Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Wolbodo
Delft
20:30
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
Azotod
De Meern
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Café de Kleine Beurs
Hillegom
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Flux
Zaandam
De Helling
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Molenberg
Delfzijl
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Duycker
Hoofddorp
Duycker
Hoofddorp
19:00
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Figi Theater
Zeist
Fransche School Culemborg
Culemborg
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Depot
Leuven
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Podium
Hoogeveen
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
LantarenVenster
Rotterdam
21:30
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekodroom
Hasselt
20:00
NEST
Gent
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nijend 24
Anderen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
P3
Purmerend
22:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
17:00
Plato Zwolle
Zwolle
20:00
Podium 't Beest
Goes
Pook
Oostknollendam
19:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:30
PopEi
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:00
RAI Theater
Amsterdam
14:00
RAI Theater
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Stathe
Utrecht
vrijdag 16 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Green Lizard
Willemeen, Arnhem
20:00
Wolpop Jazz meets Blues
Wolbodo, Delft
20:30
Karsu
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 17 februari 2018
Triggerfinger
013, Tilburg
20:00
Stef Kamil Carlens
Alter Schlachthof, Eupen
Dany Lademacher's Wild Romance
Azotod, De Meern
16:00
Rosalien Tobbackx
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:00
The Zipps
Bibelot, Dordrecht
20:30
David Kweksilber Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Wretch 32
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
The Bootleg Beatles
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Soft Moon
Botanique, Brussel
21:00
The Captain
Burgerweeshuis, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
While my Guitar Gently Weeps
Cacaofabriek, Helmond
22:00
Dub Revolution
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Keytone Cops
Café de Kleine Beurs, Hillegom
20:30
William Boeva - Reset
Chassé Theater, Breda
20:30
Montero
Cinetol, Amsterdam
20:30
Dilana
Corneel, Lelystad
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Huub van der Lubbe
Cultura, Ede
20:00
The Mieters 10 jaar
De Flux, Zaandam
The Brahms
De Helling, Utrecht
20:30
JW Roy
De Kattendans, Bergeijk
Richard Groenendijk - Om alles
De Molenberg, Delfzijl
21:00
Discobar Galaxie
De Zwerver, Oostende
20:30
Ntjam Rosie
Deventer Schouwburg, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan!
Diligentia, Den Haag
23:00
Inigo Kennedy / Silent Servant
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Broederliefde
Duycker, Hoofddorp
Roxeanne Hazes
Duycker, Hoofddorp
19:00
Amberian Dawn
Dynamo, Eindhoven
Electric Six
Effenaar, Eindhoven
Clan Of Xymox
Effenaar, Eindhoven
20:00
Slagerij van Kampen
Figi Theater, Zeist
Jeroen van Merwijk - Lucky
Fransche School Culemborg, Culemborg
Herman van Veen
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Andalus Voices: Flamenco Andalusi
Grounds, Rotterdam
20:30
De Alliantie - Mooi Toch Album Release
Hedon, Zwolle
21:00
Toe Maar - De allergaafste Doe Maar-tributeband
Het Bolwerk, Sneek
The Mavericks
Het Depot, Leuven
20:15
Prince Tribute Band
Het Klooster, Woerden
20:30
Disintegrate / Man as Plague / Pripjat
Het Podium, Hoogeveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - De Afterparty
Kennemer Theater, Beverwijk
155 / Artvark / Binkbeats - Pulse
LantarenVenster, Rotterdam
21:30
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
20:00
Afterpartees
LOLA050, Groningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Markant Uden, Uden
20:30
Deng Boy - Witte Vis
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:00
Prime Circle
Melkweg, Amsterdam
22:00
Wucan
Merleyn, Nijmegen
20:30
Avi On Fire / The Howlin'
Mezz, Breda
20:00
God Dethroned
Mezz, Breda
22:00
Bon Scotch / Dr. Rock
Muziekcafé Helmond, Helmond
Nils Frahm - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Eefje De Visser
Muziekodroom, Hasselt
20:00
Louis The Child
NEST, Gent
23:00
Erick E
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Green Lizard
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Charl Delemarre
Nijend 24, Anderen
Vreemde Kostgangers
Orpheus, Apeldoorn
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Johan Goossens - Vlam
P3, Purmerend
22:00
Chicola
P60, Amstelveen
Charlie Parr
Paard, Den Haag
19:30
KIEFF
Paard, Den Haag
20:30
TVÅ
Paco Plumtrek, Almelo
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kensington
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
Dr. Lektroluv
Patronaat, Haarlem
20:00
Memphis Maniacs
Patronaat, Haarlem
19:30
Symphonic Metal Nights
Patronaat, Haarlem
17:00
Stephanie Struijk
Plato Zwolle, Zwolle
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Podium 't Beest, Goes
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Pook, Oostknollendam
19:30
Folk Road Show
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:30
Snoeck
PopEi, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Posttheater, Arnhem
20:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
14:00
Markiplier
RAI Theater, Amsterdam
21:00
Jacqueline Govaert
Rotown, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Opslaan als
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Barbagallo
Simplon, Groningen
20:30
Reggae Forever presents: The Dubbeez
Simplon, Groningen
20:30
The Dubbeez
Simplon, Groningen
20:15
Billie - Lady Sings the Blues
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Percossa - BAM!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Pandae
Stathe, Utrecht