Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zalencentrum Hingstman
Zeijen
De Roma
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Trix
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkroad Cafe
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Annabel
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Bitterzoet
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Fulcotheater
IJsselstein
Wilminktheater
Enschede
Schaffelaartheater
Barneveld
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater aan de Schie
Schiedam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
13:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Metropool
Hengelo
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Willem
Papendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Ins Blau
Leiden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
maandag 20 februari 2017
King of the World
Zalencentrum Hingstman, Zeijen
TaxiWars
De Roma, Antwerpen
19:00
Suzan & Freek
Melkweg, Amsterdam
19:30
Batobe
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Tom Odell
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Anthrax
Trix, Antwerpen
20:00
Cymbals Eat Guitars
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jason Manns
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Gabriel Garzón-Montano
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Cluster
Mezz, Breda
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
The Dears
Doornroosje, Nijmegen
Bonobo
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Dutch
Parkroad Cafe, Den Haag
21:00
Daniel Meade
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pixvae
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 21 februari 2017
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posttheater, Arnhem
Trivium
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mic Lowry
Melkweg, Amsterdam
Lizz Wright
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater De Leest, Waalwijk
Lucky Chops
Annabel, Rotterdam
20:00
The Chainsmokers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Matthew and the Atlas
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Bonobo
De Oosterpoort, Groningen
20:00
TaxiWars
Patronaat, Haarlem
20:00
FABELHAFT
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Tim Darcy
Paradiso, Amsterdam
20:00
ELLA
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Martin Garrix
Paradiso, Amsterdam
Declan McKenna
Rotown, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Daniel Meade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Raw Bar Collective
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Witte Theater, IJmuiden
Cosmonauts
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 22 februari 2017
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning van de Lach
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniel Lohues - Moi
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
19:30
Foxygen
Paradiso, Amsterdam
Bonobo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wende Snijders
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Agnietenhof, Tiel
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Zaantheater, Zaandam
Klangstof
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Lisa Mitchell
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gharib
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Chuck Prophet
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Tom Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
ELLA
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Declan McKenna
Altstadt, Eindhoven
20:15
Moya Brennan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Spant!, Bussum
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Sneek, Sneek
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Veste, Delft
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater PePijn, Den Haag
Lucky Chops
Metropool, Hengelo
20:30
Hockey Dad
ACU, Utrecht
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cosmonauts
V11, Rotterdam
22:00
JP Harris & Chance McCoy
Merleyn, Nijmegen
22:00
Kim Hoorweg, Jens Dreijer, Nick Croes & Ferry Lagendijk
BIRD, Rotterdam
donderdag 23 februari 2017
Pieter Derks - Spot
Orpheus, Apeldoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts
Musis, Arnhem
André Manuel - De Onzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Willem, Papendrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Kom, Nieuwegein
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Ins Blau, Leiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
HAN Campustheater, Nijmegen