Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Hedon
Zwolle
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Het LOO
Tessenderlo
22:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Winston
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradox
Tilburg
20:00
De Flux
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Amer
Amen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Grenswerk
Venlo
Theater de Bussel
Oosterhout
EKKO
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kulturhus Holten
Holten
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
013
Tilburg
21:30
Manifesto
Hoorn
Atak
Enschede
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Baroeg
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Mezz
Breda
Theater De Storm
Winterswijk
Diligentia
Den Haag
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Groene Engel
Oss
Chassé Theater
Breda
Podium heino
Heino
Agnietenhof
Tiel
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stroomhuis
Eindhoven
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Roepaen
Ottersum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
donderdag 16 februari 2017
Vitalic
Melkweg, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wende Snijders
Theater Zinin, Nijverdal
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 17 februari 2017
20:00
Almanac
Duycker, Hoofddorp
20:15
André Manuel - De Onzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
BAMBAMBIDDYBONGBONG
Hedon, Zwolle
19:30
Bark (metal) / Bliksem / Distillator
Trix, Antwerpen
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het LOO, Tessenderlo
22:00
Bettie Serveert
Fluor, Amersfoort
21:00
Bomba Roja / Fabrik Royale
Winston, Amsterdam
Boris
TivoliVredenburg, Utrecht
Bruut!
Paradox, Tilburg
20:00
Carnivore Diprosopus / Embryonic Devourment / Malignancy / Nader Sadek
De Flux, Zaandam
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Omval, Diemen
20:00
Cornered / Lifelong / Aggravation / No Gods No Masters
Willemeen, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Posttheater, Arnhem
Daniel Lohues - Moi
van Beresteyn, Veendam
20:00
Daniel Meade
De Amer, Amen
20:30
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Def P. & The Beatbusters
dB's, Utrecht
20:30
Delain
Grenswerk, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Bussel, Oosterhout
Doomstad: Dool / Obese / Steak Number Eight
EKKO, Utrecht
23:00
Edu Imbernon / Oliver Weiter / Recondite
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Egoless / Gantz / Loefah
Melkweg, Amsterdam
Enge Buren - Ruk!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Estafest
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Everyday People & Guests
Neushoorn, Leeuwarden
Falco Benz
013, Tilburg
21:30
Ferocious Dog
Manifesto, Hoorn
Fleddy Melculy
Atak, Enschede
20:00
Francisca & Friends / Swing & Tell
P60, Amstelveen
20:15
Frank Boeijen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Hans Vandenburg / Robert Jan Stips / Thijs van Leer
Patronaat, Haarlem
20:00
HBA on tour
Gebr. De Nobel, Leiden
Helstar
Baroeg, Rotterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Zaantheater, Zaandam
20:00
I'm a Soulman - Steffen Morrison, Joy Wielkens, Michael Varekamp e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Iguana Death Cult
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Imperial State Electric
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Isabelle Beernaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Jaskelis / WatWatIs
BIRD, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
21:30
JeBroer
Simplon, Groningen
21:00
Joana Serrat in Mezz Breda
Mezz, Breda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
21:00
Joost Dijkema
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
JW Roy & Band
Groene Engel, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium heino, Heino
Lavinia Meijer
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lookapony
Stroomhuis, Eindhoven
20:15
LOS - VAST
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Los Paja Brava (albumpresentatie)
Grounds, Rotterdam
21:00
Luke Winslow King
Rotown, Rotterdam
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater 't Pand, Gorinchem
Magnapop
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Nesterlé, Nistelrode
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Matt Winson
Patronaat, Haarlem
20:30
Memphis Maniacs
Patronaat, Haarlem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Nadia Reid
V11, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
De Schattelijn, Geertruidenberg
O'G3NE
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ode aan John Coltrane door Bart Oostindie & friends
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Op Sterk Water - het Wonderbaarlijke improvisatieavontuur
Cultura, Ede
Pater Moeskroen - Fiesta!
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Kennemer Theater, Beverwijk
Paul de Munnik
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Paul Simon Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Kolk, Assen
René van Meurs - Even goede vrienden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:00
Rob Skiba
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
S.C.C. De Enck, Oirschot