Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Effenaar
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Electron
Breda
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Hofman
Utrecht
21:30
Cul de Sac
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Grenedeer
Gronsveld
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
De Casino
Sint-Niklaas
C.C. De Lijsterbes
Kraainem
De Peppel
Zeist
Kulturhus Holten
Holten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
Chassé Theater
Breda
Theater De Leest
Waalwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Agnietenhof
Tiel
Paradox
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Kolk
Assen
Podium heino
Heino
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
CineCity
Vlissingen
Schouwburg Het Park
Hoorn
van Beresteyn
Veendam
Agora Theater Druten
Druten
Stroomhuis
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Amer
Amen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Patronaat
Haarlem
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
donderdag 16 februari 2017
20:30
Patrick Nederkoorn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Traffic Jam
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Kik
Effenaar, Eindhoven
Iguana Death Cult
Rotown, Rotterdam
20:30
Josylvio
Patronaat, Haarlem
20:30
Martyn Joseph
Lux, Nijmegen
20:30
The Hubschrauber / John Monday
Paard, Den Haag
21:00
Dakota / Viruuunga
Electron, Breda
21:00
Turnpike Troubadours
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Mahones
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Rivers
Hofman, Utrecht
21:30
Project Bongo
Cul de Sac, Tilburg
vrijdag 17 februari 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Munnik
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Grenedeer, Gronsveld
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
Magnapop
De Casino, Sint-Niklaas
William Boeva - Reset
C.C. De Lijsterbes, Kraainem
Toontje Lager
De Peppel, Zeist
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kulturhus Holten, Holten
Enge Buren - Ruk!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Helstar
Baroeg, Rotterdam
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Lavinia Meijer
Agnietenhof, Tiel
Bruut!
Paradox, Tilburg
René van Meurs - Even goede vrienden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Kolk, Assen
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium heino, Heino
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Dutch Eagles
CineCity, Vlissingen
O'G3NE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniel Lohues - Moi
van Beresteyn, Veendam
Pater Moeskroen - Fiesta!
Agora Theater Druten, Druten
Lookapony
Stroomhuis, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:00
Rob Skiba
Melkweg, Amsterdam
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
The Toy Dolls
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Bark (metal) / Bliksem / Distillator
Trix, Antwerpen
19:30
verborgenBende
De Helling, Utrecht
Boris
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wende Snijders
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Mythe, Goes
20:00
I'm a Soulman - Steffen Morrison, Joy Wielkens, Michael Varekamp e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Daniel Meade
De Amer, Amen
20:00
Two Door Cinema Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Chainsmokers
AFAS Live, Amsterdam
Falco Benz
013, Tilburg
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Iguana Death Cult
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
JW Roy & Band
Groene Engel, Oss
20:00
Matt Winson
Patronaat, Haarlem
Doomstad: Dool / Obese / Steak Number Eight
EKKO, Utrecht
20:00
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Def P. & The Beatbusters
dB's, Utrecht
20:00
Everyday People & Guests
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Cornered / Lifelong / Aggravation / No Gods No Masters
Willemeen, Arnhem
20:00
Carnivore Diprosopus / Embryonic Devourment / Malignancy / Nader Sadek
De Flux, Zaandam
20:00
Yuri Honing
Junushoff Theater, Wageningen
The Mahones
Paradiso, Amsterdam
20:00
HBA on tour
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Almanac
Duycker, Hoofddorp
20:00
Ode aan John Coltrane door Bart Oostindie & friends
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Francisca & Friends / Swing & Tell
P60, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Frank Boeijen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
LOS - VAST
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
André Manuel - De Onzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Isabelle Beernaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg