PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -691
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 10 feb
Bibelot
Dordrecht
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
zo 11 feb
C.C. Lokeren
Lokeren
Podium Victorie
Alkmaar
11:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
De Amer
Amen
14:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Cultureel centrum Kerk Sint Maartensbrug
Sint Maartensbrug
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Altstadt
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
6
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
1
1
22:00
Paradiso
Amsterdam
ma 12 feb
Melkweg
Amsterdam
4
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
TivoliVredenburg
Utrecht
1
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
di 13 feb
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Merleyn
Nijmegen
1
19:30
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
3
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
1
wo 14 feb
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
BREStheater
Brielle
Theaterhotel Almelo
Almelo
Singer Theater
Laren
Theater Dakota
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Little Devil
Tilburg
2
Paard
Den Haag
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
1
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
1
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
013
Tilburg
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Fluor
Amersfoort
1
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen

zaterdag 10 februari 2018

Rebel Society invites Famke Louise Bibelot, Dordrecht
23:45
Boris (Ostgut Ton) / Carlos Valdes / Robin Kampschoer Sugar Factory, Amsterdam

zondag 11 februari 2018

Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Lokeren, Lokeren
Eefje De Visser Podium Victorie, Alkmaar
11:00
Dirk Scheele - Feest!!! Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
30x20 Minuten Festival Paradiso, Amsterdam
14:00
Otis Gibbs De Amer, Amen
14:30
Dirk Scheele - Feest!!! Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
The Dame Boerderij, Zoetermeer
14:30
Dark Rosie Cultureel centrum Kerk Sint Maartensbrug, Sint Maartensbrug
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
House of Rock Altstadt, Eindhoven
16:15
Jesse States & The Undertakers Gigant, Apeldoorn
19:30
The Damned and Dirty Patronaat, Haarlem
19:30
Lust For Youth Melkweg, Amsterdam
19:30
$uicideboy$ Melkweg, Amsterdam
Foto Glen Hansard
Glen Hansard TivoliVredenburg, Utrecht
6
20:00
Vandenberg's Moonkings Cacaofabriek, Helmond
20:00
Jacques Klöters De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Högni M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Lee Fields & The Expressions De Oosterpoort, Groningen
20:00
Juju Cinetol, Amsterdam
20:00
Khalid Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Matthew Mole & Opposite The Other TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
JW Roy De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Meervaart, Amsterdam
20:30
Slægt / Venenum Vera, Groningen
20:30
Kaia Kater Molen De Ster, Utrecht
20:30
Lee Bains III & The Glory Fires Metropool, Hengelo
20:30
Jhené Aiko Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
Foto Jen Cloher + Hachiku
Jen Cloher + Hachiku Rotown, Rotterdam
1
1
22:00
Maria Taylor Paradiso, Amsterdam

maandag 12 februari 2018

Foto Highly Suspect
Highly Suspect Melkweg, Amsterdam
4
Lina Tullgren Paradiso, Amsterdam
19:30
PartyNextDoor Melkweg, Amsterdam
1
Foto The Bootleg Beatles
The Bootleg Beatles TivoliVredenburg, Utrecht
1
20:00
Dropkick Murphys / Flogging Molly Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Levante Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Las Robertas Vera, Groningen

dinsdag 13 februari 2018

Sanne Wallis de Vries - Gut Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Mando Diao Melkweg, Amsterdam
1
19:30
Daniel Caesar Melkweg, Amsterdam
19:30
Boner Petit / Das bisschen Totschlag Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Portrait / Ram / Trial Merleyn, Nijmegen
1
19:30
Rhoda Scott Paard, Den Haag
20:00
Avishai Cohen TivoliVredenburg, Utrecht
Foto Ezra Furman
Ezra Furman Bitterzoet, Amsterdam
1
20:00
Idiot Proof Altstadt, Eindhoven
20:00
Heinrich von S / Kruh & Hakim Midhat / Robin Daniels / ZIX The Jack, Eindhoven
20:00
The Bootleg Beatles Patronaat, Haarlem
20:00
Radar: Dave Budha / Jay-Way / Sophia Ayana Melkweg, Amsterdam
20:00
Kygo Ziggo Dome, Amsterdam
3
20:00
Kita Menari Paradiso, Amsterdam
20:00
Glen Hansard Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:00
Las Robertas Paradiso, Amsterdam
1

woensdag 14 februari 2018

Sarah-Jane Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - De Bovengrens Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Fulcotheater, IJsselstein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning te rijk Zaantheater, Zaandam
Danny Vera BREStheater, Brielle
Daniël Arends - De Afterparty Theaterhotel Almelo, Almelo
Pieter Derks - Spot Singer Theater, Laren
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Dakota, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Downfall of gaia
Downfall of gaia Little Devil, Tilburg
2
Foto Bülow
Bülow Paard, Den Haag
1
19:30
Chinese Man Melkweg, Amsterdam
Foto Triggerfinger
Triggerfinger Doornroosje, Nijmegen
1
Maaike Ouboter Podium Hoge Woerd, De Meern
Foto Pokey Lafarge
Pokey Lafarge De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Stef Kamil Carlens Het Depot, Leuven
20:00
Intergalactic Lovers Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater de Kampanje, Den Helder
1
20:00
Ezra Furman Botanique, Brussel
20:00
Golden Void Patronaat, Haarlem
20:00
Mimile Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Lennaert Nijgh theaterconcert - Een tip van de sluier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’ Posttheater, Arnhem
20:00
Vreemde Kostgangers Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Richard Groenendijk - Om alles! Meervaart, Amsterdam
20:15
Ernst Jansz TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ali B - Koorts Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rhoda Scott feat. Benjamin Herman & Ries Doms Doornroosje, Nijmegen
20:30
Markiplier 013, Tilburg
20:30
Frank Blueka De Roode Bioscoop, Amsterdam
Foto Electric Six
Electric Six Fluor, Amersfoort
1
20:30
Op een bedje van rucola Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pagina -691