Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Concordia
Haastrecht
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
23:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
NEST
Gent
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Azotod
De Meern
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Botanique
Brussel
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nijend 24
Anderen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
22:00
P60
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
13:00
Boerderij
Zoetermeer
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
15:30
Café The Pocket
Katwijk
15:30
Vorstin
Hilversum
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:30
Cacaofabriek
Helmond
14:00
St. Willibrordus
Heiloo
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
NEST
Gent
Effenaar
Eindhoven
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
15:00
Vredeskerkje
Bergen aan Zee
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
14:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Helling
Utrecht
zaterdag 17 februari 2018
The Kik - Hertaalt
Theater Concordia, Haastrecht
23:00
Dr. Lektroluv
Patronaat, Haarlem
20:00
Memphis Maniacs
Patronaat, Haarlem
Symphonic Metal Nights
Patronaat, Haarlem
23:30
Minor Crime
Vera, Groningen
20:30
Barbagallo
Simplon, Groningen
20:30
Reggae Forever presents: The Dubbeez
Simplon, Groningen
20:30
The Dubbeez
Simplon, Groningen
20:00
Afterpartees
LOLA050, Groningen
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Podium 't Beest, Goes
20:00
Louis The Child
NEST, Gent
20:00
Stef Kamil Carlens
Alter Schlachthof, Eupen
Nils Frahm - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Electric Six
Effenaar, Eindhoven
Clan Of Xymox
Effenaar, Eindhoven
19:30
Snoeck
PopEi, Eindhoven
19:00
Amberian Dawn
Dynamo, Eindhoven
20:15
Huub van der Lubbe
Cultura, Ede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Zipps
Bibelot, Dordrecht
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
The Captain
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ntjam Rosie
Deventer Schouwburg, Deventer
Marco Lopes - Moedt
Theater de Kampanje, Den Helder
Charlie Parr
Paard, Den Haag
19:30
KIEFF
Paard, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater PePijn, Den Haag
Danny Vera
Theater Dakota, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
Dany Lademacher's Wild Romance
Azotod, De Meern
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
The Soft Moon
Botanique, Brussel
22:00
Dub Revolution
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Mezz, Breda
20:00
God Dethroned
Mezz, Breda
16:00
Rosalien Tobbackx
BHC (Bij Huize Corné), Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
JW Roy
De Kattendans, Bergeijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
Vreemde Kostgangers
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Charl Delemarre
Nijend 24, Anderen
21:00
The Charlatans
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Wretch 32
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Montero
Cinetol, Amsterdam
20:30
David Kweksilber Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ten-Hut
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Prime Circle
Melkweg, Amsterdam
The Chainsmokers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Joshua Hyslop
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
22:00
Chicola
P60, Amstelveen
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
TVÅ
Paco Plumtrek, Almelo
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 18 februari 2018
20:00
Wucan
Hedon, Zwolle
13:00
MusicSoulHouse
Boerderij, Zoetermeer
Marmozets
De Helling, Utrecht
20:00
Seksendört
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Billie - Lady Sings the Blues
Theater de Stoep, Spijkenisse
JW Roy
Theater Walhalla, Rotterdam
15:30
Barrelhouse
Café The Pocket, Katwijk
15:30
Dede Priest
Vorstin, Hilversum
18:00
LIVE: Get Your Gun (DK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:30
Ray Romijn
Cacaofabriek, Helmond
14:00
Eensgezindheid / Maartje de Lint
St. Willibrordus, Heiloo
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Mighty Oaks
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Leyla
NEST, Gent
Pokey Lafarge
Effenaar, Eindhoven
15:30
International Franz Liszt Piano Competition 2017
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Daniel kist
PopEi, Eindhoven
20:30
Gard Nilssen's Acoustic Unity
Paard, Den Haag
16:00
Mirjam van Dam
De Regentenkamer, Den Haag
14:30
Benjamin Herman / Ernst Glerum / Han Bennink / Peter Beets
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Simple Minds
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Will Samson + Josefien Deloof
Mezz, Breda
15:00
Dark Rosie
Vredeskerkje, Bergen aan Zee
20:00
Neco Novellas / Tania Kross / Thijs Borsten
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
PennyLeen
Luxor Live, Arnhem
20:30
Antti Paalanen Solo
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Underachievers
Tolhuistuin, Amsterdam
Jessie Reyez
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Tom James
Paradiso, Amsterdam
20:00
Octave Lissner
Paradiso, Amsterdam
Dropkick Murphys / Flogging Molly
AFAS Live, Amsterdam
The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
Korpiklaani
Melkweg, Amsterdam
16:00
Voor Het Zingen De Kerk In
Paradiso, Amsterdam
16:00
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele - Feest!!!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
maandag 19 februari 2018
20:15
Hollie Cook
De Helling, Utrecht