ali B - Koorts
Veluvine, Nunspeet
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater De Veste, Delft
20:15
Percossa - BAM!
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Taradhin Minimal
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Piepschuim
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
20:30
Giraffage
BIRD, Rotterdam
20:30
Mike Reed's Flesh and Bones
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Grapell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Otis Gibbs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
While my Guitar Gently Weeps: A Tribute to George Harrison
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
Mamilla
De Spot, Middelburg
20:45
The Circle Remains
Podium 't Beest, Goes
21:00
Clan Of Xymox
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Meat Wave
V11, Rotterdam
21:00
Hookworms
Tolhuistuin, Amsterdam