PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina -68
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 04 mrt
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Metropool Enschede
Enschede
21:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Paradiso
Amsterdam
do 05 mrt
C.C. De Pas
Heesch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Apollofirst Theater
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
00:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Muziekpodium Zeeland
Veere
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Kik
Elst
Diligentia
Den Haag
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Waalse Kerk
Amsterdam
1
Patronaat
Haarlem
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
1
Melkweg
Amsterdam
1
1
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Gebouw T
Bergen op Zoom
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk

woensdag 04 maart 2020

20:30
Sven Ratzke - Where are we now Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Daan Boom - De Eerste De Meerpaal, Dronten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby Meervaart, Amsterdam
20:30
Stonefield (AUS) Vera, Groningen
20:30
Dat Brass Bitterzoet, Amsterdam
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel DeLaMar, Amsterdam
20:30
Marcus King Band Metropool Enschede, Enschede
21:00
Kingsborough De Zwerver, Oostende
22:00
Joe Gideon Paradiso, Amsterdam

donderdag 05 maart 2020

Henry van Loon - Onze Henry C.C. De Pas, Heesch
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw De Molenberg, Delfzijl
Sara Kroos - Verte TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theater aan de Schie, Schiedam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Ervaring Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Martijn Koning - Koning van de toekomst Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg de Lawei, Drachten
Best of... Ton Kas Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jodymoon - A Love Brand New Apollofirst Theater, Amsterdam
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek De Kattendans, Bergeijk
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd Theater Hof 88, Almelo
Rob de Nijs Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn Theater Peeriscoop, Gorinchem
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid De Oosterpoort, Groningen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Sorry Baby Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - Waar was ik? Orpheus, Apeldoorn
Frans Bauer - Live in Concert Zaantheater, Zaandam
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij Theater De Veste, Delft
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop S.C.C. De Enck, Oirschot
Eric Vloeimans Muziekpodium Zeeland, Veere
Ronald Goedemondt - Numero Uno Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kommil Foo - Oogst Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater De Kik, Elst
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
19:00
Tim Knol ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:00
Traudes Melkweg, Amsterdam
19:00
Tom Tukker Melkweg, Amsterdam
19:30
Merkules Q-Factory, Amsterdam
Foto S10
S10 Waalse Kerk, Amsterdam
1
Foto The Kyle Gass Band
The Kyle Gass Band Patronaat, Haarlem
1
20:00
Giovanca Honours Diana Ross Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Analogues Chassé Theater, Breda
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Brad Mehldau Trio TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP! Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pendragon Spirit of 66, Verviers
20:00
Plien & Bianca - En nu dan? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Claudia de Breij Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
(Sandy) Alex G Paradiso, Amsterdam
Ilse DeLange Effenaar, Eindhoven
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan) Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Enge Buren - BASTA! Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Louis Bertignac Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Ruud Hermans - Back in Town Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Halsey Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue ATLAS Theater, Emmen
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana Parktheater, Eindhoven
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years Agnietenhof, Tiel
20:00
Angelus Apatrida / Evil Invaders / Schizophrenia Simplon, Groningen
20:00
Edwin Evers Band Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Klangstof Doornroosje, Nijmegen
Foto The Kik
The Kik Burgerweeshuis, Deventer
1
Foto King Krule
King Krule Melkweg, Amsterdam
1
1
20:00
Tineke Schouten - Highlights De Domijnen, Sittard
20:00
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple Gebouw T, Bergen op Zoom
20:00
Charlotte Dos Santos BIRD, Rotterdam
20:00
Jeffrey Lewis / Nele Needs A Holiday dB's, Utrecht
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Big Thief Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tony Woods Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Handsome Poets Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
WRCKG Goodbye Show Paard, Den Haag
20:00
L'Impératrice Botanique, Brussel
20:00
Matt Watts Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Ruth Jacott Markant Uden, Uden
20:15
Martin Hayes De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:15
Let's make comedy Cultura, Ede
20:15
Cabarestafette De Meerpaal, Dronten
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Hoftheater, Raalte
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pagina -68