Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jonosh
Asten
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Het Musiater
Zevenaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
EKKO
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Doornroosje
Nijmegen
23:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
20:30
De Meester
Almere
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Bosuil
Weert
De Bogaard
Sint-Truiden
21:00
De Bakkerij
Castricum
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:30
Concerto
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Brogum
Zierikzee
19:30
Brigant
Arnhem
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Asgard
Beverwijk
21:00
Artishock
Soest
22:00
Altstadt
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
't Ukien
Kampen
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Sunny Blues (Café Schafrath)
Nuenen
16:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
12:00
Poppodium Volt
Sittard
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Paradox
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
15:30
NiXenMeer
Enschede
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
In de Gloria
Asten
Hedon
Zwolle
15:45
Hedon
Zwolle
15:00
Grandcafé De Hoek
Boskoop
16:15
Gigant
Apeldoorn
13:30
Fulcotheater
IJsselstein
Doornroosje
Nijmegen
16:00
De Piek
Vlissingen
13:30
De Kargadoor
Utrecht
16:30
De Flux
Zaandam
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
15:00
Cowboy Up
Waardamme
16:00
Concerto
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
zaterdag 18 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Harry Sacksioni
Koningshof, Maassluis
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Koepeltheater, Leeuwarden
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Orgaanklap
Jonosh, Asten
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Sean Webster
Het Podium, Hoogeveen
Fuse
Het Musiater, Zevenaar
Jochen Otten
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Macy Gray
Het Depot, Leuven
20:00
M.O.P.
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Yuri Honing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wende Snijders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
André Manuel - De Onzen
Flint, Amersfoort
21:00
Grant-Lee Phillips
EKKO, Utrecht
20:30
Jonna Fraser
Effenaar, Eindhoven
20:00
DJ Daan / EZG / Steen
Duycker, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Dorpshuis Renesse, Renesse
Vitalic
Doornroosje, Nijmegen
23:00
De Kraaien
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
20:00
Keihard Op Klompen
De Pul, Uden
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - De Afterparty
De Muze, Noordwijk
20:30
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Meester, Almere
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Meerpaal, Dronten
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
JW Roy & Band
De Helling, Utrecht
20:00
JeBroer - ELF11 Albumtour 2017
De Flux, Zaandam
21:00
Isn't She Lovely - a tribute to Stevie Wonder
De Bosuil, Weert
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Bogaard, Sint-Truiden
21:00
Trash & Pagan Metal: Nornagesta & KFFR
De Bakkerij, Castricum
16:00
Frank McComb
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:30
Amarizsi
Concerto, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
The Dutch Eagles
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Signs of Life - Absolutely Floyd
Brogum, Zierikzee
19:30
By Brute Force / Meadows / PartyCanon
Brigant, Arnhem
20:00
SOTO
Boerderij, Zoetermeer
Cass McCombs
Bitterzoet, Amsterdam
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Room for Elephants
Asgard, Beverwijk
21:00
Efraim Trujillo / Franz von Chossy / Michiel Stekelenburg Quartet / Pa
Artishock, Soest
22:00
La Corneille
Altstadt, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
Russian Circles
013, Tilburg
Komatsu + Stone in Egypt
't Ukien, Kampen
zondag 19 februari 2017
16:00
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:30
Blues Café presents Phil Bee
Vorstin, Hilversum
20:30
The Mystery Lights
Vera, Groningen
Anthrax
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
16:00
a balladeer - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
JJ Sharp band
Sunny Blues (Café Schafrath), Nuenen
16:00
Bruut!
Simplon, Groningen
20:00
Arnout Hulskamp / Gwyneth Wentink / In Code / Wouter Snoei
Schouwburg Odeon, Zwolle
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Mysterons
Rotown, Rotterdam
15:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Posthuis Theater, Heerenveen
12:00
Kunstbende
Poppodium Volt, Sittard
Dandelion
Patronaat, Haarlem
Bløf
Patronaat, Haarlem
20:00
Amberian Dawn
Patronaat, Haarlem
15:00
JW Roy & Band
Paradox, Tilburg
The Divine Comedy
Paradiso, Amsterdam
The Dears
Paradiso, Amsterdam
15:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Jeff Scott Soto / Vanadine
Oefenbunker, Landgraaf
15:30
Ben Poole
NiXenMeer, Enschede
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Izzy Bizu
Melkweg, Amsterdam
Me first and the Gimme Gimmes
Melkweg, Amsterdam
16:00
Aafke Romeijn + Sväva
Luxor Live, Arnhem
15:00
Matthias Havinga
Jeruzalemkerk, Amsterdam
Snowapple
In de Gloria, Asten
The Toy Dolls
Hedon, Zwolle
15:45
Barrelhouse
Hedon, Zwolle
15:00
Trash bluesrockband
Grandcafé De Hoek, Boskoop
16:15
Mercy John
Gigant, Apeldoorn
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Fulcotheater, IJsselstein
Luke Winslow King
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Martyn Joseph
De Piek, Vlissingen
13:30
Haytham Safia
De Kargadoor, Utrecht
16:30
De Kift - Smutfish
De Flux, Zaandam
16:00
The Well Respected Men
De Bosuil, Weert
20:00
Black Metal Matinee w/ Asgrauw e.v.a
dB's, Utrecht
15:00
Daniel Meade
Cowboy Up, Waardamme
16:00
Tamara Woestenburg
Concerto, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Chassé Theater, Breda
16:00
Jean Paul Rena
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal