Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Den Trap
Kortrijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Roepaen
Ottersum
22:00
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:30
Stathe
Utrecht
ACU
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Grenswerk
Venlo
Theater De Storm
Winterswijk
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Den heuvel
Alphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
OT301
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Electron
Breda
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Effenaar
Eindhoven
19:15
Dynamo
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradijskerk
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
woensdag 15 februari 2017
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Magnapop
Den Trap, Kortrijk
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Andy Shauf
Merleyn, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Roepaen, Ottersum
22:00
Donald’s Party Jazz Experience
BIRD, Rotterdam
The Amazons
Rotown, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniel Lohues - Moi
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
A Day To Remember
013, Tilburg
20:30
Voltage
Stathe, Utrecht
45ACIDBABIES
ACU, Utrecht
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Toy Dolls
Grenswerk, Venlo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
Billy Cobham / Dean Brown
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 16 februari 2017
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Spiritus
Den heuvel, Alphen
Cameretten - Finalistentournee
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Percossa - The Real Deal
Flint, Amersfoort
20:30
Patrick Nederkoorn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Turnpike Troubadours
Bitterzoet, Amsterdam
The Amazons
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tigercub
Sugar Factory, Amsterdam
Vitalic
Melkweg, Amsterdam
18:00
Moss
Concerto, Amsterdam
Lookapony
OT301, Amsterdam
René van Meurs - Even goede vrienden
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ferocious Dog
Willemeen, Arnhem
20:00
Kiki Schippers - Wie kijkt?
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schaffelaartheater, Barneveld
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Dakota / Viruuunga
Electron, Breda
20:00
The Toy Dolls
Mezz, Breda
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Chassé Theater, Breda
20:15
Daniel Meade
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
20:30
The Hubschrauber / John Monday
Paard, Den Haag
21:00
The Mahones
Burgerweeshuis, Deventer
Marc-Marie Huijbregts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
The Kik
Effenaar, Eindhoven
19:15
Comeback Kid + Deez Nuts + First Blood + Get The Shot + Hellions + mor
Dynamo, Eindhoven
The Bootleg Sixties
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Yuri Honing
Wilminktheater, Enschede
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Cardo, Groesbeek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Josylvio
Patronaat, Haarlem
20:00
The Bootleg Beatles
Patronaat, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posthuis Theater, Heerenveen
Jochen Otten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Shawn James
Duycker, Hoofddorp
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tangarine - From Tuscon With Songs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Aan de Slinger, Houten
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Helstar
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
FABELHAFT
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Martyn Joseph
Lux, Nijmegen
20:00
Wende Snijders
Theater Zinin, Nijverdal
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Purmaryn, Purmerend
Iguana Death Cult
Rotown, Rotterdam
20:00
Josh Ritter
Paradijskerk, Rotterdam
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
O'G3NE
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - De Onzen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Scheldetheater, Terneuzen