PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -688
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 17 feb
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
1
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Café de Kleine Beurs
Hillegom
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Vorstin
Hilversum
Effenaar
Eindhoven
1
013
Tilburg
3
20:00
De Flux
Zaandam
1
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
2
4
Duycker
Hoofddorp
1
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Paard
Den Haag
1
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
RAI Theater
Amsterdam
1
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
NEST
Gent
Azotod
De Meern
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Effenaar
Eindhoven
3
De Helling
Utrecht
1
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Kerkrade
Kerkrade
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
3
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
1
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Hedon
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:30
Mezz
Breda
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Rotown
Rotterdam
V11
Rotterdam
2
21:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
Little Devil
Tilburg
1
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
22:00
P60
Amstelveen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:30
Vera
Groningen
zo 18 feb
Theater Walhalla
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
13:00
Boerderij
Zoetermeer
14:00
St. Willibrordus
Heiloo
14:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
14:30
Theater Dakota
Den Haag
15:00
Vredeskerkje
Bergen aan Zee
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
De Vorstin
Hilversum
15:30
Café The Pocket
Katwijk
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
16:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
4
1

zaterdag 17 februari 2018

19:30
KIEFF Paard, Den Haag
20:00
God Dethroned Mezz, Breda
1
20:00
Stef Kamil Carlens Alter Schlachthof, Eupen
20:00
Charl Delemarre Nijend 24, Anderen
20:00
Green Lizard Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Keytone Cops Café de Kleine Beurs, Hillegom
20:00
Prime Circle Melkweg, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pokey Lafarge TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Soft Moon Botanique, Brussel
20:00
Bettie Serveert De Vorstin, Hilversum
Foto Clan Of Xymox
Clan Of Xymox Effenaar, Eindhoven
1
Foto Triggerfinger
Triggerfinger 013, Tilburg
3
20:00
The Mieters 10 jaar De Flux, Zaandam
1
20:00
Afterpartees LOLA050, Groningen
20:00
Memphis Maniacs Patronaat, Haarlem
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady Schouwburg De Kring, Roosendaal
Foto The Chainsmokers
The Chainsmokers Ziggo Dome, Amsterdam
2
20:00
Ten-Hut Sugar Factory, Amsterdam
2
4
Foto Roxeanne Hazes
Roxeanne Hazes Duycker, Hoofddorp
1
20:00
Slagerij van Kampen Figi Theater, Zeist
20:00
Kensington Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Zipps Bibelot, Dordrecht
20:00
Pink Floyd Project Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Foto Charlie Parr
Charlie Parr Paard, Den Haag
1
Foto Vreemde Kostgangers
Vreemde Kostgangers Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Markiplier RAI Theater, Amsterdam
1
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti Podium 't Beest, Goes
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Louis The Child NEST, Gent
Dany Lademacher's Wild Romance Azotod, De Meern
20:15
Percossa - BAM! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Electric Six
Electric Six Effenaar, Eindhoven
3
Foto The Brahms
The Brahms De Helling, Utrecht
1
20:15
Frank Boeijen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Zonder verdoving Theater Kerkrade, Kerkrade
Foto Nils Frahm - Muziekgebouw Eindhoven
Nils Frahm - Muziekgebouw Eindhoven Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
3
20:15
Prince Tribute Band Het Klooster, Woerden
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Billie - Lady Sings the Blues Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Huub van der Lubbe Cultura, Ede
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
David Kweksilber Big Band Bimhuis, Amsterdam
20:30
JW Roy De Kattendans, Bergeijk
20:30
Disintegrate / Man as Plague / Pripjat Het Podium, Hoogeveen
20:30
The Dubbeez Simplon, Groningen
20:30
Deng Boy - Witte Vis Meervaart, Amsterdam
20:30
While my Guitar Gently Weeps Cacaofabriek, Helmond
20:30
Barbagallo Simplon, Groningen
20:30
TVÅ Paco Plumtrek, Almelo
20:30
The Bootleg Beatles Boerderij, Zoetermeer
20:30
Reggae Forever presents: The Dubbeez Simplon, Groningen
20:30
Wretch 32 Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja DRU-Cultuurfabriek, Ulft
1
20:30
Ntjam Rosie Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
De Alliantie - Mooi Toch Album Release Hedon, Zwolle
Foto Opslaan als
Opslaan als Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:30
Avi On Fire / The Howlin' Mezz, Breda
20:30
Dilana Corneel, Lelystad
20:30
Montero Cinetol, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam P3, Purmerend
20:30
William Boeva - Reset Chassé Theater, Breda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Broederliefde Duycker, Hoofddorp
21:00
The Captain Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Discobar Galaxie De Zwerver, Oostende
21:00
Jacqueline Govaert Rotown, Rotterdam
Foto JAGD / Yasmine
JAGD / Yasmine V11, Rotterdam
2
21:00
The Charlatans Paradiso Noord (Tolhuistuin), Amsterdam
21:00
Pandae Stathe, Utrecht
21:00
Andalus Voices: Flamenco Andalusi Grounds, Rotterdam
21:00
Toe Maar - De allergaafste Doe Maar-tributeband Het Bolwerk, Sneek
21:30
The Midnight Ghost Train Little Devil, Tilburg
1
22:00
Wucan Merleyn, Nijmegen
22:00
Dub Revolution M.C. Cactus, Sint-Andries
22:00
Chicola P60, Amstelveen
22:00
Bon Scotch / Dr. Rock Muziekcafé Helmond, Helmond
23:00
Dr. Lektroluv Patronaat, Haarlem
23:00
Inigo Kennedy / Silent Servant Doornroosje, Nijmegen
23:00
Erick E Neushoorn, Leeuwarden
23:30
Minor Crime Vera, Groningen

zondag 18 februari 2018

JW Roy Theater Walhalla, Rotterdam
Herman van Veen Goudse Schouwburg, Gouda
13:00
MusicSoulHouse Boerderij, Zoetermeer
14:00
Eensgezindheid / Maartje de Lint St. Willibrordus, Heiloo
14:00
Dirk Scheele - Feest!!! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
14:30
Benjamin Herman / Ernst Glerum / Han Bennink / Peter Beets Theater Dakota, Den Haag
15:00
Dark Rosie Vredeskerkje, Bergen aan Zee
15:00
Billie - Lady Sings the Blues Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Daniel kist PopEi, Eindhoven
15:30
Ray Romijn Cacaofabriek, Helmond
15:30
International Franz Liszt Piano Competition 2017 Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Dede Priest De Vorstin, Hilversum
15:30
Barrelhouse Café The Pocket, Katwijk
16:00
Voor Het Zingen De Kerk In Paradiso, Amsterdam
16:00
Mirjam van Dam De Regentenkamer, Den Haag
16:00
Deng Boy - Witte Vis Meervaart, Amsterdam
Foto Korpiklaani
Korpiklaani Melkweg, Amsterdam
4
1
Pagina -688