PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -68
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 04 dec
De Oosterpoort
Groningen
Spirit of 66
Verviers
De Flux
Zaandam
So What!
Gouda
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Boerderij
Zoetermeer
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Spirit of 66
Verviers
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
So What!
Gouda
Scala Theater
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
StudioGonz
Gouda
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Paard
Den Haag
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Koningshof
Maassluis
21:00
DNK
Assen
21:00
Posttheater
Arnhem
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
21:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
Diligentia
Den Haag
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Parktheater
Eindhoven
21:30
C.C. De Pas
Heesch
21:30
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:30
Figi Theater
Zeist
21:30
Theater Ludens
Voorburg
21:30
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
De Maagd
Bergen op Zoom
21:30
Hoftheater
Raalte
21:30
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Hedon
Zwolle
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
22:00
Orpheus
Apeldoorn
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
za 05 dec
De Pul
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Markant Uden
Uden
De Spil
Roeselare
Botanique
Brussel
14:00
DeLaMar
Amsterdam
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:15
Podium Victorie
Alkmaar
013
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Dok6
Panningen
Botanique
Brussel
Paleis 12
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Manifesto
Hoorn
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
The College Hotel
Amsterdam
La Madeleine
Brussel
Vooruit
Gent
20:00
Doornroosje
Nijmegen

vrijdag 04 december 2020

Kraantje Pappie De Oosterpoort, Groningen
Brasero Spirit of 66, Verviers
Pene Corrida De Flux, Zaandam
Celine Cairo So What!, Gouda
20:00
Donnie (NL) Het Bolwerk, Sneek
20:00
Robin Kester TivoliVredenburg, Utrecht
YIN YIN Bibelot, Dordrecht
20:00
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure TivoliVredenburg, Utrecht
Dolly Dots - Sisters on Tour Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Elvis Concert TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst De Maaspoort, Venlo
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lebbis - De Ervaring Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Niels Geusebroek Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Lakshmi De Kattendans, Bergeijk
Mostly Autumn Boerderij, Zoetermeer
Knight Area Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Elliott Murphy Spirit of 66, Verviers
20:30
Janus Rasmussen Bitterzoet, Amsterdam
Bruut! & Anton Goudsmit So What!, Gouda
Stef Bos Scala Theater, Utrecht
20:30
VanWyck - This Concert Will Save Your Life Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Labasheeda - Live & Stream StudioGonz, Gouda
20:30
De Niemanders Podium Victorie, Alkmaar
20:30
De Ambassade Paard, Den Haag
20:45
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure TivoliVredenburg, Utrecht
Kasper van Kooten - Speeltijd Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Sorry Baby TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Koningshof, Maassluis
21:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip DNK, Assen
21:00
Rayen Panday - Trigger Posttheater, Arnhem
21:00
Hammond Sandwich Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
Rolf Sanchez - Mi Aventura Theater de Kampanje, Den Helder
21:15
Johan Goossens - In het beste geval De Kunstgreep, Oostzaan
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:30
Jandino - Opgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt! De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Diligentia, Den Haag
21:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 Parktheater, Eindhoven
21:30
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook C.C. De Pas, Heesch
21:30
Charly Luske - The story of George Michael Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Daniel Cornelissen / Paulien Cornelisse - CORNELISSE(N) Theater de Purmaryn, Purmerend
21:30
Dennis van Aarssen - That's life Figi Theater, Zeist
21:30
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen Theater Ludens, Voorburg
21:30
Glen Faria - Hoe Weet Je Dat? Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
21:30
Postmen Theater 't Speelhuis, Helmond
VanVelzen - 1,5 meter sessies Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Nesim - TaBoe! Werftheater, Utrecht
21:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen De Maagd, Bergen op Zoom
21:30
Georges Lotze - The Neil Diamond Project Hoftheater, Raalte
21:30
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin! Theater De Veste, Delft
21:30
Elke Vierveijzer - Lucht Theater PePijn, Den Haag
21:30
Frank Boeijen Hedon, Zwolle
21:30
DJ St. Paul / Global Charming / Queen's Pleasure TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Warmduscher Paradiso, Amsterdam
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Meervaart, Amsterdam
22:00
Nielson Orpheus, Apeldoorn
S10 Doornroosje, Nijmegen
Delta Heavy / Koven / Muzz / Pola & Bryson Doornroosje, Nijmegen

zaterdag 05 december 2020

Big One: Tribute to Pink Floyd De Pul, Uden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater De Lievekamp, Oss
Kirsten van Teijn - (S)experiment De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Op Sterk Water - De Hoe Overleef ik de Kerst Show Markant Uden, Uden
Nigel Williams De Spil, Roeselare
Both Kids - Elia Rose Botanique, Brussel
14:00
Mariska van Kolck / Tony Neef - Haal het doek maar op in concert DeLaMar, Amsterdam
14:30
'Walk The Line': Verassingstour TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Mrs Hips Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:45
Comedytunes Comedynight voorstelling 1 Podium Victorie, Alkmaar
Lewis OfMan Melkweg, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2020! Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:15
Comedtunes Comedynight voorstelling 2 Podium Victorie, Alkmaar
Fritz Kalkbrenner - True Colours Tour 013, Tilburg
Voltage Luxor Live, Arnhem
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Murth Mossel - Tot op dat moment Theater PePijn, Den Haag
19:30
The LSB Experience - Beatles & Beyond Dok6, Panningen
Elia Rose Botanique, Brussel
Foto Vitaa & Slimane
Vitaa & Slimane Paleis 12, Brussel
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joe Mullen & band Kursaal Oostende, Oostende
The Johnny Cash Roadshow Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Fresku Paard, Den Haag
20:00
Sorry Paradiso, Amsterdam
20:00
Stray Train De Bosuil, Weert
20:00
Bökkers Manifesto, Hoorn
Lime Cordiale Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ultimate Eagles Muziekgieterij, Maastricht
M Huncho Melkweg, Amsterdam
Bo Saris The College Hotel, Amsterdam
Piaf ! The Show La Madeleine, Brussel
Juana Molina Vooruit, Gent
20:00
YIN YIN Doornroosje, Nijmegen
Pagina -68