PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Podiuminfo concertagenda
Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.

Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
Toon alleen live-stream concerten
  Toon alleen agendapunten die niet afgelast/verplaatst zijn
  Toon alleen live-stream concerten
reset
Pagina -687
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 10 feb
Schouwburg Het Park
Hoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Kolk
Assen
De Velinx
Tongeren
Gashouder
Dedemsvaart
De Muze
Noordwijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Vera
Groningen
1
15:30
De Flux
Zaandam
17:00
LOLA050
Groningen
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Sojo
Leuven
AFAS Live
Amsterdam
23
1
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
19:30
De Meester
Almere
Patronaat
Haarlem
1
TivoliVredenburg
Utrecht
3
1
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Bibelot
Dordrecht
1
20:00
P3
Purmerend
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
1
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Boerderij
Zoetermeer
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Neushoorn
Leeuwarden
1
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Fenix Music Factory
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Stathe
Utrecht
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
De Vorstin
Hilversum
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
De Peppel
Zeist
22:00
Merleyn
Nijmegen
Bibelot
Dordrecht
23:00
Maloe Melo
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
zo 11 feb
C.C. Lokeren
Lokeren
Podium Victorie
Alkmaar
11:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
De Amer
Amen
14:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Cultureel centrum Kerk Sint Maartensbrug
Sint Maartensbrug
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Altstadt
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
6
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
Cinetol
Amsterdam

zaterdag 10 februari 2018

Richard Groenendijk - Om alles Schouwburg Het Park, Hoorn
Ntjam Rosie TivoliVredenburg, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing van Beresteyn, Veendam
Fresku - Welkom bij de Fresku show Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochen Otten - Troosten Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater de Mythe, Goes
Roué Verveer - Heppie de Peppie C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
André Manuel - De Onzen Theater De Kolk, Assen
Jan Jaap van der Wal - Schoon De Velinx, Tongeren
Kirsten van Teijn - Zalf Gashouder, Dedemsvaart
Lebbis - De Bovengrens De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De Afterparty Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Foto Mr Scruff
Mr Scruff Vera, Groningen
1
15:30
Dirk Scheele - Feest!!! De Flux, Zaandam
17:00
Jungleproof en Matamoska LOLA050, Groningen
18:30
Exarsis / Nile / Terrorizer Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Pass The Blunt with Tede & Sitek Baroeg, Rotterdam
19:00
BOL&SNAH Sojo, Leuven
Foto Dropkick Murphys / Flogging Molly
Dropkick Murphys / Flogging Molly AFAS Live, Amsterdam
23
1
19:30
Tjens Matic Melkweg, Amsterdam
1
19:30
2 Years To Apocalypse / Raven Called Sin / To The Wolves De Meester, Almere
Foto Lee Fields & The Expressions
Lee Fields & The Expressions Patronaat, Haarlem
1
Foto Glen Hansard
Glen Hansard TivoliVredenburg, Utrecht
3
1
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Suzan & Freek Metropool, Hengelo
20:00
Magnapop Kroepoekfabriek, Vlaardingen
De Raad van Toezicht Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Film: Late Spring PlusEtage, Baarle-Nassau
Foto Maan
Maan Bibelot, Dordrecht
1
20:00
Frank Zappa Tribute P3, Purmerend
20:00
Nick & Simon De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Grafjammer dB's, Utrecht
20:00
RCO Club Night Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Clean Pete C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
The Overslept Simplon, Groningen
20:00
Bettie Serveert Podium 't Beest, Goes
20:00
De Kift Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mother's Finest Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Fatima Yamaha Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
HB Marco 40: Local Cult Act + Axe Victims (D) + Maligno (D) + Stranger Little Devil, Tilburg
20:00
August Alsina Melkweg, Amsterdam
20:00
Humo's Rock Rally M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Winter Wooferland Paradiso, Amsterdam
Foto Green Lizard
Green Lizard Podium Victorie, Alkmaar
1
20:00
Broederliefde De Oosterpoort, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Danny Vera Cultura, Ede
20:15
Stef Bos - Kern Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Jodymoon - All is Waiting Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Billie - Lady Sings the Blues Spant!, Bussum
20:15
Prince Tribute Band Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Frank Boeijen Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit Diligentia, Den Haag
20:30
The Kik - The Kik Hertaalt Meervaart, Amsterdam
20:30
Johnny Dowd / Melle de Boer TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja Boerderij, Zoetermeer
1
20:30
Jasper Blom Quartet / Nils Wogram Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ali B - Koorts Posttheater, Arnhem
Foto Physical Graffiti
Physical Graffiti Neushoorn, Leeuwarden
1
20:30
William Boeva - Reset Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Avi On Fire / The Howlin' EKKO, Utrecht
20:30
Piepschuim Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Ruben Hoeke Band / Sjako! Manifesto, Hoorn
20:30
Op Sterk Water - Hotel HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Gustavo Corrales Romero / Ramón Valle Fenix Music Factory, Rotterdam
20:30
Khruangbin Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Bootleg Beatles Corneel, Lelystad
21:00
Identity Circus Stathe, Utrecht
21:00
Reggae Movement 10 yrs: Tribute to Bob Marley by Friction Patronaat, Haarlem
21:00
Tony Hadley De Vorstin, Hilversum
21:00
Nils Petter Molvaer De Spot, Middelburg
21:00
Rapalje De Peppel, Zeist
22:00
The Dubbeez Merleyn, Nijmegen
Rebel Society invites Famke Louise Bibelot, Dordrecht
23:00
Meryn Bevelander Band Maloe Melo, Amsterdam
23:45
Boris (Ostgut Ton) / Carlos Valdes / Robin Kampschoer Sugar Factory, Amsterdam

zondag 11 februari 2018

Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Lokeren, Lokeren
Eefje De Visser Podium Victorie, Alkmaar
11:00
Dirk Scheele - Feest!!! Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Otis Gibbs De Amer, Amen
14:00
30x20 Minuten Festival Paradiso, Amsterdam
14:30
Dirk Scheele - Feest!!! Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
The Dame Boerderij, Zoetermeer
14:30
Dark Rosie Cultureel centrum Kerk Sint Maartensbrug, Sint Maartensbrug
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
House of Rock Altstadt, Eindhoven
16:15
Jesse States & The Undertakers Gigant, Apeldoorn
19:30
Lust For Youth Melkweg, Amsterdam
19:30
$uicideboy$ Melkweg, Amsterdam
19:30
The Damned and Dirty Patronaat, Haarlem
Foto Glen Hansard
Glen Hansard TivoliVredenburg, Utrecht
6
20:00
Högni M.C. Cactus, Sint-Andries
20:00
Juju Cinetol, Amsterdam
Pagina -687