Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Koningshof
Maassluis
Iduna
Drachten
21:30
Hoftheater
Raalte
19:00
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Depot
Leuven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
20:00
Groene Engel
Oss
Grenswerk
Venlo
Grenswerk
Venlo
21:30
Figi Theater
Zeist
19:30
Figi Theater
Zeist
Ethias Arena
Hasselt
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
DNK
Assen
19:00
DNK
Assen
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
Der Aa-theater
Groningen
DeMess
Naarden
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
21:15
De Kunstgreep
Oostzaan
19:15
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
De Bogaard
Sint-Truiden
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Capitole
Gent
C.C. Genk
Genk
20:00
C.C. De tippe
Vledder
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
C.C. De Pas
Heesch
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Agora Theater Druten
Druten
19:30
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
Vooruit
Gent
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Kik
Elst
The College Hotel
Amsterdam
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Spirit of 66
Verviers
21:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
Luxor Live
Arnhem
vrijdag 04 december 2020
19:30
Van Binsbergen Playstation
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Koningshof, Maassluis
The Bruceband
Iduna, Drachten
21:30
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
19:00
Georges Lotze - The Neil Diamond Project
Hoftheater, Raalte
Chris Verlaan - Man in de Maak
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Spinvis
Het Depot, Leuven
20:00
Donnie (NL)
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
19:00
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
20:00
Henrik Freischlader Band
Groene Engel, Oss
Fresku
Grenswerk, Venlo
Goldband
Grenswerk, Venlo
21:30
Dennis van Aarssen - That's life
Figi Theater, Zeist
19:30
Dennis van Aarssen - That's life
Figi Theater, Zeist
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Delta Heavy / Koven / Muzz / Pola & Bryson
Doornroosje, Nijmegen
S10
Doornroosje, Nijmegen
S10
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Fortarock & Avocado Booking Present: Rising Merch Faces Of Death Tour
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
DNK, Assen
21:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
19:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Diligentia, Den Haag
Lauren Ruth Ward
Der Aa-theater, Groningen
Kiki Schippers - Meer
DeMess, Naarden
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
De eeuw van Harry Belafonte
De Meerpaal, Dronten
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Gerd Janson
De Marktkantine, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Maaspoort, Venlo
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
De Maagd, Bergen op Zoom
Grof geschud - lijmen
De Maagd, Bergen op Zoom
21:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
19:15
Johan Goossens - In het beste geval
De Kunstgreep, Oostzaan
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lakshmi
De Kattendans, Bergeijk
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Harmonie, Leeuwarden
Pene Corrida
De Flux, Zaandam
20:00
The Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Bogaard, Sint-Truiden
Maartje & Kine - Speelbeesten
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
21:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat?
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Kommil Foo - Oogst
Capitole, Gent
William Boeva - B30VA
C.C. Genk, Genk
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
C.C. De tippe, Vledder
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
C.C. De Pas, Heesch
OZYA
Botanique, Brussel
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Janus Rasmussen
Bitterzoet, Amsterdam
DIEHELEDING - 1001
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
YIN YIN
Bibelot, Dordrecht
Sorry
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Apocalyptica / Epica
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Druten, Druten
19:30
Harry Sacksioni - Unlocked!
Agnietenhof, Tiel
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
zaterdag 05 december 2020
Juana Molina
Vooruit, Gent
14:30
'Walk The Line': Verassingstour
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Theater Zinin, Nijverdal
21:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment
Theater PePijn, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
Bo Saris
The College Hotel, Amsterdam
21:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
Brasero
Spirit of 66, Verviers
21:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:15
Comedtunes Comedynight voorstelling 2
Podium Victorie, Alkmaar
15:45
Comedytunes Comedynight voorstelling 1
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Niels Broos
Patronaat, Haarlem
20:00
Sorry
Paradiso, Amsterdam
Vitaa & Slimane
Paleis 12, Brussel
20:00
Fresku
Paard, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ultimate Eagles
Muziekgieterij, Maastricht
15:30
Mrs Hips
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: The Lucifer Principle + Icons of Brutality
Muziekcafé Helmond, Helmond
M Huncho
Melkweg, Amsterdam
Lewis OfMan
Melkweg, Amsterdam
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show
Markant Uden, Uden
20:00
Bökkers
Manifesto, Hoorn
Voltage
Luxor Live, Arnhem